Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

15 lip 2008, 15:03

majandra pisze:Maciuś niedługo kończy 11 miesięcy i jada tak:
ok.6 - 200 ml mleka
10 - 2 małe kanapeczki z masłem i pomidorkiem
14 - 80 ml zupki warzywnej, 15 minut później 120 g obiadku z mięskiem
16:30 - owoce (na ogół z jogurtem)
19 - ok. 200 g kaszki ryżowej na mleku podanej łyżeczką



JA Ty to robisz ze Twój maluszek je kanapeczki ?
Moj Kubus na chleb i bułki nie chce patrzec.Widze ze bardziej woli jakis mleczny produkt.nawet jak inne dzieci jedza bulki on nie chce.

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

16 lip 2008, 16:41

majandra pisze:Mamo Kuby, Maciuś jest po prostu wszystkożerny. :-D Nawet nie musiałam go "przekonywać", dałam i już. :ico_haha_01:



To naprawde mozesz sie ciszyc.Jak juz pisałam mój kubuś jest mlecznym dzieckiem.Jogurciki, mleczko,serki... a o kielbasie ani miesie nie chce slyszec.Zazdroszcze troszke.

magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

17 lip 2008, 15:34

jeszcze nie dawno pisałam że mój maluch je 50 ml teraz je 75 i czasem jest kłopot tylko tyle że piersi już nie dostaje ale na wadze przybiera dużo bo ma 3 tyg a pampersy musze już zmienić na 3. Zrobił się taki papuśny i wszędzie ma fałdki ale to pewnie po mamusi ma taki apetyt.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lip 2008, 20:33

Mama_Kuby, wkurzasz mnie już z tym jogurcikiem :-D gdzie nie zajrzę, Ty z tym swoim jogurcikiem. Płacą ci od postu czy co????już wszystkie wiemy że to istnieje.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

17 lip 2008, 22:28

a ja tak naprawdę nie wiem , ile je moja córa,bo z cycunia jednego pociągnie i starczy, z butli wypija ok.150, czasem więcej. Co jednak z tego, skoro i tak straszliwie ulewa :ico_olaboga:

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

18 lip 2008, 14:10

delicja pisze:Mama_Kuby, wkurzasz mnie już z tym jogurcikiem :-D gdzie nie zajrzę, Ty z tym swoim jogurcikiem. Płacą ci od postu czy co????już wszystkie wiemy że to istnieje.


Delicja, jestem Ekspertem_Nestle i moim zadaniem jest (ale i nie tylko bo sama jestem mama ) pisanie o nowym Misiowym Jogurciku.Przepraszma jesli az tak bardzo zdenerwowalo Ciebie to ze podaje informacje o nowym produkcie dla dzieci.
Inne mamy inaczej troszke odniosły sie do takiej informacji.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lip 2008, 14:25

Mama_Kuby, może tak samo się odnoszą do tego, tylko, że nic nie piszą :ico_oczko:
ja uważam, ze te produkty są po prostu za drogie

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

21 lip 2008, 13:22

Gabi pisze:Mama_Kuby, nieprawda, że innym dziewczynom na forum to nie przeszkadza. Ja tez uwazam, że za duzo gadania o tym jogurcie, rozumiem jakie masz zadanie, załozyłas specjalny watek na ten temat OK, ale czytanie w kazdym watku w kołko tego samego jest juz upierdliwe i wkurzajace naprawde. Takze zgadzam sie z Delicja w 100 procentach.


Gabi , rozumiem to ze niektórym mamom moze sie to wydac nudne,ale dzieki temu pamiętacie o czyms takim nowym-na naszym rynku.

P.S postaram sie juz tak duzo nie pisac ;-)))

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lip 2008, 20:47

Ja również zgadzam się z dziewczynami ; co za dużo to niezdrowo !!!!!!!
Jeżeli ktoś będzie chciał spróbować tego nowego produktu to wystarczy że raz przeczyta a jeśli nie to nagabywania i tak nic nie dadzą.
Co do jedzonka to moja Ada mleczka z butli już dość długo nie pije za to jada juz wszystko to co my.Oczywiście w miare rozsądku :ico_oczko:
Mleczko daje jej z płatkami kukurydzianymi które bardzo lubi,jada też duzo jogurcików typu:danonki ,bakusie itp.
Na śniadanko jada zwykłe kanapki z kiełbaską albo serem lub serkami.Lubi bardzo warzywa w postaci zup.Zajada się również sałatkami warzywnymi i owocowymi.Obady to to co my:ziemiaczki ,sosik ,mięsko ,surówka,kotleciki z piersi wprost uwielbia :-D

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

23 lip 2008, 13:41

[quote="justyna25"]Ja również zgadzam się z dziewczynami ; co za dużo to niezdrowo !!!!!!!
Jeżeli ktoś będzie chciał spróbować tego nowego produktu to wystarczy że raz przeczyta a jeśli nie to nagabywania i tak nic nie dadzą.


Wiec moje drogie ,kusić juz nie bede,ale mysle ze raz na chociaz małe spróbowanie kupic mozna;-)
zreszta teraz jak bedziecie w weekend(24-26) w marketach odbedzie sie degustacja Misiowego w ELeclerc'u i Realu(ale nei w kazdym)-zainteresowanym podam szczegóły.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość