Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 lip 2008, 21:32

Aniu myślę że nie jesteś w mniejszości :ico_oczko: Na samym moim podwórku są 4 pary które mają dziecko i nie mają ślubu :ico_oczko:

A my już wybraliśmy imię dla synka, będzie Filipek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to pierwsze imię jakie chciał mój mężuś i mi też się zawsze bardzo podobało :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

19 lip 2008, 21:48

Motylek22 pisze:będzie Filipek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to gratulacje zgodności gustów...
super że tak szybko się dogadaliscie...
myśle że nie każdy sie moze tym pochwalić...
np ja
u nas jest tak że on nie ma zdania, ale czesto jest na NIE
wiec musze mu wyjasniac za i przeciw, zeby zrozumial moje podejscie... itd...
ale to sie zadko zdarza...
bo czesto myslimy tak samo... ze mamy te same pomysly itd
ale co do imienia, to pewnie bedzie...
sama wymysl...
tak jak caly sprzet ktory nam potrzebny (lozeczko wozek ect.)mam wybrac sama
jedyna podpowiedz co do lozeczka to zeby nie bylo biale tylko naturalne drewno...
i znalazmam taki wlasnie dzis za ponad 400zl tylko ze bez materaca...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:17 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lip 2008, 11:01

Hej szczesliwe mamuski :ico_brawa_01:

GRATULUJE SYNKOW, CORECZEK :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_tort:
My dowiemy sie dopiero w sobote. Ale wiecie co tak naprawde liczy sie najbardziej. Kazda z nas chyba najpierw chce uslszec: "nie widze nic niepokojacego w rozwoju malenstwa", a plec na ktora rowniez czekamy z niecierpliwoscia to dopiero druga wspaniala wiadomosc :ico_haha_02:
A zdjecie ktore powklejalyscie poprostu superowe!!! Sliczne maja buzie te wasze chlopaczki :ico_haha_01: przystojniaki jak nic, nie ma sie co sprzeczac, dziewuchy beda kolo nich latac jak szalone :-D hehe Moze akurat za Majeczka :ico_haha_02:

Ale dzis kaslalam w nocy... Tak mnie gardelko swedzialo ze nie moglam oddychac. Ale jakos minelo i juz jest ok. Zauwazylam ze to juz kurcze 6 miesiac sie zaczal... :ico_brawa_01: A pamietam jak czekalam kiedy sie w koncu zmieni na piatke :ico_haha_01:
Czas leci... Lada dzien bedziemy wklejac zdjecia naszych dzieciaczkow na naszych raczkach. Ale bedzie fajowsko!!!!!!!!!!!!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 lip 2008, 12:07

betka, - to prawda, czas tak szybko leci, ja zaraz 25 tydzień skończę :) a paomietam jak byłam w 11 i tak mi się dłużyło :)
Co racja to racja, że sami przytsojniacy , Maja będzie miała w czym przebierać. Jak tylko się dowiedzielismy że będzie dziewczynka, M powiedział żę do 21 roku zakaz imprez a do 25 roku to pas cnoty :ico_haha_01:
I graruluję 6go miesiąca.
poccoyo, - tak to juz jest z tymi naszymi zdaniami i gustami, ale jak bysmy się we wszystkim ciągle zgadzali to by było nudno, no nie?
Co do łózeczka to kurczę jakieś drogie znalazłaś. Za taką cenę to można kupić sliczne z całym kompletem pościeli i materacem, np
http://www.allegro.pl/item396653361_loz ... telaz.html
albo to:
http://www.allegro.pl/item397330940_sup ... ieli_.html
Motylek22, - jakbym miała syncia, to też Filipek by był :) Ale jakoś nie miałam na chlopca nic konkretnego, dlatego mamy córeczkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lip 2008, 13:08

poccoyo łóżeczko którw ja chcę kupić też tyle kosztuje :ico_wstydzioch: Dokładnie 475,- z materacem. Ale już mi się tak podoba że chyba z niego nie zrezygnuje, ma szufladę, bujaki i kóleczka. Nazywa się Kuba III firmy Drewex

betka, to ciekawe czy będzie kolejny chłopaczek :ico_oczko:

Kupiliśmy dziś z mężem cudne śpioszki cherokee miśkowate a wczoraj kupiłam body :ico_brawa_01: Kupuję chłopience ale na dziewczynke też można by było to założyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 lip 2008, 13:31

blumek, skleryterapia to paskudny zabieg....i kosztowny....niektórzy zaliczają go do chirurgii plastycznej :ico_puknij: leżysz sobie i przez godzinę wbijaja ci igły w nogi....do każdego wiekszego naczynka wpuszczaja taki płyn, który zabija tą zyłkę. Po zabiegu trzeba przez tydzień bez przerwy nosić rajstopy uciskowe, efekty widać po jakichś 2 tyg, bo te martwe naczynka najpierw ciemnieją, dopiero potem zaczynaja znikać. generalnie nogi wygladaja tak, jakby ktos je obił drągiem :ico_oczko: noszenie tych rajstop uciskowych to koszmar (nieraz płakałam w nocy), a sam zabieg....no cóż-łatwo sobie wyobrazić-po 30 wkuciach pod kolana czy w kostki masz ochotę odgryźć lekarzowi aortę :-D
efekty są, ale szczerze mówiąc-za te pieniądze miałabym dwie sesje lasera-bezbolesne i myslę że byłyby większe zmiany. Poradzono mi skleryterapie, bo niektóre naczynka były za duże dla lasera, poza tym faktycznie-po osunieciu tych najwiekszych, obecnie powyskakiwaly mi tylko małe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
frezetka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:30

20 lip 2008, 14:34

ja juz kupilam praktycznie wszystko dla synka procz wózka,czekam teraz na posciel do łozeczka zamowilam z allegro ta 11 elementowa,łozeczko kupilam bez szuflady bo mialam takie łozeczka dla pierwszego dziecka i mialam problemy z paznokciami u nog od zachaczania o szuflade.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

20 lip 2008, 15:00

blumek pisze:Co do łózeczka to kurczę jakieś drogie znalazłaś.

mieszkam w Wielkiej Brytanii no i tu ceny sa strasznie wysokie

łozeczka jakie bardzo mi sie podobaja kosztuja od 350 do 600funtow...
a znalazlam takie za powiedzmy 150F bo jest ladne i dlugie 70/140 wiec poslózy dluzej... mysle do 4roku zycia...
marzylo mi sie lozeczko co sie zmienia pozniej w tapczanik, ale nie ma tanich

a allegro odpada,, bo koszt przesyli do UK nie mialby sensu...

dzis spalam do 11.20...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:17 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 lip 2008, 20:59

poccoyo, - no tak, to wszystko wyjaśnia. Tam faktycznie jest drogo, ale zarobki i stopa zycia pewnie lepsza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 lip 2008, 21:09

Witajcie kobietki w niedzielny wieczorek

my mieliśmy dziś dzień leniuchowo wyjzdowynajpierw lenistwo do 11, później odwiedziny u rodzinki i wróciliśmy o 20, tak potwornie zgłodniałam, ze wciągnełam ogromnego kebaba i zastanawiałam się co by jeszcze ale bez przesadyzmów, bo później wszystko mi w tyłeczek pójdzie.

Nasz synek chyba zostanie piłkarzem, bo puki co kopiąc celuje centralnie w pęcherz, wie chłopak co zrobić, zeby mama z kibelka nie wychodziła:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość