Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 lip 2008, 15:21

eeeeeeeeeeeee, Ewcik przecież była chora :ico_noniewiem: A temperatura, gdy jest się w ciąży wzrasta tylko nieznacznie :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lip 2008, 15:41

:ico_haha_01: ha ha ewcik teraz pewnie pełna para sie przygotowuje do wesela dlatego tu n ie zagladnie :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lip 2008, 15:50

ale wy baby okropne jestescie!!! - ktos lekko zle sie poczuje i od razu w ciąży!

Kulka fajnie ze jestes - dawaj wieccej fot :) ma ile przyjezdzasz do sopotu??

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lip 2008, 16:17

ale żeście od wczoraj napisały. Ledwo co zdążyłam przeczytać.
U nas tak: temperatura w ciągu dnia wzrosła do 39,5, teść zawiózł mnie na pogotowie. Okazało sie że pokąsało mnie w plecy jakieś pieruństwo i stąd ta gorączka. Dostałam przeciwgorączkowy i odczulający zastrzyk i zakaz picia alkoholu :). Dziś jadę na drugi zastrzyk.
buty nie są tak naprawdę nie są za małe tylko za szczupłe. Chyba mi noga przytyła. A chodzi tu o buty z cywilnego :) więc stwierdziłam tak, na ślub pójdę w tych trochę cisnących butach, przecież w kościele sie nei chodzi, więc dam radę, a na wesele pójdę w sandałkach.
wczoraj zdążyłam się też pokłócić z teściami. ustaliliśmy z Mariuszem że na czas ślubu i wesela Alicja zajmie sie jego kuzynka. Dziewczyna zgodziła sie bez problemu. Moja genialna teściowa stwierdziłą jednak że jednak bierzemy Alicję na ślub i potem na salę a odwieziemy ją tuż przed kąpielą. Wykapiemy nakarmimy i wrócimy na wesele :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-18, 16:20 ]
wredoty Wy jesteście. Tak wciskać babie dziecko :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lip 2008, 16:27

Ewcik, no to tesciowa ma pomysly...

a ja na wesele mojej siostry biore kinge :) bedzie sie dobrze bawic i bedzie miala ze soba nianie - jak bedzie juz zmeczona to pojdzie z nia spac do pokoju - bo moja sis robu weselicho za miastem i zapewnia noclegi

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lip 2008, 17:11

Ewcik...dobrze ze juz wiadomo skad ta temp. :ico_sorki: :ico_haha_01:

Lady,a wiesz ze tez Maya nosi caly wor z klockami drewnianymi albo 2 litrowy plyn do plukania to lekko ...no i boje sie zeby jej jakas przepuklina od tego nie wyszla ale jak tu jej zabronic jak ona zawsze cos znajdzie :ico_noniewiem: a sama wazy 9kg wiec nie duzo.....

a reszte dopisze pozniej bo zakupow wrocilismy i musze obiad robic na szybciocha bo A. za godzine do pracy znowu :ico_olaboga:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lip 2008, 17:33

GLIZDUNIA, tez twoj A. wiecznie w pracy.. wspólczuje

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 lip 2008, 17:55

Najpierw życzenia dla naszych dzisiejszych jubilatek!!!! doris, i kamizela, wszystkiego dobrego, uśmiechu na codzień i szczęścia!!! :ico_prezent: :ico_prezent:

A teraz troche fotek z ostatniego tygodnia, bo widzę, że już co niektóre zdążyły na naszej klasie obejrzeć :-D

"Owocowy" Karol
Obrazek
Obrazek

Spacer z ciocią i wujkiem
Obrazek

Z mamą na huśtawce
Obrazek

Taki czołg to dopiero fascynująca zabawka
Obrazek

No i taki jestem sobie chłopczyk
Obrazek
Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

18 lip 2008, 18:15

Sikorka zdjęcia cudne, a Karolek mniam.... ciasteczko :-D a wiesz wygląda na wysokiego chłopca jaki rozmiar mu kupujesz ubranka... czy ja po polsku piszę????

Ewcik no to jednak nie ciąża :-D :-D :-D

mam zdjęcia sorki :ico_sorki: za ilość

tu pod skocznią a raczej na jej tle mam nadzieję że coś zobaczycie
Obrazek

Mateusz z tatusiem
Obrazek

wśród piesków, a nie pisałam Wam że Mat jechał zaprzęgiem (albo mioże pisałam) :ico_wstydzioch:
Obrazek

pozuję do zdjęcia
Obrazek

na rowerku
Obrazek

hej hej
Obrazek

spacerkiem do hoteliku
Obrazek

podnoszę listki
Obrazek
w samochodzie
Obrazek
mateusz i mamusia
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lip 2008, 18:56

kate_k82, zdjecia super - Kinga ma takio sam rowerek tylko w innym barwach troszke

Sikorka, Karol - cudny :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość