Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 lip 2008, 09:00

Witam sie w niedzielny poranek :-)

jakos sie wyspalam i nie moge juz zasnac, mezulo i piesek spia a ja na kompie siedze :-D
Pogoda jak zawsze beznadziejna, moje pranko malego juz suche teraz mozna prasowac i ukladac :ico_brawa_01:

Dzis obiadek mam gotowy, wczoraj gotowalam rosolek i mam na dzis, tylko miesko musze na patelni usmazyc udka i suroweczke zrobic do tego, mniam mniam.

Zycze milej niedzieli.

PS. A ja jutro do gina na kontrol z miom guzkiem pod pacha, mydaje mi sie ze sie zmniejszyl ale to on musi ocenic, jesi nie to czeka mnie wizyta u chirurga i nakuwanie pod znieczuleniem :ico_chory:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 lip 2008, 11:24

Witajcie w niedziele :ico_kawa: :ico_tort: dla wszystkich :)
U nas pogoda piękna, świeci słonko więc pewnie wyciągne Jarka na spacer i lody do Pszczyny :)
Obiadek mam juz zrobiony taki tradycyjny śląski :kluski , rolada i modra kapusta .

wczoraj byłam na zakupach prawie cały dzionek zleciał odkryłam fajny sklep z rzeczami dla maluszków duży asortyment i ceny takie normalne , pozatym pooglądaliśmy wózki no i chyba się pobijemy bo podobają nam się różne , ale powiedziałam Jarkowi że to ja będe więcej z nim jeżdzić i ze to mi się am podobać :ico_oczko: . Pewnie to przemyśłi .
Co do porządków to macie racje tylko przekroczy próg i już jest bałagan no ale nie dziwne jak jest ukochanym syneczkiem mamusi i mamusia nie nauczyła go tego tylko cały czas wszystko za nim sprzątała , niestety u nas nie ma się tak dobrze bo musi sprzątać . siostra mi poradziła ten sposób żeby od razu facetowi pokazać ze dom sie sam nie sprząta .
zirca piękne zdjęcie , bardzo ładnie wyglądasz :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 12:17

Obiadek mam juz zrobiony taki tradycyjny śląski :kluski , rolada i modra kapusta .
no to trafilas w moj gust :-D za mogra kapuste duzo bym oddala :-D
siostra mi poradziła ten sposób żeby od razu facetowi pokazać ze dom sie sam nie sprząta .
hhhyyymmm no moj wlasnie chyba mysli ze sam sie sprzata :ico_noniewiem: aaallleee juz pewnie za pozno na nauke :ico_noniewiem:
A ja jutro do gina na kontrol z miom guzkiem pod pacha, mydaje mi sie ze sie zmniejszyl ale to on musi ocenic, jesi nie to czeka mnie wizyta u chirurga i nakuwanie pod znieczuleniem
Pati oby sie zmniejszyl i wszystko ok bylo :ico_sorki: :ico_sorki: i zaraz tu jutro pisz!!!!Co tam po wizycie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 lip 2008, 13:38

pati, czekam na info!!!! oby było juz dobrze :ico_sorki:
tak kobitki kochane-podłoga to najlepsze miejsce do przechowywania ubrań....oj te nasze chłopy....mój potrafi tez połozyć papierki czy puszkę na szafce pod która stoi smietnik...10 cm robi różnicę, prawda? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 15:41

...10 cm robi różnicę, prawda?
10 centymertow to BARDO duza roznica :ico_oczko:
A ja dzisisj zrobilam sobie obiad :-D pierwszy raz od wyjazdu tesciowej-bo nie musze robic obiadku mezowi bo siedzi na rybkach wiec jak :ico_haha_02:
Skosilam trawe popralam posciel teraz jeszcz musze wyprasowc :ico_noniewiem:
No i skoczyc do sklepu bo mi sie jablka skonczyly :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 lip 2008, 17:36

mmarta81, ja właśnie skończyłam robić pychota sernik na zimno z kawałkami różnokolorowych galaretek, kokosem i owocami :ico_brawa_01: na obiad pierogi z kapusta i grzybami, gotowce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 17:44

Ja na obiadek zrobilam sobie kalafiorka i ziemniaczki duszone :ico_brawa_01:
sernik na zimno z kawałkami różnokolorowych galaretek, kokosem i owocami
no tak ty mozesz sobie pozwolic na deserek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 lip 2008, 17:49

mmarta81, na taki deserek może pozwolic sobie każdy, bo jest naprawdę mało tuczący i bardzo zdrowy :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 18:01

na taki deserek może pozwolic sobie każdy, bo jest naprawdę mało tuczący i bardzo zdrowy
no nie wiem Zirca czy ja moge ja teraz to nawet po owocach puchne w oczach :-D
Jeszcze troszke i bede balwankiem :-D
Nic lece troche poprasowac :-D moze spale jakiec 50kcal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 lip 2008, 18:52

A ja jutro do gina na kontrol z miom guzkiem pod pacha, mydaje mi sie ze sie zmniejszyl ale to on musi ocenic, jesi nie to czeka mnie wizyta u chirurga i nakuwanie pod znieczuleniem
Powodzenia mam nadzieje, ze bedzie ok. :ico_sorki:
Czesc dziewczyny :ico_brawa_01: , my prosto po pracy pojechalismy na plaze, wyszlo troche slonca :ico_sorki: wiec pomoczylam nogi w wodzie poturlalam po piasku :-D , teraz mam w planie zrobic nalesniki ale to na kolacje, na obiad zjadlam frytki :ico_oczko: ,
Obiadek mam juz zrobiony taki tradycyjny śląski :kluski , rolada i modra kapusta .
pychota uwielbiam takie jedzonko, wpadne do ciebie na obiadek :-D
ja właśnie skończyłam robić pychota sernik na zimno z kawałkami różnokolorowych galaretek, kokosem i owocami
a do ciebie na deserek mmmmmmmmmm..........

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość