eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 15:42

Poszłyśmy na spacerek,ale zaraz nas przygnało z powrotem
My też godzinke pochodziliśmy ale z powodu deszczu trzeba było wracać :ico_placzek:
Olek chyba dziś chce ze mna spędzić max czasu bo spał tylko godzinke a jak jest z nim mama albo tesciowa to spi 2x po 1,5 - 2godziny. Zostały mi podłogi do mycia i planowałam sobie że jak mąż wróci to weźmie małego a ja spokojnie skończe sprzątanie a tu A mi dzwoni że dziś tyle roboty że bedzie ok 19.00 :ico_olaboga:

Ja własnie gotuje pierogi dla siebie i brata ale nie wiem co z tego wyjdzie, to były moje pierwsze i chyba ostatnie pierogi, ciasto kleiło się do wszystkiego tylko nie tam gdzie miało, w końcu zamiast księżycy mam statki kosmiczne bo zrobiłam kółeczko zciasta na srodek farsz i przykrywałam drugim kółeczkiem, zlepiłam dookoła i UFO :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 15:43 ]
Teścik sobie zrobie jak będe miala troche więcej spokoju :ico_noniewiem: Choć kusi mnie już teraz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

24 lip 2008, 16:08

Hej dziewczynki.Może na początek od Kacperka dla narzeczonej Wszystkiego najlepszego i dużo radości :ico_buziaczki_big: :-D

Nie było mnie wczoraj bo pokłóciłam sie z Ł i nie miałam humoru :ico_placzek: Ale tak jak Kocura uraczyłam sie słodkościami i już lepiej :-D

U nas pogoda dziś pochmurna ale ciepło nawet ale podobno miały być upały,no ciekawe :ico_noniewiem: w każdym razie Ula Tobie życzę super pogody na wakacjach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eska na ciacho ja zawsze się skusze :-D gdybym wiedziała że wczoraj stawiałaś to może bym wpadła tzn. zajrzała i by mi się humorek poprawił :-D A co do remontów to ja ich nienawidzę :ico_zly:

Majandra może wogóle nie dawaj marchewki to zobaczysz czy to od niej ta wysypka.

Eve no zaczyna sie układać widzisz,teraz będzie tylko lepiej :-D
Wczoraj byliśmy u lekarza i Krystiankowi 4 zęby naraz idą :ico_olaboga:
o skąd ja to znam :ico_olaboga:

A kacper ostatnio zasypia na brzuszku i tak tez śpi.Rano spi 1,5 godzinki potem druga drzemka 2 godzinki i zasypia ostatnio o 21-21.30 i wstaje rożnie czasem o 6 czasem o 7.30.Coś mu sie poprzestawiało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lip 2008, 18:13

WSZYSTKIEGO NAJ DLA ZUZINKI

a ja dzis zjezdzilam pol miasta bylam w 2 jobcenter i w zadnym mi nie dali druku na dofinansowanie do wynagrodzenia :ico_zly: dawali wszedzie tylko nr tel. na infolinie ktora zzera kase a operator sie nie zglasza :ico_placzek: stracilam caly dzien.....wrrrr
na dodatek tluklam sie autobusami i wszedzie musialam miec zlozony wozek, wiec Szymona w jednej rece a wozek w drugiej...masakra :ico_olaboga:
dobrze ze napisalam do nich ten list, mam nadzieje ze szybko zadzialaja :ico_noniewiem:

a dzisiaj zlozylam dokumenty na housing council/ mieszkanie socjalne/, podobno u nas sie dlugo nie czeka, mojej siostry kolezanka czekala tylko 3 tyg. :-D fajnie by bylo jakby mieli takie tempo, bo pod koniec sierpnia moja siostra sie przenosi do Londynu i to jedna osoba mniej do czynszu wiec szukamy jakiegos tanszego lokum.

u nas fajna pogoda tzn. cieplo ale strasznie duszno
Szymon umeczony nasza dzisiejsza wyprawa autobusowa spi
jeszcze przed drzemka wypluskal sie w basenie na ogrodzie...ale mial radoche..heh
:ico_haha_01:



eska no to remoncik pomalu dobiega konca, a pierogami sie nie przejmuj za ktoryms razem napewno wyjda :-D
ja mam taka super ksiazke kucharska "kuchnia polska", kupilam w realu za 10zl
ale serio przepisy takie normalne, smaczne, domowe...polecam :-D

ulamisiula wakacje napewno beda udane, trzymam kciuki za pogode i za grzecznego Benia :ico_oczko:
a ja tutaj to czuje sie caly czas jak na wakacjach, teraz cieplo do morza blisko...super!

nie wiem czy wam pisalam ale dzisiaj dostalam e-maila z rayanaira ze odwoluja mi lot w grudniu...nosz kuzwa :ico_zly: 13 zabukowalam a 17 lot odwolany
podobno rayanair wycofuje sie z lotniska w Krakowie
i wychodzi na to ze na swieta pojedziemy do PL samochodem :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 19:01

i wychodzi na to ze na swieta pojedziemy do PL samochodem
ale pech z tymi liniami lotniczymi , kurcze ile wy godzin bedziecie się tłuc samochodem ???
ja tutaj to czuje sie caly czas jak na wakacjach, teraz cieplo do morza blisko...super!
no wcale się nie dziwie, takie warunki ze fiu, fiu, szkoda wywalać kaske na wakacje jak się ma morze pod nosem i jescze słonko na niebie :ico_brawa_01:
eska no to remoncik pomalu dobiega konca
powiedzmy :ico_oczko: drzwi skończone ale chcemy jeszcze zrobić remont przedpokoju gdzie jest boazeria i znudziła mi się totalnie, ale do tego zatrudnimy już fachowców więc pewnie szybciej pójdzie :-)

Szykuje mi się długi spokojny wieczór :ico_brawa_01: Olek spał tylko tę 1godz :ico_szoking: teraz chodzi z dziadkiem po ogródku , zaraz biore go do kąpania i przed 20.00 spać, po takim dniu licze że padnie w ciągu sekundy :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lip 2008, 19:30

po takim dniu licze że padnie w ciągu sekundy :-D
no to liczymy na to samo :520: :DD :509:

[ Dodano: 2008-07-24, 19:32 ]
eska wlasnie odwiedzialam was na bobasach, ale super zdjecie Olka w taczce, widac ze chlopak skory do roboty :-D czyzby jakis budowlaniec :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 20:19

widac ze chlopak skory do roboty czyzby jakis budowlaniec
może być i budowlaniec ale mam nadzieje że jakiś wyższy z inż przed nazwiskiem :-D

Olek padł wg mojego planu a jak tam Szymon?

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

24 lip 2008, 21:32

Ja własnie gotuje pierogi dla siebie i brata ale nie wiem co z tego wyjdzie, to były moje pierwsze i chyba ostatnie pierogi, ciasto kleiło się do wszystkiego tylko nie tam gdzie miało, w końcu zamiast księżycy mam statki kosmiczne bo zrobiłam kółeczko zciasta na srodek farsz i przykrywałam drugim kółeczkiem, zlepiłam dookoła i UFO :
Podstawa to dobry pomysł.A pierogi były napewno smaczne.A z czym?????????????Bo jesli z serem, miesem lub z grzybami i kapustą to podeslij mi kilka bo nie mam stolnicy a stół farbuje i nie mogę sama zrobić :ico_placzek:
nie wiem czy wam pisalam ale dzisiaj dostalam e-maila z rayanaira ze odwoluja mi lot w grudniu...nosz kuzwa 13 zabukowalam a 17 lot odwolany
podobno rayanair wycofuje sie z lotniska w Krakowie
i wychodzi na to ze na swieta pojedziemy do PL samochodem
A próbowałas inne linie, np Wizz air lądują w Krakowie i są jeszcze wolne miejsca.Linie sprawdzone.Sama nimi leciałam do Anglii.


Dziekuje za życzenia w sprawie wakacji :ico_sorki: Mam nadzieje ze sie spełnią.Jedziemy 4 sierpnia do miejscowości Ryn.Zobaczymy jak będzie .Jeszcze tam nie byliśmy.Znalazłam ogłoszenie w internecie, zadzwoniłam i okazało sie ze jest do wynajęcia domek.Troche duzy bo na 6 osób ale kobieta zgodziła sie go wynająć nam(3 osobistości) za 90 zł od doby.Ma tam być wszystko.Pojedziemy-zobaczymy-opowiem :-D

Kicia, Kocura wysłłam do Was troszke słońca.Proszę odebrać jutro rano i kożystać jak najwięcej :ico_haha_01:


Dzis zrobiłam tak jak wczoraj powiedziałam.Kaszka-kąpiel, bajka, kaszka do syta i śpi :509:
Wkońcu mogę zrobić chociaż kawałek prasowania. :ico_haha_02:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 lip 2008, 22:37

Dzis zrobiłam tak jak wczoraj powiedziałam.Kaszka-kąpiel, bajka, kaszka do syta i śpi
a nie mówiłam :-D Benek wie że mamusi trzeba słuchać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ulamisiula pierogi były z mięsem i kapustą niestety nic nie zostało , więc chyba smakowały :-D

A mi ciągle chodzi po głowie rowerek dla Olka ale przeglądając allegro znalazłam to i chyba zakup rowerka odłożymy na później bo przecież samodzielnie i tak zacznie jeździć dopiero koło 3 lat (przynajmniej tak myśle) a to bardzo mi się podoba,

[ Dodano: 2008-07-24, 22:39 ]
zapomniałam o linku :ico_puknij:
http://www.allegro.pl/item402394822_6w1 ... njusa.html
aha napisali ze dla dziewczynki ale chyba ise pomylili bo na innej aukji dla dziewczynki byl rozowy , a z resztą co tam. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-24, 22:41 ]
spadam do łózka, bo nie wiem o któej jutro Olek zrobi pobudke :ico_noniewiem:
Kolorowych snów i spokojnej nocki

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lip 2008, 23:02

eska podroz samochodem to jakies 24h :ico_szoking: no ale jak bedzie kilku kierowcow to zawsze sie zmienic mozna, podroz pewnie meczaca ale damy rade
bilety z wizzaira na swieta kosztuja ok. 1500zl dla jednej osoby :ico_puknij: wiec odpadaja takie ceny.

a jesli chodzi o rowerek to ja kupie Szymonowi na roczek tutaj w Anglii
pewnie w PL dostanie kaske od dziadkow to akurat przeznaczymy ja na jakis prezent
a ten link co podalas to bardzo fajny, wlasnie o cos takiego mi chodzi zeby mozna bylo kierowac i na spacerek np. isc jak nie bedzie umial pedalowac :-D

aaa i to dzisiejsze zasypianie
chyba u nas nie wypalilo
po mleku musialam go jeszcze ubrac i buszowal po pokoju
jak sie czyms zajal i byl cicho to okazlo sie ze je papier toaletowy :ico_szoking:
normalnie juz nie moge z tym moim synem :ico_olaboga:

pije lampke winka i klade sie spac
jutro z kolezanka jade do centrum, znow wyprawa na caly dzien
ale dobrze ze chociaz bedzie mial kto wozek do autobusu zaladowac..hihi :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lip 2008, 09:11

Ale sobie Zuzanka wymyśliła dziś wstawanie o 6 :ico_zly: Ale nie dałam się i Zuza gadała sobie do 6.45, chociaż ja i tak spać już nie mogłam, bo głośne to moje dziecię. A teraz śpi, cwaniara mała, a mnie się teraz nie chce.

Dziewczynki, jak tam Wasze urlopy, wyjazdy wakacyjne? Zabieracie gdzieś dzieciaczki? Ula-szczęściara już wkrótce. A ja mam urlop za dwa tygodnie- dwa tygodnie :ico_brawa_01: Nie planowaliśmy wyjazdu, bo Zuzia mała i miałam jechać na parę dni do rodziców. Ale teraz to mi się zamarzył wyjazd,żeby zmienić otoczenie i oderwać się od tych codziennych wodoków. Teraz usilnie czegoś szukamy, no i żeby nie było daleko, prawdopodobnie będą to góry świętokrzyskie, od nas rzut beretem, jednak nigdy nie byłam w tamtych stronach.

[ Dodano: 2008-07-25, 09:18 ]
Aaaa, kupiliśmy wczoraj sofę i dywan! Sofę starą zabiera siostra, bo jest jej do swojego new mieszkanka, więc musieliśmy coś kupić,żeby mama miała na czym spać. Ale damy jej naszą, a nowa będzie dla nas. Marzyło mi się łózko,ale to dopiero jak poukładamy w tych naszych pokojach. Jakoś na razie nie mogę się zabrać. Mamy trzy pokoje, jeden ogromny (tam śpimy i to też sypialnia Zuzi i nasz salon i jadalnia), dwa mniejsze (pokój Zuzi,ale na razie śpi tam mama, i są tam ciuszki Zuzi w ogromnej komodzie), w drugim małaym mamy "gabinet"- (i graciarnę :ico_wstydzioch: ), są dwa biurka, komp, tu parkuje Zuzi wózior, tu mieszka papuga i tu są rzeczy, które nie mają się gdzie podziać i tu ma być kiedyś nasza sypialnie :-)
A dywan jest kudłaty i zielony, taki jasny groszek :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość