Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lip 2008, 11:10

Cześć kobitki.
Izuś zapomniałam wczoraj odpisać...
Maggie, dobrze ze choroba już przechodzi??? na długo jedziecie nad morze???
Tak, kochana juz coraz lepiej, jezszcze tylko koszal mnie męczy i resztki kataru :ico_noniewiem:
A nad morze jedziemy tylko na tydzień, ale dla nas to naprawdę długo...
Jedziemy do Poole, pożniej wyslę Wam link ze zdjęciami z tych okolic :ico_oczko:
Ja tez :-) Maggie, a co stoi na przeszkodzie w realizacji Twoich marzen? :-)
Gabi, przedewszystkim to dopiero jakiś czas temeu, oże bedzie ok miesiąca temu odstawiłam proszki antydepresyjne...i to na własna ręke, nie konsultowałam tego z lekarzem...nie powinnam tak robić...ale teraz czuje się o wiele lepiej fizycznie, nie czuje takiegio zmęczenia, nie poce się, nie męcze tak bardzo.
No i jestem bardziej aktywna.
Ok 2 miesięcy po odstawieniu można zajść w ciazę, a po drugie względy finansowe....narazie wystarcza nam na styk, mąż jest w trakcie zmiany pracy, jescze troszkę musimy się wstrzymać :/
eveline, WITAM NOWĄ KOLEżANKĘ!
I Jej córcię oczywiście, zapraszamy bardzo serdecznie do pogaduszek,.

A ja zrezygnowałam z Antosia przedszkola...
Jednak miał za długie przerwy....raz w tygodniu to dla takiego malucha za mało żeby przyzwyczaił się na dobre...jak chodził codziennie to buyło dobrze...a teraz ma tylko okropny stres, a i ja przy okazji.
mam tylko nadzieje że nie będzie chorowała
No mój Antoś czesto chorował na poczatku...ciagkle coś łapał od dzieci....ale lekarz mnie pocieszał że zawsze jest tak na poczatku i że Jego organizm sie przyzwyczai.

[ Dodano: 2008-07-16, 11:14 ]
a Pyza wczoraj popołudniu zasnęła na nocniku :ico_haha_01:
nie mogę, to musiał być niezłe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U kardiologa już byliśmy po 8 rano. Na szczęście wszystko jest ok
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspaniałe widomości.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lip 2008, 16:57

eveline, witaj wśród nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Pisz jak tylko znajdziesz czas :-D :ico_haha_01:

Mama_Ania napisał/a:
a Pyza wczoraj popołudniu zasnęła na nocniku :ico_haha_01:
niezle to musiało wyglądać :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lip 2008, 07:20

Hej Kochane :-)
Ostanio nie zagladnelam do was bo zabraklo mi czasu .. ale poczytalam was i jestem na bierzaco :-)
U mnie ok,wczoraj byla taka piekna pogoda ze bylam troche bardziej niz normalnie pracowita do polodnia poszlam z dziecmi na plac zabaw,a pozniej jak dzieci mi spaly to kosilam trawe na gorze i pozniej robilam obiadek,a jak sie maluszki obudzily to poszlismy do piaskownicy i tak szybko zlecial dzien a tym bardziej Nicole ma teraz taki znowu dziwny etap.. ze chce wieczorem tylko spac ze mna.. :ico_noniewiem: Juz tak ladnie usypiala w swoim lozeczku przychodzila w nocy owszem ale i tak bylo ok,a teraz godzina 23 00 a mala czeka na mnie kiedy sie ja poloze spac :-) I pozniej juz u mnie w lozku ja nie usypiam tylko sama zasypia :ico_oczko:
Ale w ciag dnia mi Nicolinka ladnie spi,okolo 2 czasami 3 godzin... wczoraj spala 3 godzinki :-) A ja zdazylam wszystko porobic to bardzo pomaga jak dziecko tak dlugo spi :ico_haha_02:

Eveline witam nowa mamusie i jej coreczke :-)

Iza a dziekuje zakupki sie udaly dobrze,bez wiekszego stresu Marcusek byl spokojny i Nicole tez bo byla zajeta jedzeniem swojej brezli to taka buleczka ktora Nicolka uwielbia jesc ;-)
Super ze masz juz prawie gotowy domek ciesze sie :-) A i nie martw sie poradzisz sobie wiem ze teraz masz troche ciezej bo tu brzuszek a Mati to maly zywiol jak moja Nicole i mi tez nie bylo latwo ale juz niedlugo i bedziesz miala coreczke w ramionach :-) Uwazaj na siebie i powodzenia :-)

Maggie trzymam kciuki ze wszystko to co chcesz aby sie udalo i spelnilo :-) A druga dzidzia bedzie napewno :-) Trzymam kciuki za was :-)

A moje dzieci jeszcze spia.. wczoraj ladnie je wykapalam i jeszcze sobie spia..
Bylam na placu zabaw i porobilam Nicolince pare foteczek moge wam pokazac moja "cool" coreczke :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moj Niunius slodki Marcusek :
Obrazek

Wczoraj byla taka piekna pogoda pokosilismy z mezem trawe ja na gorze a maz na dole i za plotem i co ?? I dzisiaj juz znowu pada i pada i mocno pada i niechce przestac.. no ale posiedzimy sobie w domku i tez bedzie fajnie :-) Milego dnia wam zycze i buziaczki papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lip 2008, 07:34

Gabi dziekuje za komplemenciki.. A jesli chodzi o twojego meza.. ja to przewaznie tez jak sie z moim mezem pokloce to tez mysle o takich rzeczach.. ale to mi pozniej mija i wiem ze nie umiem bez mojego meza zyc.. moze ty masz tez tak podobnie ?? Ciezko mi cos doradzic ci.. kazda klotnia w zwiazku jest przykra.. ale jak mowia po burzy przychodzi slonce i mysleze miedzy toba a mezem sie wszystko pouklada Trzymam za was kciuki I powodzenia buziaki :ico_pocieszyciel:

A ja uciekam i powoli przygotowuje sie do sniadanka :-) I moze ten moj kochany syneczek sie obudzi bo jedzonko juz czeka na niego.. Do pozniej papa

Awatar użytkownika
eveline
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2008, 08:29

17 lip 2008, 08:19

Witam :ico_haha_01: my jak zwykle się obudziłysmy o 6:30...pogoda u nas do kitu,wygląda jakby mialo padac wiec pewnie będziemy siedziały w domu

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 lip 2008, 09:06

Kristi, fajnie masz, że Nicole tak ładnie śpi w ciągu dnia. Foteczki dzieciaczków jak zwykle piękne. Nicole to mała modelka w tych okularkach. Wiesz, Kinga też ostatnio ma nowe nawyki ze spaniem- albo nie śpi do 23 albo przychodzi w nocy do nas do łóżka. A kilka nocy było ostatnio takich, że ja musiałam z nią spać. Czegoś płacze, może śni jej się coś złego?
justyna25, dobrze, że się odezwałaś. Mało do nas zaglądasz :ico_nienie:
Maggie, dobrze, że już odstawiłaś tabletki (może tylko nie za bardzo, że sama, bez lekarza) i będziecie się się starać o rodzeństwo Tośkowi :ico_brawa_01:
Gabi, czasem każdy ma gorszy dzień. U nas czasem jest tak, że Grzesiek wraca z pracy i do nikogo sie nie odzywa. I nie wiadomo czemu... Chyba bym wolała się pokłócić wtedy. To oczyszcza atmosferę...
eveline, u nas tez pogoda nieciekawa, chociaż zza chmur wygląda słonko...

[ Dodano: 2008-07-17, 09:59 ]
Dziewczyny- przeczytajcie. Ja czytałam i się wzruszyłam. Tak pięknie i prawdziwie napisane...
http://www.gugu-gaga.pl/index.php?optio ... view&id=32

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lip 2008, 13:07

Hej wam :) I moje maluszki juz sobie spia oboje zasneli prawie ze w tym samym czasie :-) I ja zaraz ide troche mieszkanko posprzatac ;-)
Ogulnie u nas dalej pada i jest zimno jak niewiem.. a ja bym musiala dzisiaj z domu wyjsc bo potrzebuje cos do obiadku i jak to mam zrobic?? Pewnie ubiore cieplo dzieci i pojdziemy w tym deszczu.. no jak trzeba to trzeba :-) A w sobote chyba jedziemy na urodziny bo Lukas syn od mojego szwagra a kuzyn Nicolinki konczy 7 latek to znaczy Lukasa ma dzisiaj urodzinki 7 lat a w sobote to on tylko odprawia urodzinki dla rodzinki :-) I dzisiaj musimy jeszcze zadzwonic.. i zobaczymy czy nas na sobote zaprosza :ico_haha_02:

Mama_Ania ja tego tez wlasnie nie rozumiem :-) Raz Nicolka potrafi spac sama w swoim pokoju mam na mysli zasypiac sama a innym razem czeka az ja pojde spac i jak ja tam u siebie w pokoju usypiam udaje ze spi a ja wychodze to mala wstaje i chce spac ze mna i sie juz pakuje na moje lozko w sypialni :-) To sa takie smieszne etapy..
Dzieki za milusie slowa ja tez czekam na aktualne fotki twoich dzieci :-) Chetnie je obejrze ;)

Gabi super ze macie tak fajna pogode.. u nas niestety pada i niechce przestac..

Ok wpadne wieczorkiem :-) Buziaki ide sprzatac papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 lip 2008, 20:39

Ja mysle, ze umiałabym bez swojego życ
ja mam to samo ... zresztą od dłuższego już czasu nie jesteśmy ze sobą .... ale to temat rzeka ... i ważne że w tej chwili jestem spokojna

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lip 2008, 20:40

Hej Baboski.
U nas wirus rozszalał się na całego i teraz mój Tosiek chory, osłabioony strasznie, zakatarzony i kaszle :ico_chory: :ico_olaboga:
Zwątpić mozna dopiero był chory tak mi go szkoda, bidulcio mały
Ja nadal mam zapchany nos i ledwo co czuje...chodzi o zapach :ico_zly:

Wczoraj popołudniu byłam jeszcze z Antolkiem na dworze, wreszcie po raz pierwszy skorzystałam z tego dzielonego ogródka...wcześniej nie miałam jakoś okazji...no i pewnie się tam doprawił :ico_sorki:

Gabrysiu, kochana...ja też mam czasem takie myśli jak TY że lepiej byłoby się rozstać, ale to w kłótni....nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje że się dogadacie, zyczę Ci tego z całego serduszka :588:
Nie martw się MY kobietki musiomy sie jakoś wspierać.
Aniu, u nas też są zmiany w spanie Antosia, bo po pierwsze nie chce mi juz za bardzo w dzień spać...a po drugie mimo tego że nie śpi w dzień, to pozno zasypia :/
Kristi fajowe fotki, Nicole rzeczywiście wygląda jak mała modelka. A Marcusek słodki na całęgo.
No i udanej imprezki życzę.

[ Dodano: 2008-07-17, 20:45 ]
My w niedziele chcemy sie gdzies przejechac na jakas wycieczke pociagiem, bo Emi oszalała na punckie ciuchci
]\
Mój Antek już dawno....czy u Was też tak dzieciaki szaleją za Thomasem...? lub po polsku za bajką "koledzy Tomka" :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 lip 2008, 21:03

Mój Antek już dawno....czy u Was też tak dzieciaki szaleją za Thomasem...? lub po polsku za bajką "koledzy Tomka"
tomek i przyjaciele .... była kiedyś na mini mini ... to bajka o pociągach .... kapik ją lubi ... Malwinkę za to bajki wogóle nie interesują

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości