Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lip 2008, 10:56

Witam

Maziu dziękuję za miłe słowa, tzn myślenie :ico_oczko: o nas

Moja córa znów wstaje po 10uszę ją znów przestawić na 9 :-D
Chcę ją dać do domowego przedszkola, tak na 2 godzinki ze 2,3 razy w tyg, akurat w mojej klatce takie jest pod nr 3 (ja mieszkam pod 5) :-D Zobaczymy c z tego będzie :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 lip 2008, 10:58

Hej

Dziękuję laleczki za cudowne życzenia urodzinowe :ico_buziaczki_big: EDULITA dzięki za wzruszający wierszyk :588:

NELLY, ANETKA spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe i imieninowe :ico_prezent:

MERY czy to dziś Twoje imieniny???? Jak tak to również naj naj naj :ico_prezent:



Przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam ale czułam się fatalnie :ico_zly: Cały dzień napieprzała mnie dynia, nawet Apap nie pomógł :-/ Jeszcze rano sprzątaliśmy mieszkanie bo w poniedziałek się nie wyrobiliśmy. Po południu przywieźliśmy Konrada, był zachwycony jak zobaczył nowy pokój i nowe łóżko :ico_brawa_01:

Co do usg to płeć już znamy - mamy kolejnego syna :509: :509: Ja jestem bardzo szczęśliwa, mąż zresztą też (choć marzył o córci) ale wkurza mnie jak ktoś nam współczuje, bo przecież "normą" jest parka :ico_oczko: :ico_haha_01:

Przykro mi tylko, że nie dostanę od ASI tych pięknych płaszczyków po Wiki :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lip 2008, 11:15

Cześć :-)
Anetko - spóźnione ale szczere życzenia przesyłam :ico_prezent:
Iwciu - dacie rade i niedługo Bartuś się przyzwyczai do nowej sytuacji
Pisałyście o tym gdzie jeździcie nad morze ja to najczęściej Świnoujście , Międzyzdroje, Niechorze, Trzęsacz, Dziwnów i Dziwnówek bo tu mamy najbliżej teraz jade do Ustronia morskiego a tam jescze nie byłam :-) lubie morze i bez różnicy jest dla mnie gdzie jade ważne że dużo wody i piachu :-D
Wczoraj była u mnie moja siosrtra chrzesna Nikoli z narzeczonym i chrzestny Nikoli i niunia wołała co chwile na nocnik bo podobała jej się radość wszystkich jak robiła siusiu do nocnika były brawa i śmiech i chyba bardzo jej się spodobało bo bez przerwy siedziała na nocniku ponad półtorej godziny a wynik to 22 razy zrobiła siu siu na nocnik :ico_haha_02: Dziś od rana chodzi w majtkach i woła na nocnik mam nadzieje że to już teraz tak będzie bo jak zakładamy pampersa to jak woła to nie zdążamy go zdjąć a siusiu jest w pieluszce. Fajnie by było juz bez tych pieluch :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-23, 11:18 ]
Kasiulka - gratulacje z powodu synka fakt faktem najważniejsz że zdrowe dziecko a płeć nie jest taka ważna najważniejsze że wy jesteście zadowoleni :ico_brawa_01: a o córcie zdążycie się postarać do trzech razy sztuka :-D

[ Dodano: 2008-07-23, 11:20 ]
My zaczynamy starania o drugą pocieche :ico_haha_02: myśle że już blizna zagojona i zrośnięta, mam nadzieje że niedługo będe mogła się pochwalić wam że mam pod serduszkiem małego człowieczka :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lip 2008, 11:49

No Kasiu super wieści, kolejny kawaler, dobrze dziewczyny będą miały więcej adoratorów :-D ważne że zdrowe :ico_brawa_01: Pochwal się nowym pokoikiem.

A wiesz mnie przez pierwsze tygodnie ciąży to non stop głowa bolała, pomagał okład, kładłam sobie na głowę chusteczkę nasączoną wodą z octem, świństwo ale pomagało. Podobno jedzenie twarózku pomaga, nie wiem, jadłam faktycznie, ale czy pomagał to nie pamiętam :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 lip 2008, 11:49

Cześć

KAsiulko- dziękuję za życzenia a imieniny mam jutro :ico_oczko: gratuluje synusia, Kondzio będzie miał się z kim bawić i szaleć :-D

Nell, Anetko wszystkiego naj naj dużo radości i szczęścia, buziaki i sorki , że tak późno Wam składam życzenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wysłałam Wam zdjęcia jak ktoś nie dostał to mówić do mazi nie mam maila

Dzisiaj pogode mamy brzydką, mały usnął ale sniadania nie zjadł z tym jego jedzeniem ostatnio też problem tylko mleko obiad i danio by jadł a kanapki nie chce; też za dużo nie gada po chińsku najczęściej :-D dziewczyny bardziej rozmowne;

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lip 2008, 12:01

Mery - śliczny chłopczyk z Kornelka, piękne włosy i te brązowe oczka oj będzie chłopak łamał serca dziewcząt :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lip 2008, 12:24

Dziewczyny pochwalić wam się muszę :) Wiki zawołała że chce siusiu, no to ją rozebrałam, o wzieła sama nocnik i bum jest siusiu :-) Bez męczarni nauki sadzania, samo przyszło. Ale jestem z niej dumna, nie sądziłam, że tyle radości przyniosą mi siuśki :-D

Mery idę na pocztę już :-)

[ Dodano: 2008-07-23, 12:42 ]
Mery on jest UROCZY, te oczy ach :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 lip 2008, 12:46

dziękuje :ico_oczko:

Asiu- :ico_brawa_01: dla Wikuni ja tez tak chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lip 2008, 13:57

Dziękuje Mery :-) Udowodniłam mojej mamie, która mi wciąż mówiła odkąd Wiki zaczeła siadać "sadzaj, inaczej się nie nauczy" Ale ja nie chciałam bo nie widziałam w tym sensu, postawiłam nocnik w naszym WC, Wiki patrzyła, obserowała i już, sama do tego doszła. Zresztą każdy ma swoją metodę prawda :) i każdy uważa że to jego jest najlepsza i dobrze :-) ważne że skuteczne.


pisałam do Eli, siedzą sobie u rodziców, ale niedługo do nas wróci :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 lip 2008, 14:10

hej :-D

rozpisałyście się troszeczkę ,aż miło zajrzeć na TT

Kasiu super wieści,i Amelka zmieniła płeć ,całkiem jak u nas.Ja się jednak cieszę i wcale nie zamieniłabym swoich urwisów na dziewczynki :ico_nienie: .Marzyła mi się córcia co prawda,ale nire ma to jak facet :ico_brawa_01: .A jak w takim razie Amelka bedzie miała na imię :ico_oczko:

Asiu :ico_brawa_01: dla Wiki,oby jej tylko nie przeszło,bo początki są ciekawe ,a potem niektóre dzieci się nudzą wołaniem.Bartek też miał jeden dzień buntu,ale ostatecznie woli bez pieluchy.Czasem nawet do spania niechętnie zakłada :ico_szoking: i często wcale nie jest potzrebna :ico_brawa_01:

No i oczywiście dzieki za fotki cudnego KORNELKA,oh słow brak jak określić tą jego cudną urodę :ico_noniewiem: -po prostu jest cudny i tyle :ico_brawa_01:

idę kończyć ciasto,ooooooooooo i dziecko mi się wyspało :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość