Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 lip 2008, 11:59

Basiu, to wspolczuje, bo ja bez spanka to nie moge :ico_nienie: mnie to ledwo 8godzinek wystarcza :ico_wstydzioch: a co dopiero 3-4 :ico_szoking: ja to bym chyba na czworakach zasuwala! :-D podziwiam, ze wytrzymujesz :ico_szoking:
U mnie bez zmian, ale zdecydowalismy wynajac dom (no bo tutaj globalnie jest kryzys i ludzie przestali kupowac :ico_olaboga: ) i przeczekac ten kryzys! tylko maz musi szybko nowa prace znalezc, bo czynsz nie pokryje w calosci splat :ico_zly: tylko polowe :ico_zly:

Kobitki zdjecia fajowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mnie z fotosika wywala :ico_zly:

U mnie w tej chwili sporo roboty, bo mam 7dzieci :-D tzn kazde z duzych ma jedna kolezanke w tym samym wieku :-D prawdziwe kolonie!!! :ico_oczko:

Amalie wszyscy mi nosza! :ico_zly: az sie zdenerwowalam wczoraj, bo w takim systemie, to ona nigdy nie bedzie chodzic! juz zrozumiala i tylko raczki wystawia :ico_zly: , a poza tym to zaczyna gadac i coraz wiecej slow powtarza!

Justynko, a twoja malusia to niezly klocuszek :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja to bym chciala, zeby moja mi w koncu 9kiloskow wazyla, bo mam dosyc tego fotelika samochodowego!
ide przygotowac obiadek! :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

25 lip 2008, 18:44

Witamy! :-)

U nas dziś wyjątkowo Jaś pospał do 17, więc teraz nawet nie zaczynam wieczornych czynności, gramy na zwłokę :ico_haha_01: :ico_haha_01: Może coś skrobnę :-) Wybyłam na kilka dni do rodziców i nawet nie było jak usiaść przed komputerem :ico_noniewiem:

Anulaf, trzymamy kciuki za pomyślność w Waszych planach :-)

Violu, wózeczek świetny - nie jest to przypadkiem Chicco Multiway? Jak sie sprawuje?

Madziorka
, fotki śliczne, lubię oglądać Twoje zdjęcia, bo są takie radosne i kolorowe :ico_brawa_01:

Basiu, wytrwałości życzę na tych czuwaniach nocnych, co do postępowania niektórych pracowników - święta racja!! :ico_oczko:

No i oczywiście - 100 latek dla uroczej Weronisi!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Obrazek

Z apetytem Jasia lepiej, niestety, jeśli chodzi i jedzenie z nami- ze względu na alergię mamy poważne ograniczenia, ostatnio dałam mu spróbować danonka - wysypało go :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: SZok! Z mięska "je" (bo ogólnie to wypluwa) chudą szyneczkę, polędwicę, ale to na wciskanie :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 lip 2008, 21:53

Hej hej
A my dzis znow na dworku.Pogoda dopisuje i 'Majorke mamy w domciu :ico_oczko: A musze sie Wam pochwalic ze dzis spalismy z Julii do 10 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ostatni raz to spalam tak dlugo w ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To ma swoja dobra strone ale potem latalam jak glupia,bo dzis targ do 12 wiec na szybko sniadanko,pranko wstawilam i pobieglismy po rybke dla Julii potem obiadek ow.Do poludnia dzialo sie oj tak.

Agnieszka super okolice i na slowacje mozecie tez skoczyc.A te ulewy mina bo tak wciaz to padac nie moze :ico_oczko: Ale Natalka bedzie miala sama nature :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anula super wyjscie z sytuacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odbijecie sie zobaczysz

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lip 2008, 23:50

basik334 pisze:Violu, wózeczek świetny - nie jest to przypadkiem Chicco Multiway? Jak sie sprawuje?


basiu to chicco ct 0.4....bardzo podobny do Multiwaya :)
rózni sie poduszeczką po główką... Multiway ma taki rogalik :))oraz tym, że chicco ct 0.4 ma większe kółka...
jest rewelacyjny!!! idealnie sie go prowadzi...a dzis Milenka w nim zasnęła na dworku i spała prawie 2 godzinki (*w praktyce jej sie to wcale nie zdarza)..widać,że wózeczek wygodny :))
jestem bardzo zadowolona z zakupu...

Miałam zostawić ten Graco (tak w razie czego na zimę) ale chyba go sprzedam...Milence dobrze się jeżdzi w tym chicco....

aaaa i juz inne mamusie się mnie pytają gdzie kupiłam ten wóżeczek...bo takie ładne kolorki itp. :-D

a to dzisiejsza Milenka
Obrazek


a to nasze nowe zakupki :)))
http://www.allegro.pl/item404605724_woj ... _2008.html
http://www.allegro.pl/item406931685_pol ... zm_86.html


[ Dodano: 2008-07-26, 09:29 ]
witajcie z ranka....ostatnio Milenka daje mi pospać....dopiero co wstałysmy :))
za oknem pięknie i cieplutko....
zapraszam na kawkę :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-07-26, 09:38 ]
a zapomniałam Wam napisać, że mamy mały problemik z ząbkami Milenki...
otórz...na górnej jedynce wyszła malutka plamka....podejrzewałam, że to może próchnica...(bo Marcel ma lakowane ząbki ze względu na próchnice...)
no i w tym tygodniu bylismy u dentysty....i tak jak myslałam...coś się zaczyna :ico_olaboga: (złapała od Marcela.....)
wg. zalecenia Pani dentystki narazie nie trzeba smarować ząków (chyba, ze bardzo chcemy) wystarczy, ze bedziemy myc ząbki. KUPIŁAM PASTĘ ELMEX DLA DZIECI I MYJEMY :)))

czy któraś z Was miała z tym do czynienia? lub słyszała o próchnicy u tak małych dzieci?
bo się zastanawiam czy może lepiej smarować Milence te ząbki..... (lakować)

a swoją drogą mała ma dopiero 6 ząbków...i już coś??? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 lip 2008, 12:19

violu ja się nie spotkałam, ale dentystka mi mówiła, że coraz częściej zdarza się próchnica u maluchów, szczególnie tych które są długo karmione mlekiem w nocy lub piją soczki
a ja mimo, że w domu to jednak w pracy, bo nadrabiam zaległości papierkowe i wszystko reorganizuję
dziś już zdążyłam zagotować, jak mi powiedzieli, że dziewczyna która rozwozi pomimo dowodów dostaw dostarczała inaczej :ico_zly:
oj niestety chyba jednak pójdzie na zieloną trawkę szybciej niż planowałam

a w ogóle to witam i miłego dnia

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

26 lip 2008, 18:15

heloł babeczki

znow udało mi sie złapać internet
tym razem nad morzem w Dąbkach

polecam jest cudownie :ico_brawa_01:

całusy dla wszystkich Roczniaków

a tu STAWIAM :ico_tort:
za roczek ZOSI :ico_brawa_01: :-D :-D

ZNIKAM
DOCZYTAM RESZTE W SIERPNIU

całuski kochane babeczki :ico_urodzinki:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 lip 2008, 22:25

Hej hej
A unas pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzis robilismy male spotkanko Polakow znajomych bylo super.
Sosim 100 latek i duuuuuuuuuuuuze buzi dla Zosi.Pewno juz wyrosly czekamy na opis z wakacji i zdiecia. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Violu moze to na tym jednym tylko zabku i potem bedzie ok.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 lip 2008, 22:37

witajcie wieczorkiem...
a my dziś zaszalelismy na zakupach....bylismy w ReKids...Duże wyprzedaże...Milenka dostała nowe butki, a chłopcy bluzy i spodnie :))

a jutro ze znajomymi jedziemy nad wodę...bo ma być gorąco....

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 lip 2008, 14:59

WITAM sie po urlopie :-D my wrócilismy wczoraj rano ale jakos czasu brakowało zeby tu zajrzec, zaległosci niestety nie da mi sie nadrobic :ico_noniewiem: ale oczywiscie wszytsko przeczytałam i widze u was tez urlopiki udane a foteczki boskie :-D

Nam tez sie urlopik udał tylko jakos tak szybciutko zleciał, ale bylismy nad morzem i pogoda tez dopisała bo tylko raz padało i to w nocy wiec słoneczko był tylko dosyc wietrznie, ale parawanik sie na plazy rozłozyło i było super :-D
Maluch jak tylko zobaczył morze to juz sie go nie dało z tamtad wyciagnac chociaz woda gorąca nie była, ale jemu jakos to wogóle nie przeszkadzało :-D brał mnie za raczke i na głeboka wode ciagnał i wcale mu nie przeszkadzały wysokie fale :-)
Na miescie znowu to sie z niego prawdiwy amant zrobił bo jak tylko zobaczył jakas dziewczynke to odrazu do niej szedł i sie tulił :-D wiec ubaw mielismy z niego po pachy :-D
Chetnie zostalibysmy dłuzej ale tak jak przewidywałam dostałam w piatek @ wiec w nocy wrócilismy juz do domku bo o kapieli jzu nie było mowy :ico_noniewiem:

A to kilka fotek

to jeszcze w domu w kominku :-D
Obrazek

tu Paweł alpinista
Obrazek

Obrazek

tu w mini zoo, fajny bajer przy drodze przelotowej w człóchowie jest stacja benzynowa bp ale taka ze normalnie wszytsko w niej było ciuchy, zabawki, bizuteria, obok jeszcze jedna duza restauracja i darmowe super mini zoo dla dzieci super zabawa :-D
Obrazek

najlpesza zabawka oczywiscie okazało sie nasze nowe autko które nazywa sie brum brum i PAwełek je namietnie polerował :-D
Obrazek

tu w western city koło kołobrzegu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

tu nad morzem
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu tatuska w brzuszek gryzie bo ostatnio jest na etapie małego szczeniaczka, czyli wszsytko gryzie :-D
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 lip 2008, 15:08

Hej hej
A ja mam chwile dla siebie bo moi na spacerek wyskoczyli.U nas dzis troszeczke padalo to znaczy trzy kropelki i pogoda ma sie utrzymac do srody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula super ze urlop sie udal i fajnie ze jestes juz z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pawelek liczyl pewno na urlopowy romans a tu rodzice w poblizu :ico_oczko: .Superasne zdiecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość