Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 lip 2008, 19:37

Witam laseczki :ico_haha_01: :-)
Przepraszam ze tak mało zaglądam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Miałam mały problem z urlopem ale w końcu go wywalczyłam i jutro mam ostatni dyżur :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wolne do 10 sierpnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie cieszę :-D
Już w sobote od razu wyjeżdżamy :-D :ico_brawa_01:
Śliczne wszystkie fotki waszych skarbów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z zaglądanieim do was i podczytywaniem bylam na bierząco tylko na napisanie czegoś już czasu zawsze zbrakło :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Niedawno z pracy wróciłam i padam :ico_olaboga:
Buziaki dla wszystkich :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lip 2008, 20:15

Maggie, moze to przejsciowe u Antosia ten brak apetytu? :ico_sorki:
Nie mam pojęcia, ale martwię się że na wszystko jest na nie....dzisiaj zjadł całą miskę owoców, które mu przygotowałam, ale zupki trzy łyżki i rybki z ziemniaczkami też może ze trzy....
ale o cukiereczkach sobie przypomniał :ico_olaboga:
Justyna, miłego wypoczynku....zazdroszczę :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 lip 2008, 20:36

Justyna, miłego wypoczynku....zazdroszczę
ja też zazdroszczę ...nawet nie wiesz jak bardzo .....


Gabi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lip 2008, 20:57

Gabi no brawo brawo dla EMI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 lip 2008, 07:10

Hej Mamusie :-)
Ja wpadam tylko na chwilke szybko sie przywitac i zaraz ide sie umyc,Marcuskowi jedzenie mam juz gotowe i czekam az sie obudzi i sniadanko Nicolce musze przygotowac ;-)
I moja dziewczynka tez juz dolaczyla do grona 2 latkow wow :ico_haha_02:
Musze jeszcze troche cos przygotowac i powoli tak zeby wszystko bylo ok,pozniej kawe i ciasto ze sasiadka zjemy a pozniej tesciowie przyjda na kawke i bedziemy swietowac urodzinki mojej Nicolinki :-)
A moj maz to jak wczoraj z pracki przyszedl to juz wszystko ok bylo,nie gadal na ten temat wogule i byl normalny wcale nie zly taki jakzawsze czyli wybaczyl mi :-)

Gabi dziekuje za sliczne zyczonka ;-) Buziaczki dla was ;-)

Maggie napewno Antosiowi wroci apetyt trzymam kciuki..

I ja nie napisze wiecej bo Marcusek juz sie obudzil i chce mniam mniam no wiec wpadne jak bede miala czas ;-) Milego dnia i dzieki wam za wszystko papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2008, 09:47

Nikolciu, wszystkiego naj naj najlepszego, zdrówka, szczescia, miłości, spełnienia marzeń i słońca na każdym dzionek
[center]Obrazek[/center]
***

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lip 2008, 09:50

Nikolciu nasza kochana wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2008, 09:51

Kristi, fajowo że z mężem już OKi.
Całuski dla Nikolci, bohaterki dzisiejszego dnia....no i w sumie dla Ciebie bo to i Twoje święto.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 lip 2008, 15:34

Dziekuje wam kochane moje w imieniu Nicolci :-)
Moja slodka Nicolcia dzisiejsza solenizantka sobie smacznie spi,wlasnie dzisiaj wyjatkowo zasnela spokojnie bez zadnych przygod,wiadomo ze ma urodzinki ;-)
Pozatym to malutkiej sie podobaja prezenciki a za niedlugo przyjda tesciowie napewno czekaja az sie mala Nicolinka obudzi :-) Wiedza ze spi bo zawsze jak malusia sobie spi to daje zaluzje na dol.. A moj Marcusek dzisiaj taki piekny elegancki ;) I wlasnie mam go na kolanach i pisze do was chwilke.. A od mojej sasiadki z gory mala Nicole dostala ladny ciuszek.. Taka letnia sukieneczke ale ladna jest ;-) Pozdrawiam i do pozniej papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lip 2008, 17:16

cześć dziewczynki, jest mi żle i bardzo smutno....

Czasem nie wyrabiam....moje dziecko jest tak bardzo uparte że czasem poprostu nie wiem co robić.
Od kkilku dni nie chce jesć obiadów...już nie wiem co wymyślać, wieć robie trzy obiady...a noż coś zje...ale mniejsza z tym.
Nie chciał dzisiaj wrócić z dworu, uparł się i koniec, ani prośba ani grozba nie podziała....w pewnym momencie puszczają mnie nerwy i krzyczę, czasem, zdarzy się klaps, ostatnio zaczęłam zamykać Go w pokoju...potem jhest mi okropnie zle , ale w danej chwilio, kiedy masz wszystko na głowie....to nie potrafisz patrzeć na to z dystansem.
Czasem ryczeć mi się chce....

Jak byliśmy dzisiaj n a dworku i na miescie, to było wspaniale, Antoś jest ukochanym szkrabem....tak ślicznie się bawi, ma taką wyobraznie, ale do tego jest uparty tak bardzo że mnie tio wykańcza....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości