Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 16:56

Pati ja tez mam konto na ebay jeszcze nic nie kupilam bo sie troche cykam nie bardzo wiem jak to dziala
hej mi maz wytlumaczyl, bo ja tez nie wiedzialam o co chodzi, ja z jego konta kupuje bo u nas jest tak ze jak nie masz tam ilus giwzdek to niektorzy automatycznie odrzucaja Twoje oferty wiec ja mowie do meza ze nie bede swojego konta zakaladac bo nie ma sencu, a nie jest wcale tak trudno, tylko, ze ja na niemieckim ebayuz kupuje bo tam mieszkam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lip 2008, 17:13

Pati85, tak tez myslalam ,ja mieszkam w Irlandi i tu moze sa wystawione 4 ciuszki 7 wozkow i tyle nie ma w czym wybierac :ico_olaboga: , reszta z Angli ale to sie nie oplaca za bardzoe bo z dostawa zaplace tyle co za nowe ciuszki w sklepie.

[ Dodano: 2008-07-21, 17:19 ]
ide teaz gotowac zupke szczwiowa :-D ,no to maly sobie po kwaśnym poskacze :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 17:20

Pati85, tak tez myslalam ,ja mieszkam w Irlandi i tu moze sa wystawione 4 ciuszki 7 wozkow i tyle nie ma w czym wybierac :ico_olaboga: , reszta z Angli ale to sie nie oplaca za bardzoe bo z dostawa zaplace tyle co za nowe ciuszki w sklepie.
a no to faktycznie sie nie oplaca ale wiesz u nas wybor jest ogromny, ale tez czasami sie nie oplaca dac tyle bo czasami w slepie mozna taniej kupic wiec nie licytuje wtedy, ja czekam zawsze do ostatniej chwili, ale za ciuszki z H&M wygrac za 2 euro to super okazja :-)

[ Dodano: 2008-07-21, 17:21 ]
ide teaz gotowac zupke szczwiowa :-D ,no to maly sobie po kwaśnym poskacze :-D :ico_brawa_01:
och ja bym zjadla szczawiowke ale moja mam mi zabronila gotowac ta zupke,bo powiedziala, ze szczaw zabija krwinki czerwone, a ze jestemw ciazy to lepiej zeby jej nie jesc :ico_placzek: ale mi smaka narobilas :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 17:32

mmarta81, super pokoik
:ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje bardzo :ico_brawa_01:
a ja jeszcze nic ie mam , nie dobra ze mnie matka
:ico_nienie: nie nie to ja jestem taka do przodu :ico_noniewiem: nic sie nie martw jeszcze masz czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 17:45

mmarta81, pokoik sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podoba mi sie bardzo, widze ze masz taki przewijak jak ja chcialam kupic, a teraz chyba zaluje ze go nie kupilam :ico_noniewiem: mam taki tylko nakladany lozeczko, maz jak sie dowiedzial, ze to tak caly czas ma byc to powiedzial, ze to beznadziejne :-D i ze brzydko wyglada :-D

[ Dodano: 2008-07-21, 17:49 ]
mmarta81, czy mozna dokupic tylko taki sam stol bi ja przwijak juz mam, tylko bym wlozyla go na ta pulke, myslisz ze tak mozna????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 17:50

mmarta81, pokoik sliczny
:ico_sorki: :ico_sorki: dzieki Pati :ico_sorki:
mam taki tylko nakladany lozeczko, maz jak sie dowiedzial, ze to tak caly czas ma byc to powiedzial, ze to beznadziejne i ze brzydko wyglada
eeee nie taki tez jest super :ico_brawa_01: to ja sie wlasnie zastanawiem czy dobrze zrobilam ze ten przewijak wolnostojacy kupilam :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 17:55

eeee nie taki tez jest super :ico_brawa_01: to ja sie wlasnie zastanawiem czy dobrze zrobilam ze ten przewijak wolnostojacy kupilam :-D
mi sie wydaje ze dobrze, moja znajoma ma i jest z niego zadowolona, nie wiem ja chyb blad zrobilam, moglam tez taki kupc a kupilam tylko to na lozeczko, ale juz znalazlam sam ten stol tylko ciekawe ze ile pojdzie, ale kolor sie nie zgadzda bo jest ciemniejszy od lozeczka :ico_placzek: a Ty kochana w Ikei kupilas??? Najwyzej przejadziemy sie do Ikei :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 18:00

a Ty kochana w Ikei kupilas??? Najwyzej przejadziemy sie do Ikei
wiesz co dokladnie nie pamietam ale chyba 16F
Zreszta na 80% jade w srode do IKEI to sprawde i dam Ci znac jak co :ico_oczko:
Kurde facet zerwal z moja kumpela a ona miala przyjechac tu do niego(do tego samego miasta gdzie ja mieszkam)i juz sie tak cieszylam a tu nonono :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 18:03

Kurde facet zerwal z moja kumpela a ona miala przyjechac tu do niego(do tego samego miasta gdzie ja mieszkam)i juz sie tak cieszylam a tu nonono :ico_placzek:
oj szkoda, pewnie znalazl sobie tu inna laske, co??? Tak to jest ze zwiatkami na odleglosc, ja nie jestem za tym, albo razem albo sie rozstajemy.

Kurcze ale moj syncio sie wygina az mnie w srodku wnetrznosci bola :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-21, 18:06 ]
mmarta znalazlam taki sam jak Ty masz wystawiony na aukcje, nowy jeszcze 5 dni bede na niego licytowac :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 18:07

oj szkoda, pewnie znalazl sobie tu inna laske, co???
wrocil do swojej bylej ktora tez jest w PL ale teraz ta byla ma przyjechac zamiast mojej kumpeli :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-21, 18:10 ]
kurde do lekarza ide dopiero w piatek :ico_noniewiem: bo wczesniej nie bylo terminu :ico_noniewiem:
A w czwartek z mezem jade do szpitala na kardiologie-juz sie boje ze cos bedzie nie tak :ico_noniewiem: (on mial 3,5 roku temu operacje serca) a oststnio cos przebakiwal ze sie zle czuje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość