Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2008, 22:24

a tu Milenka bawi sie piaskiem :)
Obrazek
Basiu w takiej duzej misce tez próbowalismy...było trochę lepiej, ale mała tez trochę płakała...chyba zraziła się tym prysznicem...

Madziorka super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lip 2008, 22:25

oo jest hihi

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2008, 22:26

Basiu tak mi się wydaje, że ten Chicco ct 04 jest lepszy niz ten ct 05.
ważne, że rozkłada się do leżenia prawie na płasko...a w tym co kupilismy na wyjazd to tylko pozycja pół leżąca a właściewie prawie siedząca...jak Milena zasnęła to szkoda mio jej było bo wydawało mi się, że jej jest nie wygodnie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lip 2008, 22:27

dzieki viola
twoje tez podziwiam.. wakacje wam sie udaly. dzieciaki szczesliwe!!!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2008, 22:50

violu no ja właśnie dlatego cię pytałam jak miałaś zamiar kupić, bo mi się wydawało, że dla takiego maluszka to jednak kwestia wygody i spania są najważniejsze
dlatego ja mnóstwo czasu i uwagi poświęciłam tej kwestii i nie żałuję wyboru, choć wózeczków które spełniają kryteria jest wiele, ważne żeby wybrać ten który w realu wydaje się najlepszy, ale co ja tu będę pisać, przecież masz 4 dzieci, więc ogromne doświadczenie
dziewczyny zdjęcia przepiękne

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

21 lip 2008, 10:00

Dzień dobry!


[shadow=cyan]Grzesiu, wszystkiego co nalepsze, duzo radości Ci zyczymy!! [/shadow] :ico_haha_01:
Patrzę na te zdjęcia i głowa pęka i aż słów podziwu brakuje :ico_olaboga: Basiu - urodzinki swietne, widać, ze dzieciaki szczęśliwe, a jakie fajne zabaweczki nam pokazałaś :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Violu, wyjazd na pewno udany, ale mieliście frajdę :ico_olaboga: A Milenka ma swietne ciuszki, widać że to taka mała gwiazdka wśród bandy chłopaków :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Madziorka, Wy to umiecie spędzać wolny czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Leoś to już doświadczył atrakcji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i fotki - rewelacja!

Anulaf
rozumiem, rozumiem sytuację, o jakiej piszesz... Pewnie jest ci niełatwo, ale na pewno wyjdziecie i z tego, moc słonka posyłam!!

Joasiu, chciałabym, zeby Jasio załapał takiego "tasiemca" - dziewczyny, bez cienia przesady, jedzenie u nas to KOSZMAR!!! Jasio ząbkuje (chyba to trzonowce) i zawsze był niejadkiem, ale teraz mógłby się zywić powietrzem :ico_olaboga:

:ico_olaboga: :ico_olaboga: Jak widzi miseczkę z jedzeniem, to kręci głową i mówi "ne, ne, ne..." i ryk :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Kobietki, z sił opadam, a cierpliwość mam na wyczerpaniu, bo 5 razy w ciągu dnia przechodzimy gehennę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Do tego dałam mu na próbę danonka, i nie będę opisywać jak go wysypało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Na szczęście trwało to tylko 2 dni. Teraz jest juz prawie dobrze :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lip 2008, 10:34

Witajcie...

u nas dzis leje...pochmurno...nic się nie chce....
dobrze, ze wczoraj zrobiłam większosc prania.....

Basiu juz kupiłam ten wózeczek :)

Basik Wy tez chyba macie dla JASIA spacerówkę chicco? i jak się sprawuje?

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

21 lip 2008, 12:09

Tak, Violu, Chicco Multiway'a - sprawuje się dobrze, jednak nie jest to mini - parasolka, więc o jeździe busem nie ma mowy :ico_noniewiem: To mi najbardziej przeszkadza... Poza tym jak dla nas - ok. :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 lip 2008, 13:58

witajcie
ja zawrót głowy w pracy mam
dla Grzesia moc buziaków :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: i wszystkiego co najlepsze
basiu to fatalnie z tym jedzeniem u Jasia, a może spróbuj mu dawać to samo co wy jecie? albo coś co sam mógłby jeść własnymi rączkami? a może brakuje mu towarzystwa do jedzenia?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lip 2008, 16:23

u nas z jedzeniem tez było średnio...tylko cyc, zupka i cyc...no i czasem przemycona kaszka z deserkiem...ale bardzo mało - mniej niz połowa kubka...
ale od jakiegoś czasu daje małej w między czasie bułeczkę słodką, albo nawet bułkę pszenną np z serem żółtym...
a na wczasach Milena zaczęła jeśc z nami "nasze" obiadki i jej bardzo smakowało...
dzis ugotowałam krupniczek dla chłopców...i Milena z chęcią zjadła..i tylko mówiła am am ma :)
a dodam, że jeszcze nadal je zupki ze słoiczków te od 6 m-ca (zmiksowane)
najbardziej smakuje jej rybka po grecku w jarzynkach...więc mam cały zapas tylko takich obiadków :-D
AHA I NADAL CYC :-D

[ Dodano: 2008-07-21, 16:42 ]
a dziś przyniosłąm chodzik z piwnicy po Marcelu....wsadziłam Milenkę...ale była radość!!! :-D

[ Dodano: 2008-07-21, 21:18 ]
ale cisza................................................................................................

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość