Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

17 lip 2008, 20:30

Hejka,
znalazłam Was... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pamiętacie mnie jeszcze?

Moge wrócić?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lip 2008, 20:35

witam wieczorkiem

dzionek w miare spokojny, przed chwilą wróciułyśmy ze spaczerku, troszkę kropiło ale jest ciepło

narobiłyście mi smaka na te wszystkie pyszności ja nier mam kiedy gotować, gotuję w sumie tylko Emilce, ale jak już mam czas to też lubie upichcić coś pysznego :-D

pisałyście o spaniu. Emi ostatnio robi cyrki przy zasypianiu, drze sie a spac nie chce, a dziś to już o 7 rano była na nogach. No ale co zrobić trza wstać i sie bawić
a co do prasowania to kiedyś prasowałam namiętnie bo lubię prasować, teraz nie mam na to czasu wiec prasuje wtedy jak coś potrzebuje mieć wyprasowane

wiecie co?? dostałam podwyżke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie bardzo, myślałam że to taka jednorazowa podwyżka była w związku z tym że prawie przez cały miesiąc byliśmy z szefem tylko we dwójkę ale dziś mi powiedział że ta podwyżka to już na stałę także ciszę się bardzo

Madziorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Leonka że taki dzielny był przy szczepieniu

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2008, 20:41

Karla, witaj wiutaj :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 20:41 ]
asiula26, gratuluje podwyzki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-17, 20:44 ]
Karla, co u ciebie??gdzie sie podziewalas???jak synus??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lip 2008, 20:46

hej Karla
Frydza dzięki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

17 lip 2008, 21:04

u mnie praca, praca praca...
kompletne zakręcenie,
brak czasu,
w skrócie
Młody wyrósł, zero problemów...
ma ok 10 zębów, nie chodzi,
ja schudłam coś z 12kg, jeszcze i z 4 zostały sprzed ciązy...

ogólnie spox

w niedzielę impreza urodzinowa ;-)
wakacje wspólne były
Tylko Jacol i ja = dwa tygodnie

staram sie wszystko łączyc - ale to trudne... doba za krótka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 21:42

Witaj Karla cieszymy sie bardzo ze do nas zawitałas :):

Asiu gratulacje z dodatkowej kaski ...gazdy grosz sie przyda

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 lip 2008, 22:21

Kurcze ale Jarek mnie wkurzył wrrrr...
Zrobilam sobie sałatke z sosem czosnkowym i mi awanture zrobił, ze śmierdzi w całym domu. Zaczął mi tu psikac zapachem do kibla. Ale mnie wkur.... ech szkoda gadać.

Karla no witaj. Jednak żyjesz hehe. Powiedz jak tam z mężem jesteście czy już niestety nie?? Skoro wakacje sami z Jacolem to jak mamy to rozumieć??
Fajnie wyglądacie.

Madziorka kupiłam bakłażana. Jutro cos zrobię. Ale pamiętam, ze on ponoć gorzki jest tak? Trzeba go wczesniej nasolić czy co? Ja kiedyś zrobiłam taki nadziewany ale był tak okropny, ze wyrzuciliśmy. Nie wiem może coś nie tak zrobiłam??
A podajesz tą sałatkę z kurczakiem... to tam bakłażan jest surowy??? MOżna go tak jeść bo ja nie mam pojęcia??

Ooo przyszedł w łachę...znaczy Jarek. No! Chociaz tyle. Przyszedł przeprosić. No bo grubo przesadził.

Asia podwyżka super sprawa. Oby tak częściej.

Madziorka widzę, ze bliźniaki się trzymają razem. Obaj tak samo dzileni hehe. Nie potrzebnie sie stresowałaś. Ja się nigdy nie denerwuję. A moze dziecko to tez wyczuwa jak matka sie denerwuje??

A! Magda ja tam nie kupuję TOmkowi rzeczy z wszystko co dostaje. Biore sobie w karman a jak cos potrzebuje to mu kupuje i już. Jeszcze jest mały i nie potzrebuje tyle zabawek bo i tak sie nimi nie bawi. Ja tak patrze po zdjęciach i filmikach wqaszych i mi sie wydaje, ze mój Tomek ma dużo mniej zabawek niż Wasze dzieci. Moze mi się tylko zdaje? Wszystkie się mieszczą w jednej skrzyni i to niedużej plus książeczki i kilka stojących.
A zreszta co ja pierdzieję... Sorry piszę, zeby pisać. Jakas jestem dzisiaj bez weny.
No to dam już spokój bo bzdury bazgrole.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 22:28

-indigo- pisze:Kurcze ale Jarek mnie wkurzył wrrrr...
Zrobilam sobie sałatke z sosem czosnkowym i mi awanture zrobił, ze śmierdzi w całym domu. Zaczął mi tu psikac zapachem do kibla. Ale mnie wkur.... ech szkoda gadać.
no faktycznie przesadzil ....

-indigo- pisze:Ooo przyszedł w łachę...znaczy Jarek. No! Chociaz tyle. Przyszedł przeprosić. No bo grubo przesadził.
dobre i tyle Kamilko :):

Ja jeszcze nigdy bakłazana nie jadłam ...zobacze co Kamilka powie jak zrobi czy dobry czy nie hehe :):

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

17 lip 2008, 22:36

indigo,
co do zabawek... chyba nikt mnie nie pobije...
bo Jacol ma może z 5 pluszaków i z 10 innych małych zabawek typu piramidka, wiaderko, piłka... mieści się to w hmmm 2 kartonach do butów :ico_noniewiem:

jakoś nie widze w nim chęci zabawy zabawkami ... za to chętnie operuje komórką, pilotem, łyżkami kuchennymi, kablami, pustymi butelkami z plastiku, puszkami pustymi od cukierków, i innymi zrobionymi zabawkami

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 22:38

Moj ma sporo nie mam gdzie juz tego trzymac ....sypialni juz nie mamy bo pokoik mu zrobilismy :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 22:38 ]
Narazie mowie zabawkom STOP do bozego narodzenia hehehehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość