Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2008, 23:33

Anetko moja miała właśnie po szczepieniu na pneumo prawie 39 więc spokojnie, chyba że się przedłuży to faktycznie lepiej skonsultować z lekarzem.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 lip 2008, 13:01

dziękuję kochane :-) dziś już ciut lepiej, choć nie wiedzieć dlaczego ryły obie pół ranka, co spojrzały na siebie to ryk :-D

a ja też kupiłam moim sofkę i foteliki, tak dla zabawy (kolor nr 8):

http://www.allegro.pl/item384832097_roz ... orow_.html
http://www.allegro.pl/item382519091_fot ... zorow.html

i są słodkie - naprawdę podobają mi się :-)

łóżka kupię takie:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59827956 albo takie jak Asia :-D o ile mój Bartek zabierze się za zrobienie tego pokoju :-/ bo wychodzi ok. 9-10 wraca o 20 weekendy chcemy dla siebie więc... wściekam się ale co zrobić...

mam pomocnika w osobie mojej Oli (kiedyś pisałam, przyszywana córka - a w rzeczywistości córka moich rodziców przyjaciół :ico_haha_01: )

dziewczynki chcę kupić pralkę - co polecacie, bo niby mam sprawną taką 7 letnią Zanussi, ale jest to panieńska a ja 2 lata po ślubie już przecie, czas zmienić :-P
myślałam o takiej Ariston:
http://www.allegro.pl/item401251723_pra ... zttyn.html (jest też opcja bez szuflady, choć ta by mi się przydała bo nie mam jak mieć szafki w łazience - zobaczę), albo ta:
http://www.agdexpert.pl/pralki-ladowane ... uwodPBxykw

czekam na opinie Wasze i propozycje, rady...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lip 2008, 13:55

Maritko, - ja mam pralke LG i jestem naprawde zadowolona, ma nawet funkcje prania ręcznego i naprawde się sprawdza, sama woła jak skończy prać :-)
Sofki są prześliczne Nikola ma taka ze skrzynią na pościel bo ta która jej kupiłam służy jej do spania nie mam miejsca na takie łóżeczka jak te z linku a szkoda :ico_noniewiem: a fotelik taki z gąbki ze ściąganym pokrowcem naprawde się też mamy i Niki sobie na niej siedzi jak ogląda bajki w telewizji. Dobrze że dziewczynki już lepiej, a pokojem sięnie przejmuj ja jak swojego prosze o zrobienie czegoś to też czekam w końcu się doczekasz no i dziewczynki też :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lip 2008, 18:12

w sprawie pralki nie pomogę, moja ma chyba ponad 10 lat i wciąż działa, co prawda już tak przymieżam się do nowej, ale te plany mam już od 3 lat :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 lip 2008, 20:36

nellu - wszystkiego najlepszego - wybacz, że wcześniej zapomniałam :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Róża zrobiła się okropnie marudna, tylko na ręce i nosić, spać też nie, właśnie wyje w wózku obok mnie, bo Liluś przecież śpi a maluchowi temu to i bujanie nie pomaga... może jak się wypłacze... sama nie wiem, nie mam siły już nosić...

[ Dodano: 2008-07-17, 20:40 ]
no i wzięłam moją Rozinkę :-/

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

17 lip 2008, 21:55

Dzięki kochaniutkie za życzenia :-D

Ja dzisiaj imprezuję :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

Obrazek

zapraszam wszystkie :-D

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

17 lip 2008, 23:08

Hej!
No i po morzu... Przeczytałam wasze 3 ostatnie stronki (na razie). Co do morza, to pogoda była świetna (czyt. nie było upałów), przemierzaliśmy wiele kilometrów. Maciej była zachwycony wodą i piaskiem :-D Jak wszystko ogarnę, to może wyślę kilka zdjęć.
Jeżeli chcecie...
nella, kasiulka :ico_tort: :ico_prezent: ode mnie
anetko, jak się czuje Joachimek? I co to było za szczepienie??
Co do pralki, to my mamy Whirlpool (nie chce mi się sprawdzać jak się to pisze :ico_wstydzioch: )od 3 lat. I jest świetna. Pranie wkłada się od góry, są wszystkie możliwe programy (pranie ręczne itp.) a co najważniejsze- samo wskazuje czas prania i ustawia temperaturę, można ustawić obroty wirowania itp.
Wybaczcie, ale idę spać...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lip 2008, 23:31

Nelluś dołączam się do życzonek Obrazek

Chloe super, że było super :) Nas gigantyczna piaskownica czeka na koniec sierpnia, dobrze, że już jestez nami. Trzeba tu zagonić towarzystwo bo zaczyna świecić pustkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

17 lip 2008, 23:49

Hej

Zdążyłam :-D :-D :-D

NELLINDO nasza żyj sto lat albo i dłużej :ico_tort: :ico_prezent: :gitara: :509:

MARITTA ja pralkę też będę wymieniać więc przejrzyj rynek a potem poproszę o wyniki eliminacji :-D No i słusznie że wzięłaś Rozinkę :ico_brawa_01: Może właśnie tego jej było trzeba :-D Piękne mebelki kupiłaś, kolorek też mi pasuje :-)

CHLOE ja tam chętnie popatrzę jak się bawiliście nad morzem :-)

ASIU pięknie Wiki mówi "cipa ciepa" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Konrad ostatnio przy przewijaniu łapie się za siuraka i pewny siebie dodaje "pisiorek duży duży" :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lip 2008, 09:52

No dzień dobry :)

Kasiulka28 pisze:siuraka i pewny siebie dodaje "pisiorek duży duży"
dobre :-D

mam nadzieję, że zagęści się nam tych pościorów jak minie sezon urlopowy :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość