ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 wrz 2007, 19:09

ja tez spokojnie przeszłam na 2 a tak sie bałam, ale nie mieszałam 1 i 2 od razu 2 i dobrz wyszło..
Jedzienia tez nie mieszam, u nas kazde jedzonko ma swoja pore.. dopoki mała nie dostaje zupek, w porze obiadowej je kaszke, a poznym popołudniem je deser, ja wprowadze zupke to kaszke dostanie na kolacje przed kapiela, mleczko obowiazkowo jak wstaje i jak pojdzie spac...

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

20 lip 2008, 13:46

Hej dziewczynki. Moja Wikusia ma 4,5 miesiąca. Do tej pory karmiłam ją cysiem.Jak było gorąco często dawałam jej cos do picia jakies soczki lub herbatkę. Teraz moja to juz nie chce chyba cysia. jaj ssie to marudzi ale za to z butli ciagnie jak szalona. więc ja mam problem że będę musiała dawać mleko z butli. dzisiaj kupiłam Bebiko i dałam jej na próbę 90 ml. wydoiła jak szalona i posła spać. podejrzewam, że nie chce jej sie ssać cycha bo z butli jest łatwiej nie musi się tak napracować jak przy cysiu. zreszta i tak planowałam karmić do 6 miesięcy a to w sumie już niedługo więc chyba powoli zacznę ja przestawiać na Bebiko.
_________________

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

22 lip 2008, 13:44

Ja od razu zaczełam od 2.teraz naj juz pisałam moj Kuba jest bardzo mleczny i nadal pije duzo mleczka.Okolo 600ml na dobe plus inne mleczne produkty.To chyba w zastepstwie mięska ;-) do którego nie moge go przekonac.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość