eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 16:49

Tłumaczyli sie tym że Misiek w tym wieku już to jadł
No jakbym moich rodziców słyszała i teściową, tylko że oni kiedyś nie mieli pojęcia co to jest gluten i zaraz po cycku podawali mleko krowie, cięzko im zrozumieć że teraz jest inaczej, a jedzenie nie takie jak za ich czasów tylko naszpikowane konserwantami i chemią .

A tak poza tym to czemu tutaj tylko Ulamisiula dziś zajrzała :ico_noniewiem:
Ula dla ciebie :ico_buziaczki_big: za to że miałam co czytać :ico_oczko:

A jeśli chodzi o blizne to mam nadzieje ze sladu nie będzie po tym wypadku :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 lip 2008, 19:19

Ula dla ciebie za to że miałam co czytać
Eska dla ciebie też :ico_buziaczki_big:
Strona 480 należy do nas :ico_brawa_01: Zaczyna sie tu robić gg a nie forum :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lip 2008, 19:34

ha to i ja sie melduje dziewczyny drogie
w sumie to nic nowego
dzisiaj u nas straszna duchota, cieplo ze szok!
bylam z Szymonem w parku, posiedzielismy na kocyku ale po 30 min musialam wracac bo nie zabralam pieluch na zmiane a pieluche juz mial nabita i troche juz bokiem wycieklo :ico_olaboga: no ale jak siedzialam w parku to szedl taki anglik i prowadzil wozek z dzieckiem i tak sie na nas patrzy i pyta ile Szymon ma miesiecy to mu mowie ze 10, a on ze ten jego tez 10 miesiecy ma ja patrze a on go z wozka wyciagnal i ten maly zapierdzielal juz sam :ico_szoking:

cdn bo mam terroryste na kolanach

[ Dodano: 2008-07-23, 19:41 ]
no jestem
dalam mu mleko bo to juz pora i cisza nastala :-D
a moj M dzis happy wrocil z pracy bo szef cos zagadal do niego ze moze liczyc na kontrakt juz niedlugo :ico_brawa_01:

a ze zlych wiesci to taka ze mam odwolany lot w grudniu na swieta
na razie zwrotu kasy nie dostalam
i wychodzi na to ze pojedziemy z M samochodem w grudniu :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 20:01

Zaczyna sie tu robić gg a nie forum
:-D :-D
a moj M dzis happy wrocil z pracy bo szef cos zagadal do niego ze moze liczyc na kontrakt juz niedlugo
suuuper, wszystko powoli się ułoży i w końcu będziecie mieli stały dochód i nie trzeba będzie czekać na tel z agencji ,, tego Wam życze :-)

a z okazji 480 stronki stawiam tort :ico_tort: :-D moze teraz ktos jeszcze tu zajrzy :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 20:05

moj A szlifuje ostatnie futryny uffff, w całym domu wyczuwa się fruwające pyłki ale na to nie ma rady :ico_noniewiem: jak skończy będzie mega wietrzenie, potem Olek spać a ja do szmat i sprzątnie, dziś tak po łebkach a jutro biore się za gruntowne porządki, bo kurz jest po prostu wszędzie, kazda najmniejsza rzecz oblepiona kurzem :ico_zly: :ico_zly: w piątek mam w planie mycie okien i pranie firanek. Chce się wyrobić przed weekendem bo w weekend odpoczywam :ico_haha_01: i nikt mnie nie zagoni do roboty :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-07-23, 20:06 ]
majandra chyba poczuła ciacho :-D :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lip 2008, 20:10

a z okazji 480 stronki stawiam tort moze teraz ktos jeszcze tu zajrzy
jeden łakomuch już chętny :ico_haha_01:
dzisiaj u nas straszna duchota, cieplo ze szok!
a u mnie wieje i leje, zimno, brrr...! Ledwo dotarłam do domku po pracy i już nawet nosa nie wychylam!
Nikola pisałaś o maści?Możesz podac nazwę
Nikola pisała,że smarowała nią bliznę po cesarce. Ja tą bliznę smarowałam maścią contratubex,ale musiałabyś się zorientować,czy takie dzieciaczki mogą stosować.

Kupiłam dziś pieluchomajtki z rossmana, zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 lip 2008, 20:18

eska ja tez nie lubie remontow, a przeszlam troche takze wiem czym to "pachnie" :-D
no nic nie zmienia faktu ze jeszcze przedemna powazny remont w PL
ale teraz to juz nie wiem kiedy, brakuje nam przedpokoju, osobnego wejscia i sypialni no i 2 progow, i wszystkich drzwi, bo na razie mamy takie stare :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

M pojechal z moja sisterka do sklepu po lody bo jej sie zachcialo
a do tego mowi ze ma ochote na ogorki, ja nie wiem ale dziwne te jej zachcianki
mowi ze nie jest :ico_ciezarowka:
Szymona im dalam jako przyzwoitke :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 20:18

Kupiłam dziś pieluchomajtki z rossmana, zobaczymy
no to zanim ja skończe te pampersowskie ty wyrobisz sobie opinie o rossmanowskich i wtedy podzielisz się z nami a ja będe wiedziała czy po tej jednej pieluszce dobrze je oceniłam. Jesli się nie sprawdzą to będziemy testować jeszcze inne.
a u mnie wieje i leje, zimno, brrr...! Ledwo dotarłam do domku po pracy i już nawet nosa nie wychylam!
u nas to samo , na szczęscie w weekend ma być cieplutko + słońce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No prosze jak ciacho zadziałało, dziewczyny zlatują się jak muchy hihi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-23, 20:20 ]
Szymona im dalam jako przyzwoitke
Czyli odpoczywasz heehe

Dobra zmykam kąpać Olka dziś kąpanie u rodziców bo u nas na razie nie ma warunkow.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lip 2008, 20:21

No prosze jak ciacho zadziałało, dziewczyny zlatują się jak muchy hihi
Ty tu jesteś najlepsza kuchareczka- cukierniczka :-)

[ Dodano: 2008-07-23, 20:21 ]
A tak serio to zjadłam dziś mnóstwo słodyczy :ico_wstydzioch: Ale mam okres to mi wolno, nie?! :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 lip 2008, 20:55

Zuzanka to zasypia tak między 19.30 a 21 (ale to już max!),a wstaje między 6 a 7 (czasem jest niespodzianka i śpimy np. do 7.30.)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość