Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 lip 2008, 22:22

Miszkazajadaj batona 2 niemrawe ruchy a potem 3 orzadne kopniaki -batona i na wznak na wyro
Wlasnie weszlam powiedziec,ze sie moj ocknal w koncu :ico_sorki: Jezu,jaka to ulga :ico_noniewiem: Ale mi narobil stracha,ja zjadlam arbuza :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-20, 22:23 ]
Oni sie chyba dzis jakos umowili,czy co?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 22:24

Oni sie chyba dzis jakos umowili,czy co?
:ico_brawa_01: no dokladnie :ico_brawa_01: dobrze ze sie ruszyli wreszcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 lip 2008, 22:27

no dokladnie dobrze ze sie ruszyli wreszcie
Normalnie ,juz mam ochote mu dac za to porzadnego klapsa!Wiesz on czasami tak miewal wczesniej,ale nie byl taki duzy jak teraz,nie moglam zrozumiec jak mozna nie czuc takiego wielkoluda.Chyba sie do tego nie przyzwyczaje,wiesz :ico_noniewiem: polozna swoje,a ja swoje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 22:54

nie moglam zrozumiec jak mozna nie czuc takiego wielkoluda
:ico_haha_01: no dokladnie-wiesz polozne to takie oblatane no i to nie chy brzuch i dziecko wiec podchodza do tego zimno :ico_noniewiem:
Normalnie ,juz mam ochote mu dac za to porzadnego klapsa
oj dostanie po tej dupce jak sie urodzi za te numery :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 lip 2008, 01:31

mmarta81, miszka, ale sie smiałam z waszych postów! :-D bo najpierw przeczytalam zakończenie więc wiedziałam że będzie happy end :ico_oczko: ale my jednak wszystkie takie same jesteśmy...ja tez chodze jak na szpilkach jak mały dlugo sie nie rusza, dosłownie każda komórka ciała czeka na kopniaka :ico_oczko: fiksum dyrdum na maxa....
Mój Synek siedzial cały dzien cicho, nawet rano sie nie obudził jak mój Mężulec wychodził do pracy, a to do niego niepodobne :ico_olaboga: zawsze "towarzyszy" Tacie w przygotowaniach do pracy, co czasem bywa wkurzające, bo później nie moge juz zasnąć :ico_oczko:
całe szczęście rozpoczął sporty ekstremalne o swojej stałej godzinie czyli 23, bo tez bym się martwiła....wyczynowe masakrowanie żeber :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 lip 2008, 07:27

Witajcie mamusie :ico_ciezarowka: Ja własnie wstałam Jarka do pracy wysłałam i dalej ide leżeć wpadałam zobaczyć co u was dziewczyny bo się denerwowałam razem z wami ale widze że maluszki całe i zdrowe a po batonikach ruchliwe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 09:10

Witam

ja zaraz mykam na wizyte do gina, jak tylko wroce to dam znac co i jak.

miszka i mmarta dobrze, ze maluchy sie odezwaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moj syncio nie dal mi pospac dzis, juz okolo5 rano takich dal mi kuksancow, ze az sie obudzilam, wieczorem tez niezle mnie pobil, az mnie bolalo :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2008, 09:51

Witam dziewczynki!!Jestem po kolejnej ciezkiej nocy,wstalam i postanowilam wejsc na wage.Zalamalam sie tym co zobaczylam-przytylam 16 kilo,czyli dobije do 20 albo nawet 25 :ico_placzek: Co zrobic :ico_noniewiem:Moj maly nad ranem powiercil sie chwilke i znow jakby go nie bylo,chyba rzeczywiscie zaczne sie do tego przyzwyczajac :ico_noniewiem:
ja zaraz mykam na wizyte do gina, jak tylko wroce to dam znac co i jak.
Pisz szybciutko,jak tylko wrocisz!!!!!!
Ja mam wizyte jutro!To sobie jeszcze z polozna pogadam.
Martunia,napisz czy i jezeli tak to iedy mialas powtarzane badanie krwi?
Ide cos zjesc,zeby byc jeszcze grubsza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 10:08

:-D witam
Martunia,napisz czy i jezeli tak to iedy mialas powtarzane badanie krwi?
no wlasnie ide sie umowic dzizisj dl GP bo mi polozna kazala 2 tyg temu w tym tyg sie umowic to jej dam ta kartke co mi przyslali ze szpitala -chociaz tam bylo do wiadomosci mojego GP :ico_oczko:
ja zaraz mykam na wizyte do gina, jak tylko wroce to dam znac co i jak.
zaraz daj znac Pati co tam!Trzymam kciuki :ico_sorki:
.Zalamalam sie tym co zobaczylam-przytylam 16 kilo,czyli dobije do 20 albo nawet 25 Co zrobic :ico_noniewiem:
no nic nie zrobisz taraz - przeciez sie odchudzac nie bedziesz w ciazy czy biegac albo cwiczyc a od samego myslenia nie schudnie sie niestety :ico_noniewiem: wiec musisz przepekac 2 miechy a potem ze mna na ostra dietke i bedzie git :ico_brawa_01: Zreszta Miszka po tobie nie widac ze te 16 kg przytylac na serio -moze masz mocna budowe ciala a twoj organizm gromadzi wiecej wody

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2008, 10:21

Zamowilam wozior,w jakims dziwnym sklepie internetowym,mam nadzieje,ze dojdzie :ico_noniewiem: Zobacz Martus,czy masz ten sam?Wkleje linka z Mothercare bo tam lepiej go widac.Ja kupilam taniej o 50F.
http://www.mothercare.com/gp/product/B0 ... 1&mcb=core

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość