Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lip 2008, 14:15

mazia***, a sprawdzałaś gardełko :ico_noniewiem: choc teraz jak zwymiotowała to moze byc zaczerwienione po podrażnione nadtrawiona treścią pokarmowa. Dziewczynki niedawno miały angine dobrze kojarze ? Mam nadzieje że to nic powaznego moze chwilowo coś jej zaszkodziło :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lip 2008, 14:33

Nie Edulitko nie miały anginy chodz przed wyjazdem Matyldzia byłą na zastrzykach bo wymiotywała i miała brzydki kaszel, potem jej przepisała zinat. I tak pojechaliśmy na wczasy, tam jej przeszło ale 2 dni przed powrotem do domu to samo. Wymioty i kaszel. Podaje jej Pectro Drill i kaszel jej przechodzi chodz katar ma. Tak ona tak reaguje na zaczerwienione gardło,ale mi nieda nawet spojrzeć do buzi :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-24, 17:07 ]
Powysyłałam wam zdjęcia dwie partie jak do którejś nie doszły to się upominac :-D hahaha chyba wam poczte pozapychałam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lip 2008, 20:39

Maziu zdjątka śliczne, dziewczynki słodkie :ico_brawa_01: Dużo zdrówka Wam życzę

[ Dodano: 2008-07-24, 20:40 ]

moja tancera, uwaga powoli się rozkręca :ico_oczko:
http://www.wrzuta.pl/film/nAzWdK5wlw/

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lip 2008, 00:02

Maziu - mam nadzieje że Matyldzia czuje się już lepiej. Obejrzałam zdjęcia pokoik świetny a najbardziej podoba mi się łóżko Martnki :ico_haha_02: . Śliczna z was rodzinka ale najsłodsze zdjęcia to Matyldzia w bluzeczce z uszkami i wciśnięta między deseczki :-D jak ona tam weszła :566: no i minke super robi z tym języczkiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-25, 00:06 ]
Asiu - jaka słodka ta Twoja Wiki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-25, 12:11 ]
O nikogo dziś tu nie ma :ico_szoking: ale w sumie pogoda świetna na dworze u nas słonko i gorąco :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 lip 2008, 14:57

Ojej ale pustki :ico_nienie:

Pewnie pogoda wygoniła Was na dwór, u nas gorąco potwornie, życze miłego dnia wszystkim

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 lip 2008, 15:31

my też życzymy miłego dnia :ico_oczko:

u nas bardzo gorąco i wieje wielki wiatr.Pewnie bez niego to by była patelnia na całego :-D

pa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 lip 2008, 15:58

Moja Niunia była w przedszkolu, bardzo krótciutko, akurat poszłam się zapytac co i jak i chciałą zostać. Poszłam po nią po 20 minutach a ona wyjść nie chciała :-) W pn idzie na dłużej.

Zaczeła mówić "bacia" co chyba znaczy babcia :-D

Anetko miło Cię widzieć znów w avatarku, Joachimek ma Twoje oczka :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 lip 2008, 21:28

Cześć

Dziękuję za życzenia jeszcze raz
Wczoraj dzień był udany, nie było imprezy ale prezenty były :-D Pochwale się Wam bo komu jak nie Wam kochaniutkie moje. Męzuś wręczył mi ogromny bukiet słoneczników, są śliczne , mam do nich sentyment bo do cywilnego ślubu miałam wiązankę z malutkich. Te są duże i ledwo stoją w wazonie podparte o ścianę; do tego kupił mi spodnie+ bluzka i spódnicę+ bluzkę i o dziwo wszystko pasuje, milusio tak mi się zrobiło, kochany jest.


a Kornelek od 3 dni zero kupy, dostał na noc czopek, co ja mam z tym jego srankiem :ico_noniewiem:

Maziu- jak mała lepiej?
Asiu- Wiki niezła tancerka

zaraz pocztę sprawdzę

[ Dodano: 2008-07-25, 21:31 ]
Pusto weekend, u nas w nocy była wczoraj burza mały nie spał musiałam stać przy łózeczku w dzień też lało może jutro będzie ładniej, miłej nocki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lip 2008, 23:33

Mery, - Kornelkowa kupka napewno się pojawi trzymam kciuki :-)
Fajnie że mężuś takie niespodziewanki Ci sprawił i jak dobrze zna Twoje rozmiary :-)
U nas dziś żar z nieba popołudnie spędziłyśmy z Niki na działce a wieczór u moich rodziców same bo mężuś ma dziś jakieś spotkanie z pracy taki tam chamski festyn sami faceci i popijawka :ico_zdrowko:
Wiecie co ja to normalnie w szoku jestem Niki tak juz się przyzwyczaiła do siusiania na nocnik i nie tylko bo u moich rodziców to na dorosły kibelek że ładnie woła i nawet nie zdarzyło jej się majtów zmoczyć :-) a jak chcem jej założyć pampersa na noc albo na droge to płacze i go ściąga :ico_haha_01: no ale nocnego to musze wywalczyć z nia bo przez sen to chyba nie poczuje :ico_noniewiem: Dziś w nagrode za to że taka duża kupiłam jej komplet majteczek z postaciami z Disney`a bo jak chcem jej gładkkie założyć bez rysunku to mówi ble... oj problem będe miała z tą moją gwiazdą bo nawet ubranka sama wybiera i jak coś jej zakładam to czasami jak jej nie pasuje to też mówi ble.. i musze innej np. bluzeczki czy spódniczki szukać :-D
Miłego wekendu życze

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

25 lip 2008, 23:34

Witajcie.
Dyskusja ożywiła trochę nasze forum :-D a dziś tu takie pustki.
mery, dla ciebie :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
karola, zero slodyczy? Nieciekawie :-/ , wiesz co... Dla maleństwa można wszystko zrobić. Ale cukrzyca to niekoniecznie słodycze. Pewnie musisz z niektórych pokarmów zrezygnować?? Znajoma, która mieszka w klatce obok też miała cukrzycę ciążówą i urodziła synka o masie... 5500 g. Niezły kolos, co? Dbaj o siebie, bo taka cukrzyca jest bardzo niebezpieczna, ale o tym to już wiesz...
asiu, mała ślicznie tańczy. Maciej też kręci tyłeczkiem w rytm muzyki, ale jest to takie bardzo niezgrabne :ico_oczko: Maciej jak tańczy, to jego ręce też tańczą, takie małe disco polo :-/
maziu, dzięki za zdjęcia. Małe są naprawdę urocze.


[ Dodano: 2008-07-25, 23:40 ]
edulita, to faktycznie rośnie ci gwiazdeczka. :ico_brawa_01: za odpieluchowanie Nikoli.
mery, po czopku kupa będzie, Najpóźniej rano, wiem to z doświadczenia. A wiesz, co Kornelka tak zatwardziło?? u Macieja obecnie wszystko bez kłopotu, ale je dużo owoców. Cieszę się, bo maly uwielbia wszystkie owoce i warzywa, chyba po mamusi :-D , bo tata z owoców i warzyw najbardziej lubi... schabowe :ico_haha_01: Tak zawsze odpowiada, gdy jest warzywko na obiad :ico_noniewiem:
Dobranoc...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość