Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 lut 2008, 12:40

Hello
My dzisiaj bardzo wyspani bo z przerwą o 7 na mleko spaliśmy do 9 :)
Glizdunia to masz problem z Maycią. Mam nadzieję że jej przejdzie.

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 lut 2008, 12:45

Uffffffff w końcu mogłam wpaść na chwilkę :ico_haha_02:

ale u nas średnio, szpitala na szczęście uniknęłyśmy i dobrze bo nie wiem po co ta baba chciała zatrzymać Kingę bo przecież odwodniona nie była i nic nie przepisała nam twierząc że nie ma nic dla tak małego dziecka. A na drugi dzień wymioty zastąpiła biegunka, więc średnio ale jakoś było :ico_noniewiem: ja sama zaczęłam podawać nifuroksazyd i daję do dziś i Małej i Większemu.
W środę wychowawczyni ze szkoły zadzwoniła żeby odebrac Dominika bo go boli brzuszek i ma biegunkę, okazało się u lekarza że ma nieduże odwodnienie więc pije pije i pije i siedzi w domu ale już spoko, a mała zrobiła mi już dzisiaj 3 kupki takie po których musiałam ją myć bo wychodziły wszystkimi możliwymi miejscami. Daję jej preparat z elektrolitami ale nie chce za bardzo tego pić, kuźwa nie wiem czemu zamiast lepiej to jest gorzej, jesc nie chce też za wiele, gotuje jej ryż z marchewką ale coż ona zje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Dobra juz nie zamęczam

Buziaczki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 lut 2008, 13:00

Witajcie :ico_haha_01:

Ewcik jak leżałam z Wiktorem w szpitalu i miałam łapać siuśki to podkleiłam mu woreczek - najlepsze są takie z gąbeczką przy tym otworze - i latał bez pampersa, widziałam jak robi siusiu i od razu zdejmowałam woreczek. Aha, zauwazyłąm, że Wiktor robił siusiu zawsze po przebudzeniu.

Glizdunia kurczę współczuję ci tych wybryków Majci :ico_noniewiem: Wiesz, może próbuj dawać jej posiłki z lekkim opóźnieniem, zgłodnieje to może zje bez problemu :ico_noniewiem: I oczywiście nie zmuszaj jej do jedzenia bo wtedy tylko utwierdzisz jej niechęć - tak myślę :ico_noniewiem:

mamo_Dominika kuruj naszą Kingulę - życzę szybkiej poprawy :ico_sorki: :ico_sorki:

No i Hania oczywiście bossska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas jak zwykle kilka pobudek w nocy :ico_olaboga: Mały zjada na noc michę kachy, popija cycem a i tak budzi się za jakieś 3 godziny na cyca :ico_olaboga: To co, głodny ??? Ile dziecko 9 miesięczne powinno jeść kaszki na noc ? 220 ? Dziś zrobię w butli żeby orientacyjnie sprawdzić ile on je - dodam, że on je gęstszą kaszkę :ico_noniewiem:

O wstał już więc spał tylko godzinkę i będzie jeszcze jedna drzemka po południu.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 lut 2008, 13:06

kamizela, ja Alicji daję w butli kaszkę "smaczny sen" z bobovity. Zjada z 210ml wody, więc to wychodzi jakieś 230-240ml kaszki.
U chłopca ponoć łatwiej złapać do woreczka, A żeby latała bez pampersa nie ma szans. Zaraz by sobie sama odlepiła ten woreczek.

no właśnie a propos pampersów. W TESCO jest promocja na pieluszki Happy. Za duże opakowanie (78szt) dałam 36,99

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 lut 2008, 14:18

Kingusi zdrówka życzę :-D

kamizela, mój też się tak budził, a dwie ostatnie noce, tylko jedna pobudka jeszcze wieczorem i cała noc przespana i na noc nie dostaje żadnej kaszki tylko cycka więc myślę, że i Wiktorek niedługo zacznie ładnie spać, zobaczysz.

Ewcik, a Ty łap bido te siuśki łap, też sobie u dziewczynki tego nie wyobrażam :-D

A my byliśmy na spacerku, już teraz wiem że wózek rewelacja kupiłam, Karol mi usnął na doworzu, a ja go w wózku na drugie pientro bez problemu wtargałam, lżejszy Karol w wózku, niż poprzedni stary wózek i mały sobie smacznie śpi przy otwartym balkonie, a ja spokojnie obiad zrobiłam i jeszcze na TT mogę wpaść :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 lut 2008, 14:30

oj...pospalam z maya 2godzinki...wow jak mi fajnie :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Irminko
...no co Wam sie to przyplatalo..jakis dziki wirus najwyrazniej...oby biegunki szybko ustapily...pozniej powinno juz byc super :ico_sorki:

Kamizela...
no wlasnie taki system przegladzania wybralismy...wiec je mniej wiecej tak...rano wstaje o 6.00 to dopiero ok. 8.00 je chlebek....pol kromki,ok 9.00je kaszki jakies 80ml.....potem idzie spac i ok 12.00-13.00 jest obiad czyli zjada od 70ml-150 w zaleznosci co to jest(150 zjada sloikow paprykowych tylko :ico_puknij: )...potem ok 16-17 deserek jakies 100ml....i to tyle...czesem jakis cyc ale naprawde gora 2 razy na dzien......no wiecej nie dajemy rady jej wcisnac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-29, 13:33 ]
Sikorko...fajnie ze mamy lekki wozeczek...ciesze sie niezmiernie!!a powiedz mi jeszcze czy faktycznie po zlozeniu tak malo miejsca zajmuje?bo mam mowi ze jest dosc duzy....juz nie wiem czy ona go zle sklada czy nie ma wyobrazenia jaki to naprawde jest duzy....

a no i poprzedni past byl z rana bo teraz to juz po zupce jestesmy...i mala zjadla ok.90ml zupki brukselkowej...i spoko.....a ma taka chrype jakby starym palaczem byla czy kim innym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 lut 2008, 15:25

Sikorko oby twoje słowa się spełniły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01:

Mój mały posmakował kaszki wieloowocowej mleczno-pszennej z Bobovity - mniam mniam.

Ewcik a te na smaczny sen mu nie smakują :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 lut 2008, 15:30

GLIZDUNIA, no wiesz w kieszeń jej nie weźmiesz, ale swobodnie w jedną rękę i nawet wygodniej niż jak miałam Peg Perego, bo jest krótsza i nie zahacza mi o schody jak się wspinam :-D No a jak się włoży do tej torby to już naprawde świetnie :-D

kamizela, mam nadzieję, że prorok ze mnie niezły :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 lut 2008, 15:36

kamizela, a Alicja wciąga tą smaczny sen bez zmrużenia okiem. Wogóle to muszę sie Wam pochwalić. Wczoraj wieczorkiem poleciałam z koleżanką na pilates. wracam a tu Alicja wykąpana i nakarmiona smacznie sobie lula. Mariusz sam ją wykąpał i nakarmił. Nie mógł tylko znaleść kaszki, więc dał jej mleczko z kaszką ryżową :-D , ale spoko dospała do 6 rano.

Ja właśnie zbieram się do kupna młodej spacerówki. Mam kilka typów. Zaraz Wam wrzucę link to powiecie co sądzicie

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 lut 2008, 15:42

Wrzucaj, wrzucaj Ewcik, doradzimy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość