sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

21 lip 2008, 00:42

Hej dziewczyny!
Ja pracujący weekend miałam, więc na neta czasu nie mam,teraz mam 3 dni wolnego, to może coś skrobnę :-)
Na dodatek dziś rano nam Maja z łóżka spadła :ico_olaboga: >a szczęście wszystko OK, ale strachu się najedliśmy strasznie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 lip 2008, 07:48

Witamy o poranku,
właśnie uśpiłam mojego brzdąca na poranne dospanie, później mamy jechać do Sandomierza i łoże zamówić do szwagra bo on nam zawsze jakiś upust załatwi :-D

Justyna dosonale Cię rozumię z marudzeniem bo Artur to czasem nie nasikał nawet a popuścił przy bączku i trzebabyło pieluchę zmieniać, dlatego też teraz tetra się rewelacyjnie sprawdza.

Pinko ślicznie Ula siedzi, i tan zachód mmm, a swoją drogą fajne zielone łóżeczko w tle :ico_brawa_01:

Madziu fajnie że już się Patryczkowi polepszyło :ico_haha_02:

A pogoda dzisiaj, blee, deszcz siąpi cały czas od nocy :ico_zly:

No i oczywiście sto lat dla Krzysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 lip 2008, 08:44

witam dzieci spia a ja musze wczesnie wstac i cos porobic bo ostatnio Amelka nic mi nie da tylko trzeba sie nie zajmowac.pogoda u nas wstretna.Wczoraj Julka spala do 11 a Amelka do 9;45.Zmykam robic sniadanko.iwona moze juz dzisiaj zagladnie ze swojego internetu maja jej dzisiaj zalozyc pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lip 2008, 08:48

Hej!

.. i znowu poniedziałek, weekendy są zdecydowanie za krótkie :ico_zly:

My byliśmy u moich rodziców i niestety musieliśmy tam zostawić Pawełka, na razie tymczasowo nie mamy wyjścia, ktoś musi się nim zaopiekować, ale już tęsknie za nim i nie wiem jak przeżyje do piątku bez niego :ico_placzek: :ico_placzek:

U nas ząbków jeszcze nie ma, marudzenia, ani innych dolegliwości też nie :-)

Super zdjęcia!!! Arturek to już taki duży chłopak :ico_brawa_01:
Ten zachód słońca w Polanicy - piękne zdjęcie! Zawsze próbuje uchwycić takie zjawiska aparatem, ale jakoś mi się nie udaje.....

Dla Krzysia wszytskiego NAJ!!! :ico_tort:

Fajne to porównywanie do kogo podobne dzieciaki sa..... w przypadku Arturka nie mialam watpliwości, ale przy Uli i Gabiku muszę pomyśleć... :ico_noniewiem:
jak znajdę chwilke to też sobie zrobie takie zestawienie.... fajna sprawa!

Na razie uciekam, trzeba troche popracowac!! :ico_olaboga:

Mielgo dzionka!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

21 lip 2008, 08:57

Cześć dziewczyny!!!

Ja też się witam i stawiam :ico_kawa: . Moj maluch wlaśnie zasnąl, więc mam chwilkę.
Przede wszystkim wszystkiego naj naj najlepszego dla Krzysia, niech zdrowo rośnie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Śliczne zdjęcia powstawiałyście
Justyna bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce i ten cudowny uśmiech Gabcia..
a Ulcia już jak ładnie siedzi i ten zachód....ach..

Madzia ja już podaje codziennie obiadek i deserek, kaszkę próbowałam, ale mój synek po prostu nie lubi, lekarka powiedziała, że mam spróbować zrobić kaszkę ryżowa na wodzie a pozniej dokarmic piersia, bo po prostu moze nie tolerowac mleka modyfikowanego zawartego w kaszce mleczno-ryzowej.
milego dnia..

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lip 2008, 09:10

cześć dziewczyny, Ja nie mam czasu, bo Gabriel ma humorki, ale muszę spytać Pinko jaki rozmiar mają mieć te ciuszki? ta firma ma bardzo standardową rozmarówkę-nie za dużą nie za małą :ico_oczko: jak Gabriel miał 70cm to mu już 80 kupiłam, ale w 74 też chodził, w zasadzie jeszcze mu 74 ubieram czasami i się mieści, a ma 72-73cm...

Wszystkiego najlepszego dla Krzysztofka małego Marciowego :ico_brawa_01:

i dziękuję za miłe słowa o nowej fryzurce, bo bardzo ją przeżywałąm, że jest okropna, teraz mam też nowy kolor-i też nie mogę zdzierżyć, za tydzień wracam do swojego własnego :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lip 2008, 10:04

Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę.
Justyna, Ula wchodzi jeszcze w śpiochy 62, więc może rozmiar, lub dwa rozmiary większe, myślę, że 68 powinno być OK.
Renia, zielone łóżeczko w tle, to kołyska, którą Ula dostała od dziadka, rzeczywiście jest śliczna.
Uciekam, bo mój brzdąc jest śpiący i płacze...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lip 2008, 11:15


Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 lip 2008, 11:48

Hej, hej!!!
No chyba nie dam rady nadrobić tych zaległości :ico_noniewiem: Na razie tak szbko co mi się rzuciło w oczy :-D
Justyna rewelacyjna fryzurka :ico_brawa_01:
PinkoUla pięknie siedzi :ico_brawa_01:
Madzia doczytałam jeszcze o tej rączce Martynki. Dobrze, że wszystko ok. Nie doczytałam co z Patryczkiem? Chory?
Jejku może wreszcie uda mi się wstawić zdjęcia i wysmarować normalnego posta. No ale to jednak później. papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lip 2008, 11:59

Pinko faktycznie kołyska śliczna-w ogóle fajna sprawa, na pewno Ula ją bardzo lubi :-)

Gabriel jest od rana taki zapłakany jak chyba jeszcze nigdy, kupę robi co chwilkę, już był bardzo śpiący, ale mu ząbki nie dawały zasnąć, wyszliśmy na dwór i do wózka-zasnął niemal od razu, zobaczymy na jak długo... biedaczek, jak po przebudzeniu też tak się będzie męczył to mu dam czopka nurofen na ząbkowanie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości