Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 lip 2008, 23:10

Dziewczynki wpadlam sie pozegnac!
Czytalam was prawie codziennie. Trzymajcie sie cieplutko i do sklikania pod koniec sierpnia. O ile jeszcze bedziecie miec ochote :-) Jutro o 15 wylatujemy do Mediolanu a potem Polska, miesieczne wczasy, super!!

NICOLA_1985

22 lip 2008, 08:00

Kicia10 jadaje bebiko. jest bebiko 1 od urodzenia do 4 miesiaca i bebiko 2 po 4 miesiacu do roku potem od roku do 3 lat bebiko junior, ale lekarka mi mowila ze bebiko 2 czyli te po 4 miesiacu maja teraz zrobic bebiko 2 po 6 miesiacu zeby dzieci jadły bebiko 1 do 6 miesiaca bo ponoc ta wczesniejsza wersja ktora jeszcze jest w sklepach czesto sprzyja otyłosci w pozniejszych latach dzieciom ktore maja takie predyspozycje do tycia. na razie jeszcze nie widziałam nigdzie bebika 2 po 6 miesiacu ale to i tak juz dla nas nie wazne bo my za niedługo przejdziemy na bebiko junior.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 lip 2008, 10:36

Ja daje Benkowi Nutramigen 2.Jak narazie lekarka nie karze zmieniać na większy nr.

Wczoraj była taka paskudna pogoda.wiało padało, zimno ż nawet na chwile nie mogłam wyjsć z małym na podwórko.Był taki płaczliwy, ledwo wytrzymywałam :ico_placzek:
Dzis jest dalej zimno (16 stopni) ale zaczyna słoneczko przebijać przez chmury to moze chociaż na chwilke wyjdziemy.

Ostatnio Benek robi się strasznie zawziety i uparty.Podchodzi np.do szafki z tv i zciaga DVD na podłogę.Ja mu mówię ze niewolno i pokazuje palcem NO NO a on mni małpuje i dalej swoje.Wtedy go odstawiam i na nowo to samo.Za to Misiek czasem na niego krzyknie by tego nie robił, to Benek sie rozpłacze ale i tak zrobi swoje.

Ostatnio polubił arbuza.Je go sam tylko uwazam by nie natrafił na pestki.Dajecie moze dzieciom ogórki?

Benek z papierosem-paluszkiem
Obrazek

Reklama!!!
Obrazek

Odbicie
Obrazek

Wampir
Obrazek

Dobra bułeczka
Obrazek

Blizna
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 lip 2008, 13:24

Olkowi zdarza się czasem ciutek popłakac przez sen


Szymonowi tez sie to zdarzylo 2x pod rzad, nie wiedzialam co mu jest, zasypial dopiero po wypiciu herbatki :ico_noniewiem: i to jeszcze nie na lozku tylko w foteliku samochodowym..
ciesze sie ze ten fotelik jest rozkladany do pozycji lezacej to nie ma problemu zeby w nim spal :ico_oczko:

ja to mam już wizje,że on z tym smokiem to do przedszkola pójdzie


moj tez ze smokiem zasypia i powiem ci ze nie wyobrazam sobie uspypiania go bez niego...
chyba by mi nerwow braklo na jego marudzenie,..mysle ze przyjdzie czas jak bedzie bardziej rozumny zeby mu wytlumaczyc ze smoka sam wyrzuci :-D

dostałam od znajomej rosmanowską pieluche-majtki i jutro zrobie testowanie,


i jak wypadlo to testowanie?????

majandra brawa dla Maciusia za kolejengo zebola :ico_brawa_01: , napisz jak on przechodzi zabkowanie???? bo moj ma na razie 2, dzisiaj wymacalam dziasla ale nic sie na razie nowego nie zapowiada..hmm

ulamisiula biedny benio, ale napisze ci ze Szymon to juz kilka upadkow zaliczyl, ja mam oczywiscie wyrzuty sumienia ze nie dopilnowalam ale on jest taki szybki ze niekiedy nie zdaze zareagowac, ostatnio wyglupialam sie z nim na lozku a w pewnym momencie on sie znalazl na koncu lozka i sam wychylil sie do tylu no i wyladowal w foteliku
oczywiscie placzu bylo co nie miara :ico_olaboga:
mam nadzieje ze bliza Beniowi nie zostanie :ico_sorki:

ciekawe co z Justyna sie stalo/?? miala sie do nas odezwac i zdac relacje a tu cisza :ico_placzek:

A Kacper zaczol sie wczoraj czolgac


to super!!! Szymon czolgal sie do 9 miesiaca a teraz tylko raczkuje :-D

nicola a jak sie nazywa ten neurolog u ktorego byliscie????
ja tez bylam z Szymonem u neurologa jak mial 2 miesiace, byl troszke rehabilitowany, wierze ze Karola nadrobi wszystko i nie pozostanie sladu po tych niepokojacych objawach :ico_sorki:

ewasiek i jak wynik testu??????????

dominisia czemu nie skrobniesz co u was??? a fotki Jasia???? a buuuuuuu

Ostatnio Benek robi się strasznie zawziety i uparty


u nas to samo
jak Szymon co robi niedozowlonego i mowie mu nie wolno to on zaczyna sie denerwowac po kilku moich zakazach zaczyna plakac a i tak reka wedruje w niedozwolone miejsce :ico_olaboga:
Szymon arbuza jeszcze nie jadl
SUPER FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja bylam w weekend w pracy, nawet spoko zlecialo poznalam fajna dziewczyne to cale 8h przegadalysmy, ale juz mi sie w glowie zaczelo krecic od pracy na tej linii :ico_olaboga:
ale dalam rade :-D
wczoraj jak M wrocil z pracy to zjedlismy obiad i o 18.00 pojechalismy sobie nad morze:)
fajnie bylo, cieplutko tylko wiatr wiał, no ale to nad morzem normalne,
Szymon nie chcial wyjsc z piachu, normalnie placz byl bo on chcial raczkowac i piach przesypywac,,hihi
a wogole to jak wchodzilismy na plaze to zdjelam mu skarpetki i golymi nozkami szedl po piachu, ale mial radosci, piszczal z zachwytu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-22, 13:31 ]
A I ODCHUDZAM SIE :-D
NA PROBE
ZOBACZYMY ILE ZRZUCE PRZEZ MIESIAC
JAK NIE BEDE ZADOWOLONA TO ZRZUCAM DIETE I JEM NORMALNIE :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 lip 2008, 16:13

Hej :-D
Byłam na zakupach i żeczywiście bebiko 3 jest dopiero po roczku tak jak myslałam.
ulamisiula pisze:Dajecie moze dzieciom ogórki?
ja jeszcze nie dawałam ale Kacper jadł już ogórkową.A arbuza tez mu wczoraj dałam ale za bardzo nie chciał za to uwielbia brzoskwinie i daje mu w rączkę i sam je tak jak kanapeczki :-D Ula świetne to zdjęcie z arbuzem :-D :-D pozostałe tez super.

eve81 pisze:moj tez ze smokiem zasypia i powiem ci ze nie wyobrazam sobie uspypiania go bez niego...
chyba by mi nerwow braklo na jego marudzenie,..mysle ze przyjdzie czas jak bedzie bardziej rozumny zeby mu wytlumaczyc ze smoka sam wyrzuci :-D
u nas dokładnie to samo.

A Kacper tez tak ma że jak mu mówię że niewolno to on za bardzo nie reaguje i dalej bierze to co mu niewolno a czasami nawet sie śmieje jak mu tłumaczę :ico_haha_01: sceny złości mieliśmy jedynie przy wychodzeniu ząbków teraz już nie i mam nadzieję że nie wrócą.
eve81 pisze:dominisia czemu nie skrobniesz co u was??? a fotki Jasia???? a buuuuuuu
no właśnie :ico_placzek:

Ewasiek czekamy na twojego posta z wiadomością czy jesteś :ico_ciezarowka: czy nie :-D

[ Dodano: 2008-07-22, 16:15 ]
eve81 pisze:a wogole to jak wchodzilismy na plaze to zdjelam mu skarpetki i golymi nozkami szedl po piachu, ale mial radosci, piszczal z zachwytu :ico_haha_01:
no i podobno to bardzo zdrowe :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 lip 2008, 19:03


ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

22 lip 2008, 19:04

Hej dziewczynki,

nie jestem w ciazy :-D
ale to znaczy ze chyba mam cois nie tak z watroba. musze wybrac sie do lekarza.

zmykam bo musze sie misiem zajac buziole

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lip 2008, 19:59

eSKa, no i jak testowanie pieluchomajtek z rossmana?? Byłam dziś i nawet się zastanawiałam nad nimi,ale poczekam jednak na Twoja opinię :-)

ulamisiula, super foteczki :ico_brawa_01: Zuzance cos nie spasował arbuz. Ale brzoskwinie i nektarynki są mniam, mniam. A ogórka jej nie dawałam.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 lip 2008, 21:35

Hej ja po kolejnym wieczornym sprzątaniu padam, zostały nam tylko jeszcze jedne futryny do szlifowania a potem już tylko malowanie bezbarwnym lakierem i montowanie nowych klameczek do drzwi :ico_brawa_01: Teraz dopiero nam to zaczęlo iść do przodu bo niby robimy to od miesiąca a zero efektów, na szczęście męzuś się zmobilizował :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja jeszcze dziś króciutko ale juz niedługo się poprawie.

Ulamisiula fotki świetne. Blizna Benka troszke mnie przeraziła, kurcze kto wie co mnie czeka bo z Olka coraz większy urwis się robi.

ulamisiula pisze:Ja mu mówię ze niewolno i pokazuje palcem NO NO a on mni małpuje i dalej swoje.Wtedy go odstawiam i na nowo to samo

eve81 pisze:jak Szymon co robi niedozowlonego i mowie mu nie wolno to on zaczyna sie denerwowac po kilku moich zakazach zaczyna plakac
Kicia10 pisze:A Kacper tez tak ma że jak mu mówię że niewolno to on za bardzo nie reaguje i dalej bierze to co mu niewolno a czasami nawet sie śmieje jak mu tłumaczę

U nas wygląda to dokładnie tak samo, ale wszystko zależy od dnia , czasem Olek po prostu nic sobie nie robi z mojego NIE WOLNO, czasem mnie wyśmieje, a czasem płacze z taką złością że aż strach :ico_szoking: Widać wszystkie dzieci w tej sytuacji takie same :-D

Kocura Bura pisze:eSKa, no i jak testowanie pieluchomajtek z rossmana??

Kocura hmm przetestowała rossmanowskie i były całkiem ok (o ile na podstawie jednej pieluchy można to ocenić :ico_oczko: ) za to dziś założyłam mu te z pampersa i oczywiście lepsze jakieś takie bardziej dopasowane i chyba bardziej chłonne tylko cena odstrasza na kilometr (przynajmniej mnie) Na razie skończe te z pampersa (oczywiście będe je oszczędzać :ico_oczko: ) a potem kupie z rossmana.
aaaaaaa.... teraz tak myśle , przecież dziecko tej znajomej ma 2 latka, może po prostu one były większego rozmiaru niż na Olka i dlatego wydawały mi się niedopasowane :ico_noniewiem:
W każdym bądź razie Olkowi takie zakładanie pieluch bardzeij pasuje :-) a mamusia nie traci nerwów :-D

ewasiek pisze:nie jestem w ciazy
:ico_placzek: :ico_placzek: /żartuje oczywiście :-D no chyba że chciałaś :ico_oczko:

Ulamisiula powalający artykuł, no szlag człowieka trafia po prostu :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-22, 21:36 ]
Aha , Olek arbuzy już dawno wcina, brzoskwini jeszcze nie dawałam , ogórków tez jeszcze nie kosztował :-)

[ Dodano: 2008-07-22, 21:39 ]
Za to ostatnio teściowa jak się nim opiekowała uraczyła go czekoladą, choć dobrze wie że ja jestem przeciwna i to bardzo , zorientowałam się po plamie na body , a potem sama się przyznała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Oczywiście ja zostawiam im zawsze do kawki jakieś słodycze na stole i już wiem że skoro mają takie pomysły to czekolady u mnie już nie zobaczą :ico_nienie: będą teraz tylko suche ciastka :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 lip 2008, 11:49

Za to ostatnio teściowa jak się nim opiekowała uraczyła go czekoladą, choć dobrze wie że ja jestem przeciwna i to bardzo , zorientowałam się po plamie na body , a potem sama się przyznała

My bylismy jkis czas temu całą trójką u teściów.Mały miał wtedy wysypkę.Tesciowa nosiła go i patrzę zaniosła go do kuchni a tam tesć daje mu kanapke z masłem i serem.Normalnie szlak mnie trafił.Opieprzyłam ja i Misiek.Tłumaczyli sie tym że Misiek w tym wieku już to jadł.Coraz cześciej zauważam że do dziedków nie trafia ze chcemy wychowywać dziecko po swojemu a nie tak jak oni by chcieli.I to nie tylko u mnie ale tez u dziewczyn z podwórka też tak jest.Czy my bedąc babciami tez takie bedziemy????????????

Benek potrafi już sam przejsć mieszkanie wzdłuz i wszeż opierając sie ścian i mebli i zaczyna już sam stawic kroki .Narazie bez rezultatu ale to juz coś.
Na podwórku ma 2 kolegów starszych od siebie o 3 tygodnie i 5 tygodni.Michał, najstarszy jeszcze sam nie siedzi ale za to ma 8 ząbków.Widać natura tak to wymyśliła ze jeden jest szybszy w chodzeniu, drugi w mówieniu a trzeci w gryzieniu :-D

a jesli Benkowi zostanie blizna to będzie wyglądał jak Luck Perry :ico_brawa_01:Żartuję.Nikola pisałaś o maści?Możesz podac nazwę :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości