Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 lip 2008, 21:43

przypomnial sobie przedtem ze na koniu jchał i mówi że jak jechał to cyt:"koń pedał" ja tak słucham co on mówi i pytam co robił "no peedał" pytam powiedział? "nieeee,peedał" za chwile kapnęłam sie ze PIERDZIAŁ a juz sie zastanawialam skad on wytrzasnał tego pedała hehe
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
no nie mogę

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 lip 2008, 21:50

:ico_smiechbig:

jeszcze nieraz bedzie zabawnie

[ Dodano: 2008-07-17, 23:03 ]
przerabiam zdjecia w psp na bloga

spodobały mi sie te ,zwłaszcza to pierwsze jak pocztówka wygląda ,dlatego pokażę Wam je,Kacper z Emilką

zrobiłam je czarno-białe,powymazywałam ludzi i wykadrowałam :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

18 lip 2008, 07:28

czesc
czytam was regularnie , ale nie pisze bo albo nie mam czasu albo natchnienie :ico_wstydzioch:
komp wrócił naprawy ale nie wiem czy jest sprawny bonie mamy podłączonego netu tzn mam jeszcze komp kuzynek i na nim jest przez kabel ,ale my chcemy żeby było tak jak wcześnie czyli bezprzewodowo i nie mamy jakiś kodów i dzwoniliśmy do tej firmy co mamy neta i zgłosiliśmy że kompa mamy po naprawie i nie mamy kodów i on przyjął zgłoszenie i przyszedł serwisant i nic nie zrobił bo nie ma kodów :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: po co on wogóle przychodził myślał że zaczaruje czy co :ico_puknij: :ico_olaboga: mówię wam niech to sie skończy bo nie mam siły :ico_noniewiem:
i do tego jeszcze maszynka T do golenia też na gwarancyjnej naprawie juz tydzień ciekawe co z nią będzie :ico_noniewiem:
oprócz tego codziennie na obiedzie mam teściów bo u nich remont , trwa i trwa i nie wiadomo kiedy się skończy może w sobotę(wątpię) licze na poniedziałek
w poniedziałek przyjeżdża do mnie koleżanka z malutką córeczką 3 miesięczną ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie mogę się doczekać
a w środę rano jedziemy na lotnisko i o 12 mamy wylot ,troszkę sie boje ale damy radę :ico_oczko:

kasiekk zdjęcia jak zwykle rewelacja
jak już będę miała komp swój to poproszę cię o wysłanie programiku do zdjęć OK?
magda i jak gabi krosteczka , to sie narobiło :ico_olaboga:

a i muszę się pochwalić że wczoraj minął tydzień bez pampersa i były tylko 2 wpadki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oczywiście na spanie zakładamy jeszcze

[ Dodano: 2008-07-18, 09:40 ]
Kamilko sto lat !!!!!!!!!!!!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 lip 2008, 11:43

witam
poszłam późno spać bo gadałam do prawie 1 z koleżanka,potem nie umiaółam zasnąć i KAcper obudził sie o 1.30 i nei spal onad godzine,tzn nie marudził ale jakis katar go złapał i nie mógl spać,kurcze cos pokaszluje i smara :ico_olaboga: ta pogoda taka znowu i prosze juz coś,d
zis nic nie zjadł ,tylko kubek jogurtu wypił i kawałek jabłka zjadł
:ico_noniewiem:

chcial zupę,dąłam mu a on prawie zwymiotował nią :ico_noniewiem: nie umiał jakby połknąć aż sie trząsł :ico_puknij: mówił że nie boli go gardło ,nie wiem sama :ico_noniewiem: o co chodzi,ale katar wystarczy żeby brakło apetytu

Patka fajnie ze wpadłaś w koncu
dzięki :ico_sorki:
a program sciągałam z jakiejś stronki w necie,poszukam może mam tego linka gdzies to ci podam
i :ico_brawa_01: dla Kubusia

[ Dodano: 2008-07-18, 11:44 ]
Kamilko Kochana Wszystkiego Najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-07-18, 13:57 ]
kurcze Peluś sie przebudził niedawno i płakal,kaszlał az go ciagnęło,moze to angina??
poczekam jeszcze zobacze co dalej,w razie czego jest wieczorem dyżur to jak bedzie trzeba to pojedziemy albo jutro :ico_noniewiem: biedna moja pierdółka

małż jedzie do domku już :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 lip 2008, 14:46

Dziewczyny dziękuję za życzenia :ico_sorki: :ico_sorki:

kasiekk to myślisz, że Kacperek coś złapał ... Bidula.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

18 lip 2008, 15:57

witam

wszystkiego naj naj kamilko :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

no i Krzysia dopadło chorubsko :ico_placzek: :ico_placzek:
w nocy dostał wysokiej gorączki, nie widziałam czemu poszłam dziś do lekrza, zapelenie gardło, lekarz stwierdził, że brzydkie to gardło, jak mu do jutra gorączka nie przejdzie to antybiotyk :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

18 lip 2008, 21:42

witajcie kochane :ico_oczko:
bylam z Gabi u lekarza i powiedziala ze to nic powaznego kazala posmarowac gercjana i ze to ma wysuszyc
a i Gabi w nocy miala goraczke nocka kiepska :ico_olaboga:
a rano Daniela dopadl wirus biegunka ale biedny byl i blady :ico_placzek:
kupilam mu jagody i przeszlo na sile jadl

pata, witaj :ico_sorki:
dla Kubusia za nocniczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiekk, zdjatka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: masz talent i pomysly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

__DOMI__, biedny Kszysiu aby mu przeszlo :-)

kamizela, 100 lat i jeszcze więcej :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

moje dzieci spia relaksuje sie :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 lip 2008, 22:24

Kkamizela, wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

co to się porobiło? tyle dzieciaczków chorych :ico_olaboga:
Dla wszystkich dużo zdrówka

kasiekk, nie wiem czy jeszcze dzis wpadniesz, jak ta,m Pelus, lepiej mu, czy byłas jednak na dyzurze?


Dobrze ze u Gabuni nic strasznego :ico_brawa_01:

pata, witaj, :ico_haha_02: a dokąd lecisz w srode, jeżeli mige zapytać

Oby Krzysiowi przeszło i nie trzeba dawać antybiotyk, biedulka

kasiekk a trudno jest takim programem zdjęcie przerabiac?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

18 lip 2008, 22:57

lulu81, witaj :ico_oczko:
jakos ostatnio pusto tu :ico_szoking: ale wakacje i nie ma sie co dziwic :-)

jak nie ma nikogo to zmykam spokojnej nocki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 lip 2008, 10:30

dziendoberek

Kamilko duzo zdrowka i szczescia z okazji urodzinek!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

duzo zdrowka dla chorowitkow! aby bylo dobrze i chorobska sie nie rozwinely!!!

ja wczorajw dzien dostalam telefon od ojca ze nie moze sie z pracy wyrwac i musze jechac do berlina na lotnisko po ciotke, myslaam ze zawalu dostane hehe ze strachu rzecz jasna, po pierwsze nigdy nie jechalam sama na lotnisko tam i modlilam sie aby gps mnie dobrze poprowadzil i zeby nie bylo niespodziewanyc robot itd ( na szczescie bez problemu trafilam), a po drugiw po raz pierwszy jechalam autostrada hehe :ico_haha_01:

dzis dzien porzadkow, T ma pojechac po matke po prayci ja przywiezc, no bo jasne przeciez ma zbyt ciezki tylke zeby sama miala przyjechac :ico_puknij: :ico_puknij: jakas zniechecona do niej jestem ostatnio... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości