Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lip 2008, 11:30

Witam :)
Widze że dyskusja o łóżkach się rozwineła :-) my kupiliśmy Niki łóżko i też miałam obawy taki jak wy ale wyboru nie bo Nikola czuła się uwięziona w łóżeczku i nawet jak miała wyjęte szczebelki to nie chciała w nim spać. Kiedyś nie było problemu bo od urodzenia usypiała sama w łóżeczku i nagle bum i nie wiadomo skąd odwidziało jej się :ico_noniewiem: Teraz jak śpi w łóżku to ślicznie usypia i nie cce wcale z niego złazić , fakt rano jak się obudzi to chwile się pobawi a za chwile przychodzi do nas i mnie budzi :-) ale robi to tak tak słodko wdrapuje się na łóźko i całuje mnie po twarzy i głaszcze po głowie :ico_haha_01:

Co do ADHD to uwierzcie że żadne z waszych dzieci nie ma a zresztą jak napisała Asia to jescze za wcześnie na to aby było widać chorobe, cieszmy sięże mamy energiczne pociechy a co by było jak by nie chciały biegać, skakać i wariować było by smutno i nudno :-D

A żaba Niki nie wiem co z nią bo boje się że jak przyjdą nowe meble to żaba się nie zmieści w pokoiku a szkoda bo Niki ją uwielbia :ico_noniewiem:

Ide zrobić sobie kawke bo dopiero wstałam tak w nocy bolał mnie brzuch że prawie nie spałam :ico_placzek:

KarolaGD, - trzymam za Ciebie kciuki napewno będzie dobrze tylko musisz stosować się do diety i nie przemęczć
Kasiulka - filmiki rewelacja Kondrad pocieszny no i" fajnie tupają " spodobało mio się najbardziej :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 11:38 ]
Felicity oglądałam galerie śliczne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 lip 2008, 11:44

Witam

Konrad dostał "dorosłe" łóżko raczej z musu a nie z wyboru :-D Też miałam duuuże obawy bo on w nocy bardzo się rzuca ale to ma szerekość 80cm więc 20 więcej niż tamto i widzę, że jest mu dużo wygodniej, poza tym nie udarza głową w szczebelki. Poduchy układamy mu na podłodze aby milej się spadało :ico_oczko: ale na razie jeszcze nie spadł :ico_haha_01: Wieczorem próbuje schodzić (bo teraz może :-D ) ale to jest tylko kwestia przyzwyczajenia. Mąż mój stanowczo każe mu wracać a jak nie wraca to go tam kładzie i po sprawie. Trochę konsekwencji i każde dziecko zajarzy, że to rodzic ma władzę :-D :-D :-D

CHLOE w takim łóżeczku to dziecko może spać i do 4. roku życia, bo takie jest ich przeznaczenie. No i najważniejsze, Maciuś jeszcze nie musi ustępować miejsca :ico_haha_01: Konrad też ma swój pokój od urodzenia i śpi w nim sam od jakiegoś 8. miesiąca a teraz dostał nowe łóżko, wykładzinę i takie tam pierdoły :-D

KAROLA te piankowe postacie nam też spadały ale ja je podoklejałam taśmą dwustronną :ico_brawa_01: Te poduchy motylki kupiłam w LEROY MERLIN coś ok.15zł sztuka. Z cukrzycą dasz sobie radę :ico_pocieszyciel: Ja dostałam skierowanie na krzywą cukrową i już się boję bo jem dużo słodyczy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 lip 2008, 11:46

Cześć

Edtytko- dziękuję za bukiet śliczny :-D a Niki słodziutka w tych szpilkach jest zabawna małą artystka, sofka mi sie podoba mało miejsca zajmuje po złożeniu i moze służyć jako fotel super;

Karola- na pewno wytrzymasz bez tych słodkości i potem nie będziesz musiała zrzucać zbędnych kg, juz dużo nie zostało dasz rade;
dziękuję za życzenia
Dziękujemy wszystkim za komplemenciki :-D

Asiu- super to ujęłaś też nie lubie jak mamusie się przechwalają co to inne dzieci potrafią, moja sąsiadka właśnie czasami mnie z tym wkurza, ma córke starszą o rok i ostatnio o sikaniu do papmpersa mi kazanie walnęła, a Kornel niestety nie chce korzystać z nocnika, poczekam jeszcze na siłe go nie posadze wczoraj siedział ale nic nie zrobił

Mama do mnie przyjechała na imieniny więc uciekam na razie

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lip 2008, 11:48

Mery, - miłego swiętowania :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 lip 2008, 11:57

EDULITA piękne foteczki przysłałaś, sofa jest cudna i taka zielona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Konrad też tak lubi spać z dupą u góry, śmieszy mnie to bardzo :-D :-D :-D A jak Twój brzuszek????

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lip 2008, 12:02

Kasiulko - boli i jakoś dziwnie tydzień wcześniej przyjechała @ a zawsze było regularnie :ico_olaboga: nie wiem mam nadzieje że już niedługo bedzie fasolka i bede mogła zapomnieć na długo o @

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lip 2008, 12:29

Ale się rozpisałyście a ja pracuje i pracuje w domu pobojowisko :-D Więkrzy bałagan niż był ale mebelki ustawione jeszcze troche pożądku i gotowe ale z tym musze poczekac bo mał poszła spac :-D W tym bałaganie :-D Co do łóżeczka to moja Mati tez go uwielbia i jak narazie nie zamieżam zmieniać na tapczanik, mam nadzieje że jak naj dłużej będzie w nim spała :-D Bo przez Martyny wogółle te łóżeczko nie było używane, ona to odrazu z nami spała. Łóżeczko to dlaniej kara była nawet patrzeć nie chciała na nie więc po 1.5 roku je złożyliśmy :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 12:56 ]
No własnie widze Edulitko że cię wzięło :-D na wspomnienia fajnie z takim brzuszkiem no nie :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lip 2008, 12:57

Dziewczyny zapchałam wam troszke skrzynki ale znalazłam fotki z ciąży z Niki a że się nie znałyśmy to wam się pochwale :-D
Ale jaja Niki biegnie do nocnika i krzyczy mama sisi niestety nie dobiegła a tu akurat grubsza sprawa i kupana podłodze :ico_haha_01: Nikola zawiedziona i płacze :ico_haha_01: Widze że pojeła o co chodzi i ambitnie dąży do celu ale widac początki są trudne :-D

Mazia to czekamy na fotki jak już dokończysz dzieła

[ Dodano: 2008-07-24, 12:58 ]
Mogłabym sie pokulać troszku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-24, 13:00 ]
Zmykam ogarną domek :-) później zajrze

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lip 2008, 13:18

No prosze rozmowa wrze, u nas nudy bo pogoda deszczowa...

Co do spania w tym ze szczebelkami, wiecie mojego męża siostrzenica ma 4,5 i dopiero niedawno zmienili jej łóżeczko. Uważam, że to lekka przesada, ale oni są "inni", właśnie są w trakcie rozwodu, toteż brat męża z nudów dzwoni co rusz :ico_olaboga: w każdym razie, moja Niunia pośpi jeszcze troszkę w szczebelkowie :-D

Mery nie przejmuj się komentarzami, chociaż wiem jak wkurzają pewne teksty. Na wszystko przyjdzie czas :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lip 2008, 14:08

ojojo Matyldzia obudziła się i zaraz zaczeła wymiotywać :ico_olaboga: całe mleko i biszkopty ktore jadła przed :ico_olaboga: Tyle dobrze ze wode puścili bo miało niebyć cały dzień, odrazu pranie wstawiłam :ico_olaboga: niewiem co jej jest rano tez mnie Maka woła bo strasznie jej tak chodzby się ulało :ico_szoking: Mam nadziejej że to zadna choroba :ico_noniewiem: teraz zajada chlebek z masełkiem boje jej się co innego dac :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość