Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 08:42

tosia, to ja cię gonię bo jestem strasznie niewyspana i wszystko mnie denerwuje. Jeszcze dziś nie płakałam ale wszystko przede mną. Jak sobie pomyślę że czeka mnie całydzień zajmowania się maluchem i ani chwili wytchnienia to same łzy mi się do oczu cisną a poza tym jestem wściekła na cały świat że nikt mi nie pomaga. A najbardziej jestem zła na męża (w tym momencie Bogu ducha winny) że go nie ma bo jest w pracy i mi nie pomaga :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 lip 2008, 13:50

Tosia, mogła bym skopiować Twój wczorajszy bilans jako mój dzisiejszy. A jeszcze wieczorem wizyta u ginka i to samemu, bez męża tym razem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 14:05

aniafs, na pewno wszystko ok, nie masz się co martwić :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 lip 2008, 15:01

Evik, dzięki za troskę. Niby wszystko jest o.k. ale ciagle mi się chce beczec bez powodu :ico_placzek: , jestem nie wyspana, boli mnie głowa i ogólnie mam żal do całego świata. Pociesza mnie fakt, że to tylko wina hormonów ciązowych...

[ Dodano: 2008-07-17, 15:05 ]
A te oczka Twojego Tymonka, które codziennie widzę na forum to takie cudne, oj bedzie kiedys nimi czarował dziewczyny.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lip 2008, 15:54

aniafs na pewno bezie wszystko w porządku, trzymam kciuki :-) :-)

Dziewczyny to ja muszę Was chyba zarazić dobrym chumorem :-) , kupiłam sobie dziś bluzeczki ciążowe i jestem w świetnym nastroju :-) , wczoraj było gorzej, ale dziś jest dużo dużo lepiej, choć zacząl mnie pobolewać już kręgosłup :ico_zly: i zgaga mnie dopada :ico_zly: , ale nie bedę sobie tym psuć chumoru :-) :-) , wiec dziewczyny głowa do góry, świat jest piękny, pod serduchami mamy nasze kochane kruszynki i wogóle całusy dla wszystkich :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 lip 2008, 16:13

Dziewczyny to ja muszę Was chyba zarazić dobrym chumorem :-)
no to do Siedlec chyba nie doszedl... :ico_oczko:
czesc dziewczyny. ja tez mam jakis taki sobie nastroj.. boli mnie gardlo i sie wsciekam. czas goni jak szalony, nawet nie wiem, kiedy te godziny mijaja :ico_olaboga: Carmen niegrzeczna, probuje wybadac grunt u dziadkow... jest niemozliwa. moze i pogoda na nia zle wplywa albo jeszcze sie aklimatyzuje... sama nie wiem, za to wiem, ze spi jak nigdy :ico_oczko:
Mnie tez boli brzuch, mimo ze nic nie robie. o glowie nie wspomne i teraz jeszcze bol gardla... buuuuuuu :ico_placzek: dostaje tez na kazdym kroku ochrzan za garbienie sie :ico_noniewiem:

aniafs, powiedz, co u lekarza :ico_sorki:
a my jutro oficjalny polmetek mamy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 lip 2008, 20:01

osita, pijemy za półmetek :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lip 2008, 21:24

aniafs, oj będzie będzie :-D tak naprawdę to już czaruje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dziś pół dnia sprzątałam żeby nie myśleć o tym że jestem zmęczona. Teraz kładę się spać ale pewnie nie będę mogła zasnąć. Zaparzyłam sobie meliskę i łyknę przed snem może trochę pomoże. Oj jak mi się marzy przespać nockę bez wstawania :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 lip 2008, 21:30

Alez Was biedulki męczą te humorki ciążowe, szczerze współczuję. Sama mało miałam takich gorszych dni ale jak juz były to z łózka nie wstawałam.
Aniasf to Kasia urodziła córeczke. Jak się obie czują, wszystko u nich dobrze?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 lip 2008, 22:50

hej dziewczynki, już mam humorek lepszy :-D byłam na wizycie, wszystko jest dobrze. usg nie miałam, bedzie na nastepnej wizycie, za miesiąc tzw.połówkowe. Zbadała mnie tylko normalnie i stwierdziła, że wszystko gra. Przez miesiac, od ostatniej wizyty przytyłam 3,5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Poza tym dostałam syropek na sen, może w końcu sie wyspię.
Osita przykro, ze nie mozesz się w pełni cieszyc pobytem w domku z powodu tych dolegliwości. A ten ból gardła to zapewne przez zmianę klimatu :ico_chory:
Asika tak to Kasia urodziła sliczną Alicję, wczoraj rano. Mała ma 55 cm i 3770 wagi. Dostała 10 w skali Apgar. Kasia wyglada świetnie, zupełnie jakby nie rodziła. Poród poszedł jej całkiem nie źle. Czuje sie dobrze.

[ Dodano: 2008-07-17, 22:53 ]
A jaki piękny tu Antoś sie pojawił na nowej fotce :ico_brawa_01: widac, że rosnie jak na drożdżach!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość