Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 lip 2008, 21:02

Dziewczyny właśnie wróciłam z pierwszym zakupoków dla naszej Dzidzi:):)Super sprawa:)Ale tez jestem przerazona. Kupiłam parę spraw: jedne spiszki, jedne body, przewijak, przesieradło na przewijak, skarpeteczki, nożyczki, szczoteczkę do włosków i takie tam rózne drobnostki i wydałam 160 zł......A to dopiero początek...No ale radość jest więszka, dlatego az tak bardzo się tym nie przejmuję,
Aha kupiłam sobie juz jednorazowe majtki poporodowe. Tak doradzała wczoraj połozna, aby kupic jednaroazowe. Nawet spoko są:)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 lip 2008, 21:51

asiula_o, - to super z tymi zakupami, faktycznie to wszystko takie drogie. Co do tych majtek to w szpitalu, gdzie chce rodzić, położne odradzają. bo ponoć aż wręcz nieładnie pachną sztucznością. Są one ze sztucznych i nieprzewienych tkanin. A są takie majtusie z takiej drobnej siateczki, przewiewne. Takie krótkie szorty dobrze przytrzymujące te podkłady poprodowe. Ja takie chcę właśnie kupić.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

24 lip 2008, 22:43

tez wlasnie dzis rozmawialam z kuzynka o tych gatkach poporodowych i mowila mi ze w ogole powietrza nie przepuszczaja. Moze sa roznych firm i roznie z nimi moze byc. Sama nie mialam ich jeszcze na sobie wiec nie bradzo moge sie wypowiedziec :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 lip 2008, 08:46

betka, - koleznka ma rację, nie przepuszczają powietrza a my będziemy musiały wietrzyć cipulki :) Moja psiapisułka urodziła 3 tygodnie temu i tez odradza. A poleca takie bokserki z siateczki :)

:-D DIEŃDOBEREK WSZYSTKIM TAK W OGÓLE :)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

25 lip 2008, 10:59

Te mjakti które kupiłam to jest napisane, ze sa zrboione z naturalnych tkanin i sa bardzo przewiewne. Kupiłam z dobrej firmy i w ogole nie czuć w nich sztuczności:)
Maja taka delikatna gumeczkę w pachwinach i na brzuchu. Myślę, ze bedą dobre.
Nam połozna mówiła, aby własnie kupic te jednorazowe, bo po porodzie często majtki się brudzą i babki pózniej je piora i wieszaja na kaloryferach i ze to obrzydliwie wygląda..Dlatego tez posłuchałam jej. Ale kupie sobie jeszcze takie normalne w razie czego:)
Ciągle zaglądam do moich pierwszych zakupków. Wszystkie jest takie super:)Kurcze nawet nie myslałam, ze to moze sprawić tyle radości,.,,>:):)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lip 2008, 11:16

asiula_o, ja mam mnustwo rzeczy. Kiedys porobie zdjecia i powklejam. Najfajniejsze sa buciki albo adidaski :ico_haha_01: Ale wyjme je dopiero jutro - bo juz bede wiedziec czy cipuszka czy siusiaczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-25, 11:58 ]
cos nam poznikalo kilka forumkowych mamus...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 lip 2008, 12:01

asiula_o, - no to dobrze jak z naturlanych tkanin. Masz rację że jak wisi na grzejniku to okropnie wygląda. No i gatki się brudzą. A te bokserki co o nich pisałam to tez mogą być jednorazowe ale mozesz w domku uprac :)
betka, - no przydałąby się cipulka jeszcze jedna żeby Maja miała towarzystwo u listopadóweczek.

A ja juz byłam na spacerku i teraz sprzatanie. Narazie poodkurzałam, wstawiłam pranie i zmywarkę. No i zaciekle piorę zakurzony na maxa dywan, właśnie leży w wannie i się moczy, smierdziuch jeden :ico_olaboga: . No i troche tłumaczeń juz zrobiłam do urzedu, ciągle coś dosyłają :ico_olaboga:

Pogoda piękna, cieplutko i słonecznie, aż spódniczkę założyłam :ico_oczko: jeszce sie mieszcze :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lip 2008, 12:04

ja wczoraj przymierzalam dzinsy swoje wszystkie... Kiepsko jest :ico_placzek:

Osita cos nam zniknela...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 lip 2008, 12:05

hej!!
My już we trójke w domku, tzn ja 2w1 i P ;-)

Ja jakoś przedwczoraj liczyłam tak mniej więcej ile pochłonie wyprawka i wyszło mi jakieś 1200zł, nie licząc wózka i łóżeczka.. ale co zrobić, mamy co chciałyśmy :-) więc nie ma co nażekać.
Jakoś nie mogłam wczoraj usnąć, męczyłam się Mały się kręcił i ciężko było leżeć, po za tym spałam w dzień chyba z 1.5 godziny i to chyba dlatego.. tylko jak tu nie spać, kiedy oczy same się zamykają :-)

Zaraz zabieram się za obiadek, dzisiaj znów fasolka z bułeczką i ziemniaczki :-)

Jeśli chodzi o te majtki jednorazowe, to moje koleżanki i położne, sobie chwaliły, mówiły wręcz że są niezastąpione, więc ja się zaopatrze, oczywiście nie w te najtańsze, bo one pewnie są wątpliwej jakości, ale takie w średniej cenie, z resztą najlepiej kupić sobie teraz po opakowaniu i wtpróbować..

[ Dodano: 2008-07-25, 12:08 ]
betka, osita jest na wakacjach w Pl z córcią, pisała jakiś czas temu, więc pewnie się relaksuje..

U nas potworny skwar, nawet nie wychodze na dwór..

w ubrania z przed ciąży to ja się nie mieszcze mniej więcej od 12tc a jak na razie przytyłam 3kg..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 lip 2008, 12:10

betka, - w dzinsy te się nie mieszczę :(

[ Dodano: 2008-07-25, 12:12 ]
Co do wyprawki to ja niewiele jeszcze mam, a jeszcze remont czeka. ALe najwazniejsze, ze meble do sypialni juz kupione i przywiezione. Potem tapetka fianki i łózeczka i cała reszta, poczekam na koniec sierpnia lub wrzesien :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość