Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lip 2008, 23:19

Iwciu - co za pyszności upiekłaś ?
Chole - dziękuje w imieniu Niki :-) fotka w podpisie rewelka :ico_brawa_01:
Maziu - a u Ciebie czas na chłopaka jakby co :ico_oczko: ?
Felicity - Filipek ma niezłą wage :ico_brawa_01: śliczniusi malusi w tym sówaczku :-)
Asiu - Tu sie z Tobą zgodze w 100% bo ja też :513: rzygam jak słysze : "..a mój to, a moja to już dawno a twoja nie , my naszego to zawsze uczyliśmy a wasza nie umie " :ico_olaboga: Każde dziecko jest indywidualistą i na wszystko ma swój czas i pore

Co do siusiania to Niki wcześniej wołała później jej przeszło a teraz znowu zaczeła i dziś zużyła jedną pieluche jak szłyśmy na spacer no i teraz do snu dostała :-) od kilku dni jak siurneła kropelke w pieluche to już ją ściągała :-D a od wczoraj lata nago prawie po domu i co chwile woła si i siada a że spodobało jej się zainteresowanie jej siusianiem to jeden siur dzieli i zamiast raz a pożądnie nasikać to siur troche zatrzymuje bije brawo ja wylewam i znowu siada siur i ja wylewam i tak dzieli sobie jedno sikanie na 5 sesji :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dumna jest z siebie i jak tylko ktoś przyjdze albo Marcin wraca do domu to pokazuje nocnik i mówi" ja si tam "
Co do kolejnego maleństwa to narazie mam @ ale jak tylkoprzyjdzie stosowny moment w cyklu to uderzymy ze zdwojoną siłą no już sięnie moge doczekać :ico_haha_02: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 lip 2008, 23:25

EDULITA bardzo się cieszę z Waszej decyzji o dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Myślałam, że dłużej potrwa ta Twoja rehabilitacja :-)

IWCIU na razie myślimy o Wiktorze i o Hubercie ale do listopada może się coś zmienić :-D

CHLOE ja też wolę chłopców :ico_wstydzioch: Piękna fota Maciusia, zgadzam się z dziewuszkami :ico_brawa_01:

ASIU co do książeczek to fajnie, że to napisałaś bo już myślałam że jestem jedyną mamą, która dziecku nie czyta :-D i to nie z lenistwa tylko po prostu nie nadążam jak mi Konrad nerwowo kartki przekłada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wkleję jedną fotkę pokoju Konrada bo resztę Wam już wysłałam. Do tego jeszcze 3 filmiki abyście się nie nudziły :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lip 2008, 23:28

Kasiulka - ślicznie to urządziłaś :ico_brawa_01: my wczoraj zamówiliśmy Niki mebelki we wtorek mają być jak już będą złożone i ustawione to też się pochwale :-D

Z czytaniem u nas tak samo przeczytam jedno słowo a Niki już jest dwie kartki dalej :-D

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

23 lip 2008, 23:51

Wiecie co??
Ja na razie nie myślę, o takim prawie "dorosłym" łóżku dla Macieja... Na razie śpi w łóżeczku, myślałam, że tak będzie do trzeciego roku życia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Czy ja go opóźniam??
kasiulka, pokoik cudny. I te zwierzaczki na ścianie znajome. Nam niestety Kubuś "odpadł" :ico_placzek:
Maciej ma swój pokoik od urodzenia a śpi w nim od 6 miesiąca życia. A co najważniejsze, ma tam pełno zabawek i pozwalam mu psocić, ile wlezie :ico_haha_01: :ico_haha_01: (ale tylko do 20.00, potem sprzątamy :-D )
falicity, zajrzałam, podziwiałam. PIĘKNIE! I na to wygląda, że tylko ty masz "parkę" i ania...
Jak to dobrze, że i wasze dzieci też się tak niecierpliwią, gdy "czytają" lub słuchają. Ja nieraz myślę, że Maciej ma ADHD :ico_oczko:
Do jutra.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lip 2008, 09:40

Witam ja dzis pierwsza :-D Zapraszam na kawke :-) co do czytania to Martynka oczywiście lubi jak jej czytam a Matyldzia tak jak wasze szkraby wyrywa ksiażke i mówi pokaz :-D Więc jak nawet Martynie chce czytac to musze jak mała spi :-) A co do sikania to dziś małej założyłam majteczki i mówi jej wołaj siku no to ona woła ale wtedy jak jej powiem :-) To chyba nie ma byc tak :-D Edulitko super zdjęcia dzięki :-) A ten basenik zabka po prostu fajowy :ico_brawa_01: Kasiulko pokoik śliczny, my własnie dziś robimy przeprowadzke u dziewczyn więc pocykam fotki i jeszcze dziś mysle że wam pokaze :-D Edulitko a co do chłopaka no jak by to było takie pewne ze bedzie syn. To się od razu zdecyduje, ale czy to wiesz że nie wyjdzie kolejna dziewucha :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lip 2008, 10:01

Wiam

Edytko dziękuję za fotki, Niki jest śliczna, widzę że pozycja na żółwika taka jak u nas :-D Kanapka też fajna. A ta żabka super, serio :ico_brawa_01:

Chloe, ja planowałam by Wiki mi do świąt BN pospała w łóżeczku i tak na prawdę przetrzymam ją dotąd dopóki nie wylezie z niego sama, zapewniam Cię że nie ma nic złego w spaniu w takim łóżeczku. Wiki ma też już od jakiegoś czasu kanapkę, ale sama się pcha do łóżeczka, lubi je, więc poczekam jeszcze :-)

Kasiu super pokoik :ico_brawa_01: takiolorowy, lubię tak :-D

U nas Wiki namiętnie czyta wszystko co podejdzie, potem chodzę i zbieram resztki gazet :ico_haha_02:
Z nowych słów Wiki; wczoraj podczas kąpieli powiedziałą - cycuśki, jak widać same anatomiczne słownictwo rozpowszechnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

24 lip 2008, 10:04

Chloe, Mery i Kasia - dzieki za zdjecia.
Chloe - fajnie, ze wypoczelas nad morzem, szkoda, ze tak daleko od Gdanska, bo nasze chlopaki nie mieli szans na spotkanie i pobaraszkowanie.
Ja tez sie zastanawialam czy Bart nie ma czasem ADHD :ico_haha_02: choc do czasu urodzenia wlasnego dziecka uwazalam, ze to nie choroba tylko wymysl rodzicow, ktorzy nie radza sobie z wychowaniem wlasnych dzieci :-D Zmieniam zdanie powoli...... :ico_oczko:
Kasiula - pokoik sliczny, taki kolorowy, a powiedz co to za motyle na podlodze, bardzo mi sie podobaja, chcialabym takie Bartowi kupic... nasze naklejki ze scian tez poodpadaly, ale byly na tapetach przyklejone, wiec mialy prawo :ico_haha_02:
Kasiula - no to znowu bedziemy mialy po synusiu!! Jaka ekonomia, jaka oszczednosc, hihihihih - GRATULUJE!!
Kinga - ach ten Twoj przystojniak, wszystkie dziewczyny beda jego, ja nie wiem jak Ty je bedziesz odpedzac od swojego synusia, te oczy, te wlosy.... ach ze ja taka stara :ico_haha_02:
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: - to dla Ciebie od nas (Karo, Bart i Kuba) z okazji imieninek :ico_buziaczki_big:

A dla mnie prosze wyrazy wspolczucia, przyplatala mi sie cukrzyca ciazowa i mam diete scisla do konca ciazy, jestem zrozpaczona, bo kocham slodycze :ico_placzek:
Ale to tylko na zdrowie mi wyjdzie, bo tyle nie przytyje, na razie od 13 tyg ciazy przybralam 2,5 kg, a mamy 28 tydzien :ico_ciezarowka:

pozdrawiam Was wszystkie :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-07-24, 10:10 ]
Zapomialam jeszcze dopisac o lozeczku, bo widze, ze na ten temat dyskutujecie. Bart musi opuscic swoje, bo Kubus je w spadku dostanie, ale wynalazlam na allegro takie lozko - tapczanik, ktore dostanie Bart.
http://www.allegro.pl/item401132397_loz ... lups_.html
na razie Bart bedzie spal w nim, ale zlozonym jako lozeczko, bo mam pewne obawy, ze co noc z tapczanika sam by wedrowal do nas do pokoju, a w lozeczku mam gwarancje, ze poki sie na dobre nie obudzi, to tam sobie siedzi. No i strasznie sie Bart wierci, boje sie, ze w nocy moze spasc, a jak Wasze maluchy? Tez w nocy tak sie wierca?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

24 lip 2008, 10:12

KarolaGD_30, dasz rade z ta dieta - juz blizej konca niz poczatku :-D

Kasiulka28, daj znac jak Konrad daje sobie rade w "doroslym" lozku :ico_oczko:

chloe1, co do lozeczka to jestem tego samego zdania co asia :ico_haha_02: Nie ma w nim nic zlego. Sama tez za bardzo nie wiem kiedy "eksmitujemy "Ole do nowego - moze po jej urodzinach :ico_noniewiem: Zreszta - nie powiem,ze jestem troche wygodna - bo z rana przynajmniej nie mam pobudki w wykonaniu corki zbyt wczesnie i jak na razie to ona jest uzalezniona ode mnie :-D

maziu no to czekamy i na pokoik twoich dziewczyn :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lip 2008, 10:31

No właśnie u mnie zmiana łóżeczka to tez obawa o to że Wiki będzie mi biegac do późna, a tak wsadzam ją do łóżeczka a ona już tam sobie siedzi i zasypia sama. Wierci się niesamowicie, więc też nie wiem czy by mi z łóżeczka nie spadła. Poczekam jeszcze.

ADHD hmmm, też czasem mi się wydaje, że to wymówki rodziców :ico_oczko: Chociaż u naszych za wcześnie by o tym mówić. Wszystkie dzieci w tym wieku są ruchliwe,halaśliwe, nieraz wydaje mi się że Wiki jest złośliwa. Szarpie, kopie, gryzie, biega i krzyczy na maxa, ale już chyba przywykłam :-D

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

24 lip 2008, 10:37

Asia - wszyscy mi mowia, ze dzieci w tym wieku sa bardzo zywotne, ale podobno my z mezem moglismy caly dzien w kojcu siedziec i ja rwalam kartki na drobny maczek, a maz sie 1 zabawka potrafil godzinami bawic, wiec po kim taki diabelec nam rosnie?? po listonoszu napewno nie :ico_oczko:
A Bart tez jest zlosliwy coraz bardziej, juz widac ze ma charakterek, ale to akurat wiem po kim - po mnie niestety :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość