Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 lut 2008, 18:18

No z tym Poznaniem to mnie urządziłyście :ico_nienie: 370km ale twarda jestem i nawet tam dojadę :ico_haha_01: nie wiem jak Julka, najwyżej ją po drodze wysadzę :ico_haha_01:

Elu - Ciebie również miło wodzieć :-D

A z Tobą Kasiu, to się całe wieki nie widziałyśmy :-P
Ja po Ikei nie chce chodzić, mam ją 5km od domu :ico_olaboga: Może zorganizujemy coś bardziej interesujacego? :ico_oczko:

Mazia - normalnie szacun dla MArtynki za tego dentyste :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 lut 2008, 19:27

BRYYYYY :-D

No co ja widzę, jakiś zlot Czarownic się szykuje i to blisko całkiem mnie. Ja się piszę oczywiście, tylko raczej czerwiec w rachubę u nas wchodzi. Od 20.05-5.06 mnie ni mo, bo wyjeżdżam.

Kasia... ssorrrry, ale umarłam z Twojego pryszcza na monitorze Mery :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: Oplułam się i oszczałam :ico_smiechbig: No i przepraszam, że tak na wejściu, ale nie wytrzymałam :577:

Zdjęć ze spotkania jeszcze nie oglądałam, chociaż przyszły i miałam w planie. Może jutro się uda to ocenię :ico_wstydzioch: Strasznie żałuję, że nie mogłam tam być

No i nie pamiętam co miałam komu odpisać, po takiej długiej nieobecności to nie wiem od czego zacząć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lut 2008, 20:43

No dobra nie czytałam, bo mi się nie chce, szczera jestem, łaże chora, mam temperture :ico_zly: Ale cieszę się że zobaczyłam wasze buźki aż dwie strony musze potem doczytać teraz jakoś mnie zmogło, nafaszerwałam się jakimś gripextami itp, mam nadzieję że pomogą, bo inaczej z ich namiaru się zrzygam, sorry ale czuję się jak flak...

Super, że wyjazd się udał, już planujece następny no no :-D
Ściskm was mocno wszyskich i sero zaglądajcie częściej, bo wtedy jest weselej

Riterko kaszkę polecam, Jasio taki drobniutki, moja waży 13kg
Piszecie o tych ząbkach aż własne mnie rozbolały, Wiki przechodzi to łagodnie ale tfu tfu bo zostały jeszcze piątki

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

29 lut 2008, 21:21

O Kocica nasza kochana, no ja myślę, że się piszesz, bo to tylko 100km od Ciebie :-D Ty to świnka jesteś, pluć i szczać :ico_haha_01: :ico_nienie:
A początek maja Ci pasuje?

Asia - u nas jeszcze 8 zębów zostało. Trójki i piątki. Dużo zdrówka :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 lut 2008, 21:54

hej pipeczki
SuPER zdjęcia !! Chłopaki i Juleczka bossskieeee :ico_brawa_01:
Trzeba będzie sie pospieszyc z kupnem samochodu, bowidać z next meeting nie przelewki, wiec Kasiulo ma ile do Suchej, hę?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 lut 2008, 22:49

Sosno ja wyliczyłam na szybko w głowie jakieś 700 kilosów :-P
A tak na serio to nie wiem, Kasiulka napewno wyliczy :ico_oczko: MUSISZ BYĆ

Gosio, ten długi weekend majowy tradycjnie zarezerwowany na Berlin (jak co roku). Teraz będziemy oglądać niu maleństwo, które przyjdzie na świat w marcu, więc się w życiu nie wymigam :ico_noniewiem: . Ale myślę, że temat jeszcze do obgadania i jakoś coś tam ustalimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 lut 2008, 22:55

Witajcie mamuśki :-D
Wy albo nic nie piszecie, albo macie taki rozpęd i tak pędzicie ,że nie nie można nadążyć za Wami :ico_olaboga: :-D

Zdjęcia z sabatu boskie :ico_brawa_01: oj, zazdroszczę Wam :-D
Hm..... Poznań, troszkę to z Częstochowy daleko ale zobaczymy, może się uda :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-29, 22:12 ]
Uciekam bo rano wcześnie pobudka :ico_spanko:
Jedziemy do Wisły na weekend a dokładnie wracamy w poniedziałek wieczorem. Maksiu znowu będzie w swoim żywiole w aqua parku :-D Dobrze, że tatuś jedzie to sobie troszkę dychnę w jacuzzi :ico_oczko: :ico_brawa_01:

i nie chorować :ico_nienie: Mam nadzieję, że jak zajrzę w poniedziałek to po choróbskach nie będzie śladu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

29 lut 2008, 23:25

Hej!
Zlot Czarownic mnie tu przywiał. Zdjęcia superowe. A wiadomo, kto mieszka u Ani w brzuszku :ico_ciezarowka: ?? Trochę doczytałam ale nie za wiele. Życzę choruszkom zdrówka

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

01 mar 2008, 00:29

Sosenko - ależ Ty nam słodzisz :-D nie powiem żeby to nie było miłe :ico_haha_02:
Skoro Kasiulki nie ma to Ci powiem, że z Suchej do Poznania jest bagatela 500km ;)
Tylko nie mów, że Cię to przestraszyło :ico_noniewiem:

Jolu - ok rozumiem, a czy drugi weekend maja by też nie pasił? To byłby 10-11.05. Pewnie się dziwisz co ja tak na ten maj nalegam, ale w czerwcu idę do pracy, nie wiem jeszcze jak to wszystko będzie wyglądać i czy będę w ogóle miała dyspozycyjne weekendy.

Nella - Ty nie zazdrość tylko się szykuj na Poznań :-D Z Częstochowy masz bliżej niż ja z Katowic. Właśnie sprawdziłam, że z Częstochowy jest dokładnie 295km, a z Katowic 369km. (nie wiem jak to Kasiulka sprawdzała, że jej 326km z Częstochowy wyszło)

Idę w kimę
dobranoc

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 mar 2008, 11:57

hej :)

Gosiu wylicz i mi, to też może wyjdzie mniej bo KAsiulka się jakaś okrutna zrobiła, dobić chce człowieka tymi kilometrami ;)

Chloe, Jolu, super, że wpadłyście :ico_haha_01:
Jolu o jakim maleństwie Ty piszesz? Swoim? ;)
a Hubcio ślicznie wyglada i pięknie do zdjęć pozuje, powalił mnie ten uśmiech :)

Asiu, mnie też nieźle rozłożyło choróbsko, na gardło psikam tantum verde w areozolu i bardzo ładnie znieczula, bo w nocy to okropnie mnie boli jak nie popsikane.
Kości mnie bolą, to może grypa? :(
A jutro chcę jechać na zakupy, umówiłam się z koleżanką, choćbym się czołgać miała to pojadę bo musze się wyrwać choć raz w tyg z domu!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość