eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 21:22

Bo właśnie czytam, że Szymon Eski wybył ,
hihi może jak będe miała drugiego synka to będzie Szymon :ico_oczko:
Olek teraz (czyt latem) chodzi spać ok 20.30-21.00 ale w zimie jak będzie wczesnie ciemno to mam zamiar kłaśc go ok. 19,30 -20.00 ale to tylko ja mam taki plan a co Olo na to tego jescze nie wiem :-D . Rano pobudke mamy 6.00 - 6.30 :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-23, 21:22 ]
Zabieram się za sprzątanie, dziś zrobie duży pokój to na jutro mi mniej zostanie i będzie wiecej czasu na tt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 lip 2008, 21:44

:ico_brawa_01: Bitwa wygrana!!!! Z synem :-D
Ostatnio nie wiem co się dzieje,Benek nie chce zasypiać.najchętniej kładłby się o północy.Próbowałam to przeczekać.Zmęczyć go na maksa i kłaść.I nic to nie dawało.Zmniejszenie spania w dzień też nic.Do tej pory było nieźle, kąpanie-kaszka i zasypiał na ręku ze smoczkiem w buzi i koniec.A teraz-kąpanie, butla zje więcej niż połowę (porcja to 150ml) i dalej do zabawy a najlepiej jeszcze gdyby sie go pusciło do salonu.Zazwyczaj kursowałam między jego pokojem i naszą sypialnią bo u nas na łóżku jeszcze w miarę szybko zasypiał .Ale dzis juz nie darowałam.Jestem dzis sama wiec mogłam robić co chciałam :-D Wykąpałam go butla a on swoje.To ja go do łóżeczka i czytam bajkę.On się drze w niebogłosy.Pośpiewałam mu, cały czas go kładąc kiedy wstawał.Potem dokończenie kaszki i gdy sie uspokoił znowu do łóżeczka i opowiedziałam mu bajkę.Wkońcu padł.Jutro mam zamiar dać mu jedną porcje kaszki przed kąpaniem a dokładke po.Moze będzie szybciej zasypiał.

a u mnie wieje i leje, zimno, brrr...! Ledwo dotarłam do domku po pracy i już nawet nosa nie wychylam!


U mnie tak samo.Wyszliśmy na chwilke do sklepu ale nie dało sie więcej pospacerować bo tak wiało ze małemu kapelusik zwiewało.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lip 2008, 22:47

Eska, bardzo Cię przepraszam. Źle spojrzałam. Nie znam Was jeszcze za dobrze. Ale mi głupio
:ico_puknij: no co ty, nie przejmuj się , mi też było cięzko zapamiętać kto czyj :-D

Ulamisiula dla ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ty silna kobita jesteś , szybko nauczysz małego zasypiać , trzymam kciuki :-)

A ja skończyłam łazienke, duży pokój jednak zostanie na jutro. Teraz zmykam spać bo mężuś już grzeje łóżeczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lip 2008, 10:03

Dzień dobry! Zuzanka dziś świętuje :ico_tort: i :ico_kawa:
Pogoda taka jak wczoraj, nawet nie ma szans,żeby miało być lepiej, czarne niebo i pada. Siedzimy w domku :ico_placzek: A Zuzia powalczyła troszkę i zasnęła :-)

Czy Wy próbowałyście pieluszek z Rossmanna? Bo wczoraj widziałam,że sprzedają pieluszki po dwie pakowane,ale akurat nie było naszego rozmiaru. Zresztą pieluchy mają pewno takie jak te pieluchomajtki, więc się przekonamy, co one warte. A Zuzi jeszcze ich nie założyłam, bo odłożyłam je do szafki i sobie przypominam o nich jak Zuza golutka leży na przewijaku.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 10:27

:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dużo szczęscie i słodyczy Zuzi Oluś z mamą życzy :-D
U nas pogoda dokładnie taka sama jak u Kocurki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Na dodatek Olek nie chce mi zasnąć a mam jeszcze troche sprzątania poza tym dziś chce zrobic na obiad pierogi i to będzie mój pierwszy raz :ico_oczko: wiec nie wiem czy nie trzeba będzie robić awaryjnego obiadu :-D

I to by było na razie tyle bo Olek zaraz myszke rozłoży na częsci pierwsze

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lip 2008, 10:37

eSKa, dziękujemy za życzonka!

A ja mam dziś lenia...

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

24 lip 2008, 11:16

Ulamisiula dla ciebie ty silna kobita jesteś , szybko nauczysz małego zasypiać , trzymam kciuki
Bóg zapłać dobra kobieto za dobre słowo :ico_sorki:
A tak serio to zjadłam dziś mnóstwo słodyczy :ico_wstydzioch: Ale mam okres to mi wolno, nie?! :-D
Ja dzis sobie zaserwuje słodycze.Amerykanka przyjechała :ico_brawa_01:
Maciuś ma od kilku miesięcy maleńką wysypkę na policzkach i ramionkach (pisałam już Wam). Oilatum nie pomaga. Odstawiłam marchewkę i któregoś dnia zjadł ją u dziadków i się pogorszyło, więc może to marchewka? :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Spróbuj wykąpać go w czystej wodzie z dodatkiem mąki ziemniaczanej a potem posmaruj zwykłą oliwką.A marchewka rzeczywiście moze uczulać.

:ico_buziaczki_big: dla Zuzi od nas :ico_haha_01:

U nas pogoda sie lekko poprawiła.Mam nadzieję że na początku sierpnia będzie cudowna bo wybieramy sie na wakacje.WKOŃCU!!!!!!!!!!!!Ale znając nasze szczęscie to albo będzie brzydka pogoda, albo będzie do kitu miejsce ,albo samochód sie zepsuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

24 lip 2008, 12:04

Witam :-D

U nas pogoda też tragiczna. Krystianek też ma ostatnio problemy ze zasypianiem i tylko w wózeczku na spacerze ładnie śpi.
Nie wiem czy już któraś nie znalazła tej stronki ale mi ona super się przydaje.
http://babyonline.pl/karmienie.html
Czasem nie mam pomysłu co ugotować Małemu i tam zawsze coś znajdę. Może Wam też się przyda.
Wczoraj byliśmy u lekarza i Krystiankowi 4 zęby naraz idą :ico_olaboga: Pewnie dlatego tak nie chce spać. Waży 11,470 i ma 82cm. Także kawał chłopa z Niego :-D
Mały już coraz częściej wstaje a lekarka kazała Go zniechęcać do wstawania i powiedziała, że dla Niego lepiej będzie jak ze dwa miesiące poraczkuje najpierw, bo jest za duży. A tak poza tym to jest super zdrowy i dobrze się rozwija :ico_brawa_01:

Kocura Bura, Sto lat dla kochanej Zuzi. Krystianek przesyła mokrego całusa :ico_haha_01:

Kocura Bura, Ja niczego nie próbowałam. Jestem wierna pampersom :ico_oczko:


eSKa, powodzenia z pierogami. Napewno będą pyszne :-D
A ja mam dziś lenia...
też go mam :-D :-D :-D :-D :-D

Ale znając nasze szczęscie to albo będzie brzydka pogoda, albo będzie do kitu miejsce ,albo samochód sie zepsuje
Napewno będzie piękna pogoda i wakacje pewnie będą super.
Myśl tak cały czas to się spełni. Grunt to dobre myślenie
:597:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 12:33

Napewno będzie piękna pogoda i wakacje pewnie będą super.
Myśl tak cały czas to się spełni. Grunt to dobre myślenie
Mam to samo zdanie, wszystko sobie można wmówić :-D ale tak serio to jak człowiek jest pozytywnie nastawiony to jakoś mu się układa więc Ulamisiula pamiętaj BĘDZIE PIĘKNIE :ico_brawa_01:

Olek spi a ja robie obiad gdybym nie miala tyle roboty to też bym pewnie lenia miala ,ale jak zerkne tylko na moje mieszkanko to tak bardzo chce żeby wyglądało jak przed remontem że sprzątam aż się kurzy :-D
Waży 11,470 i ma 82cm. Także kawał chłopa z Niego
Noooo masz co nosić, ja też jestem ciekawa ile Olek waży ale przy takiej pogodzie nie chce mi się dreptać do przychodni :ico_nienie: a naszej łazienkowej wadze nie wierze :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 12:36 ]
Ania twoja stronka już wylądowała w Ulubionych , dzieki napewno skorzystam :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lip 2008, 15:17

Poszłyśmy na spacerek,ale zaraz nas przygnało z powrotem, bo znowu zaczęło padać. Dostałam takiego linka od kumpla, a tam pisze,że przy poleniu kogoś można zarobić, ciekawe, czy działa, więc wklejam (test iq). http://www.iqpolska.pl/?mjqzmz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość