Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 lip 2008, 08:11

Aniafa- super, że z dzidzią wszystko ok, no a poza tym może teraz po syropku i Ty sama będziesz spała jak dzidzia:)
Osita - no to świętujemy Waszą półóweczkę :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Ja dziś na 17 ide do lekarza- też sama. Wczoraj czułam się fatalnie: miałam takie ostre bóle brzucha przeiegające od żołądka aż po sam dół. Poza tym chwycił mnie też skurcz w lewą nogę i trzymał przez cały dzień i budził w nocy. Wczoraj żywiłam się prawie samą nospą.... Dziś jest lepiej jeżeli chodzi o brzuch i nogę, ale jakby mało było złego pokłóciłam się z M. tzn. w sumie to on się pokłócił. O jakąś pierdołe oczywiście no i w rezultacie mamy ciche dni :( Jestem na niego zła, bo powinien dbać o nasz spokój i dobrą aurę w domu zamiast wprowadzać niezdrowe klimaty. Mam nadzieję, że wizyta u lekarza wynagrodzi mi wszystkie te smutki i bóle. Eh Laski i kto ten stan nazwał błogosławionym- chyba facet jakiś: zmiany nastrojów, bóle brzucha, głowy i całej reszty....Marudze dziś znów - wiem - ale tak jakoś mam potrzebę postękania.
Asik śliczny ten Twój synuś, no i teraz to już duży chłopaczek i takie ma już rozumne spojrzenie- eh będą laski za nim sikały kiedyś :)

[ Dodano: 2008-07-18, 09:58 ]
Ej, :569: a gdzie się wszystkie podziałyście Dziewczynki, pusto tu dziś jakoś :(

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 lip 2008, 10:17

pokłóciłam się z M. tzn. w sumie to on się pokłócił. O jakąś pierdołe oczywiście no i w rezultacie mamy ciche dni :( Jestem na niego zła, bo powinien dbać o nasz spokój i dobrą aurę w domu zamiast wprowadzać niezdrowe klimaty.
oj jak ja dobrze to rozumiem, tez miałam kilka akcji i było mi z tym okropnie na szczęście kiedys ciche dni się kończą i póżniej jest super.
będą laski za nim sikały kiedyś :)
hahahah to mój malutki synuś taki obsikany będzie chodził :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Aniasf super,ze u Was jest wszystko w porządku.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 lip 2008, 12:09

tosia, u mnie też ciche dni więc wiem coś o tym :ico_noniewiem: no ale trudno i tak bywa a ja mam zbyt wiele rzeczy na głowie żeby się tym za bardzo przejmować.
Ja się czuję na razie ok nie licząc tego że jestem ciągle zmęczona i niewyspana. No ale ja nie mogę wziąć syropku na spanie bo ktoś musi wstawać w nocy do małego.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lip 2008, 12:11

aniafs to super,że z dzidzią wszystko dobrze :-) :-) :-) , eeeeeee 3,5 kilo to nie jest dużo :-)

osita no to świętujemy :-D :-D :-D :-D , kurcze u Ciebie juz połowa, kiedy to zleciało :ico_olaboga:

tosia trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze na wizycie :-) , daj znać co i jak :-)

kurcze a u mnie nie widać nowego zdjecia Antosia :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-18, 12:11 ]
Evik a ile razy młody sie budzi w nocy?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 lip 2008, 13:54

Kochane, ja już wiem, że powodem moich humorków i złego samopoczucia był poprostu brak snu. Wczoraj potraktowałam się tym syropkiem i spałam jak suseł, całą noc z jedną przerwą na sikanie. Dzis czuję sie bardzo dobrze, nawet posprzątałam sporo, ugotowałam zupkę z młodych buraczków. Muszę tego "powera" zatrzymać do jutra bo przychodzi pan robic mi szafe wnekową, męża nie bedzie a ja sama mam mu wytłumaczyc, że mi zrobił w niej miejsce na mopa :ico_olaboga: .
Tosia, napisz koniecznie jak tam po wizycie.
Eh Laski i kto ten stan nazwał błogosławionym- chyba facet jakiś
Wspaniałe stwierdzenie, zgadzam się w stu procentach.
Chociaż ja na swjego męża teraz złego słowa nie moge powiedzieć. Mimo, że sam ma teraz nerwówkę to bardzo stara się aby mnie nią nie zarazić, kochany jest! :579:
Evik i Tosia, aby te ciche dni Wam szybko minęły.
Dziewczynki, napiszcie mi, które marki wózków są godne polecenia.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 lip 2008, 17:26

kurcze a u mnie nie widać nowego zdjecia Antosia :ico_placzek:
hahahah moze teraz bedzie :ico_oczko:
Aniasf juz za wozeczkiem zaczynasz sie rozgladac, zazdroszcze

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 lip 2008, 17:39

Asika, tak już się rozgladamy powoli za pojazdem dla synka, nie chce nawału zakupów i wydatków zostawiać na grudzień, który i tak jest sam w sobie wydatkowo-zakupowy, o zgrozo :ico_olaboga: Czekam na ciekawe propozycje, to dla mnie czarna magia w tym momencie :ico_szoking:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 lip 2008, 22:18

Czekam na ciekawe propozycje
ja jestem zadowolona ze swojego Quinny. Ale szczerze mówiąc jeśli teraz byłaby zima i antoś byłby w kombinezoniku i pod kocem grubym to byłoby mu ciasno. Te gondole na prawdę są bardzo małe. Takie same są w X-landerze i chyba właśnie te X-landery u nas są najbardziej popularne.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

19 lip 2008, 10:39

dzięki Asia :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lip 2008, 11:06

Już widzę zdjecie, słodki ten twój synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja pierwszy wóżek miałam z tańszej pólki i sprawdził sie super, tylko minus,że nie miał skrętnych kółek, teraz mamy też zwykła spacerókę parasolkę i do grudnia starczy, ale tak jak pisłam my kupujemy podwójny wózek, a to juz większy problem z wyborem :ico_noniewiem:

Ale mnie dziś maleństo kopie aż miło :-) :-)

Wiecie co dziewczyny, ja jednak jestem za tym że to jest stan błogosławiony, mimo tych wszystkich dolegliwości, mdłości, wymiotów, bólów głowy, brzucha...itd, no i skurczy porodowych he he....jednak strasznie się cieszę,ze jestem w ciąży, powinniśmy jednak mimo wszystko patrzeć na te miłe strony ciążowania, zwłaszcza,że tyle kobiet ma problemy z zajsciem w ciąże, nawet nie wiedziałam ile, poczytałam troche i jestem w szoku i dziękuję Bogu,że dał mi możliwosć bycia mamą :-) :-)

całusy dla brzuszków :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość