ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 lip 2008, 09:45

Kasiu, a nie za wczesnie? Nie znam sie ale przeciez stópka rosnie kilkanascie lat... mozna w tym czasie robic takie zabiegi?

[ Dodano: 2008-07-20, 09:49 ]
Kasiu, moze nie trzeba bedzie stosowac znieczulenia ogólnego tyylko miejscowe... Ja z kolei czytalam, ze robi sie dzieciom zabiegi korygujące uszy (przypominam, ze Maja ma bardzo odstające :-D i kiedys napewno jej to zoperują) i najlepiej zrobic to przed ukonczeniem przez dziecko 7 lat, przy czym wystarczy znieczulenie miejscowe...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 lip 2008, 09:59

ivon pisze:Kasiu, a nie za wczesnie?


no ja się spotkałam z opiniami że można to i teraz zrobić :ico_noniewiem: bo ten paluszek nie ma nic wspolnego z kształtującą się noga. Im noga bedzie wieksza tym paluszek bedzie wiekszy napewno to jej sie nie pomniejszy tylko bedzie rosnął. Musze się udać do tego chirurga to mi powie co i kiedy z tym robic.

Gabi pisze:Kasiu, ja tez nie wiedziałam o tym paluszku


pisałam już kiedyś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

20 lip 2008, 11:22

hej!! U nas chwilowy spokoj w malzenstwie mj maz widac ze probuje sie poprawic jest mu glupio bo o wszystkim dowiedziala sie moja mama. Ale co najwazniejsze iwdac zmiane zeby tylko nie zapeszyc.

Pawełek ostatnio przezywa fascynacje nami nic nie mowi tylko mama i tata a najabardziej tata starsznie jest nim zafascynowany.

Nocnikowanie i nas super Pawełek woła juz wszystko i siusiu i kupke czasami mu sie zdarza wpadka z siusiu ale to bardzo rzadko. No ale do spania w nocy jeszcze dlugo sie nie obejdzie bez pampersa bo czasami nadal sika w nocy czesto wstaje suchy ale nieraz jak np dzisiaj bylo nasikane.

Teraz moj bombel juz sobie drzemie.

Ja kupilam sobie steper do cwiczen bo po wizycie u rodzicow przytylam 3 kg i terza ciezko idzie zrzucanie ale jakos trzeba sie zmobilizowac od jutra zaczynam swoja dietke wiec bede czekala na rezultaty.

Jesli chodzi p wstydzenie to Pawełek smialo biega sobie po chodnikach ale jak chce go ktos wziasc za reke to zaraz ucieka do mnie albo do meza.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

20 lip 2008, 11:32

Gabrysiu dostałas moj numer telefonu na PW?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 lip 2008, 11:45

Ewelinko, fajnie ze mąż sie stara, a jesli sie stara to znaczy ze mu zależy na Was :-) za trwanie w dietce tez podziwiam, kiedys mialam silniejszą wole, teraz nie moge sie zmobilizowac zeby czasem sie troche pogłodzic... ale brzuszki bede robic :-D

My zaraz jedziemy obejrzec ten most i skoczymy do mojej mamy bo dzwonil, ze stesknili sie za Mają :-)

A Maja zjadła juz dzis 100ml kaszki, pół parowki i kawalek żeberka :ico_szoking:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 lip 2008, 11:54

Mam nadzieje Gabrysiu :-)

Matka P. znowu ma do nas jakies pretensje, ze jej nie odwiedzamy :ico_zly: ale jak ja ją moge odwiedzac skoro jej nie lubie??? A ona o tym doskonale wie... dlatego Piotrek jedzie do niej jutro porozmawiac, zeby zmienila cos w sobie bo wszyscy zaczynają sie od niej odwracac. Nawet P. brat wolał pojechac na urlop do brata ich matki niz do niej... ale ja sie nie dziwie, do niej pojechac to tylko mozna wysłuchac jej żali, posłuchac o chorobach, ktorych nie ma i o depresji na którą niby cierpi :ico_puknij: Nie moge zrozumiec tej kobiety...

[ Dodano: 2008-07-20, 11:58 ]
A jakis czas temu pojechała do swoich dwóch wnuków, ktorych widzi rzadko i powiedziałą im, ze nic dla nich nie ma bo jej nie stac, bo leki sa drogie i takie tam... a wiecie ile ma na lokacie oszczedności? Ponad 130 tys. Ja nie mówie, zeby tym wnukom dawała pieniadze ale przeciez jesli widzi ich tak rzdako to wypadałoby chociaz cos symbolicznego im dac...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

20 lip 2008, 17:44

Juz po sielance znowu sie poklocilismy bo on znowu wybral kolegow a nie rodzine mam go dosc

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

20 lip 2008, 22:19

witajcie

Iwonko witaj po urlopie - ja jeszcze dwa tygodnie i będę miała wolne :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

widzę że faceci znowu na tapecie
u nas też jest różnie a czasami wydaje mi się że tych złych dni jest więcej niż tych dobrych
Ewelinko także współczuje


Oliwka pożegnała się ze smoczkiem i aż w szoku jestem że tak bezboleśnie to się stało
któregoś wieczoru jak szła spać nie mogliśmy go znaleźć i usnęła bez niego
więc następnego dnia gdy go tylko dorwałam (a był to wtorek) to zaraz schowałam i do dzisiaj usypia bez smoczka i nawet za specjalnie go nie woła - ciesze sie ogromnie
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 lip 2008, 22:27

Dorotko, tez bym chciala maje oduczyc smoczka ale u nas nie bedzie to raczej takie proste. Kilka razy juz probowalam ale sie nie udało...

Gabrysiu, Maja od wrzesnia idzie do złobka wiec z tesciową bedzie jeszcze przez sierpien, niestety...

My wrocilismy od mojej mamy, fajnie było. Tylko moja siostra troche mnie wkurza bo ciągle mo dogryza, tylko dlatego ze mam troche wiecej od niej... kurcze jak mozna byc takim zazdrosnym :ico_zly: ja cieszylabym sie gdyby jej sie układało

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 lip 2008, 22:28

Dorotko ratuluje sukcesu smoczkowego :ico_brawa_01: u nas jeszcze smoczek dziala wyjątkowo kojąco na złości Julki, zatem nie odstawiam go , ale myśle ze bez problemu by się obyło i bez niego.

Dziewczyny których dzieci juz wołają siku. U nas jest tak, że Julia juz w majtki nie nasika ( tzn 2 dni juz nienasikała heh) jak ją posadze na nocnik to sika, ale jeszcze jako tako nie woła siku. Czy u was też to wołanie o siku przyszło na samym końcu czy wasze maluchy od razu wołały? Julia czasem pokaże na majtki i już zaczyna je sama zdejmować, ale raczej to jest tak,że ja ją posadze i ona sika.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość