Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 lip 2008, 20:15

Hejka
Widze ze nasz watek UK zamiera :ico_noniewiem:
eve81, no wspolczuje z ta kaska ale coz tak bywa ( zadko wpada kaska nie wiadomo skad) ale jakos dacie rade glowa do gory :-)
madziorka hihi, foty super ja mialam wybrac sie do zoo z tygodniu i mi zeszlo moze w przyszlym jak pogoda dopisze :ico_haha_02:
Jasnie Pani jak tam juz spokoj? Mam nadzieje........
Marta daj wiecej zdjec FRania bo jak nie too w koncu sie zbiore i do was pojade zeby roczniaka obejrzec :ico_haha_01:

U nas po staremu dzieci szkudza w najlepsze mezus wrocil juz z PL
Nati szaleje na calego ALa jako starsza siostra stara sie opiekowac ogolnie wesolo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 21:40

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01: troszke tutaj pusto ostatnio-ale to pewnie przez ta ladna pogode :ico_sorki:
Mimo brzucha i troszke opuchnietych nog tez wole ciepla pogode niz ten angielski deszcz przy ktorym sie wszystkiego odechciewa :ico_noniewiem:
Dziewczyny a czy ktoras-ktora rodzila w UK moze mi powiedziec czego nie pakowac do torby szpitalnej na porodowke a co spakowac??? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lip 2008, 11:19

Marta napewno przydadzą Ci sie koszule nocne dla Ciebie ( jak bedziesz miala cesarkę to zużyjesz wiecej koszul, ja wzięłam tylko dwie, a jacek mi dowiózł 4 bo sie pociłam jak pies, i non stop ze mnie leciało, wiec w ciągu dnia przebierałam sie 3 razy) podpaski dla siebie ( te duze) to tyle dla siebie ( plus środki czystości, szampon itp) , a dla maluszka: pieluszki, chusteczki nawilżające, bodziaki( weż wiecej) , śpioszki ( jak bedziesz w szpitaku dluzej niz 1 dzien) jakiś sweterek na wyjście, spodenki ( lub co tam masz na wyjście) , czapeczkę, ja mialam dla Frania duzo ciuszków, ale tylko zużyłam bodziaki i takie spodenki - śpioszki ze stópkami, no i ciuchy na wyjście, fakt faktem bylam w szpitalu 4 dni bo cesarke mialam wiec zużylam wiecej ciuchow w ciagu dnia, ale jak bedziesz rodzic naturalnie to nie bedziesz dluzej niz 1 dzień wiec za duzo nie bierz bo sie zapakujesz ;) miejmy nadzieje ze urodzisz naturalnie i wszystko bedzie dobrze- bez cesarki
Eve no przechlapane z ta kasa :ico_placzek:
u nas po staremu, zęby wyszły górne obydwa na raz :ico_olaboga: a ja od poniedzialku do pracy na full etat bo szefowa juz dzwoniła :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-26, 11:23 ]
Emilka ja nie mam wiecej zdjęc frania :ico_olaboga: wiesz, ze ja nie lubie pstrykać zdjęc :ico_oczko: no ewentualnie mojemu synkowi, ale na roczek moja siora pstrykała a wzięła do Polski, a ja nie wgralam na kompa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 lip 2008, 13:25

martuchafrost, to ja scignij zeby na fotosik wgrala i te co u mnie byly robione :ico_sorki:
mmarta81, co do pakowania to faktycznie ja bylam 1 dobe a koszule mialam tylko dwie (efekt -za malo) ubranka dla dzidzi tak jak Marta pisala wez wiecej body bo dzieciatko zadkie kupki na poczatku robi, spioszki , czapeczke (ja tylko na wyjscie zalozylam) pampersy chusteczki , podpaski (ja kupowalam always takie mega duze w niebieskim opakowaniu) co do jedzenia i picia to pielegniarki mi przynosily soki i owoce i inne bo jest taka sala z jedzeniem wystawionym jak jest sie glodnym w miedzyczasie (nie wiem czy w lazdym szpitalu :( )
Ja spadam meza budzic bo juz przechodzi samego siebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 14:52

martuchafrost pisze:jak bedziesz rodzic naturalnie to nie bedziesz dluzej niz 1 dzień wiec za duzo nie bierz bo sie zapakujesz ;) miejmy nadzieje ze urodzisz naturalnie i wszystko bedzie dobrze- bez cesarki
:ico_sorki: oby oby
:ico_brawa_01: dziekuje bardzo za wskazowki :ico_brawa_01: za 20 dni pakuje moja torbe i bedzie czekac na znak od malej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 lip 2008, 21:58

mmarta81, ale ten czas zlecial!!! :ico_szoking: pamietam jak dopiero zaczynalas odliczanie na suwaczku a tu juz jestes na polmetku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 23:07

eve81 pisze:mmarta81, ale ten czas zlecial!!! pamietam jak dopiero zaczynalas odliczanie na suwaczku a tu juz jestes na polmetku
dokladnie SZOK :ico_szoking: 57 dni!!!!!zostalo :ico_noniewiem: jeszcze troche i bedziemy rodzinka :ico_brawa_01: ciekawe jak sobie poradzimy :ico_sorki: oby jakos wszystko sie ukladalo a co najwazniejsze mala byla zdrowa to reszte sie jakos pouklada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lip 2008, 17:48

czesc Laski. Mam troche czasu, bo znowu mnie dysk złapał (słabszy atak, ale wole nie przesadzac) i zawiozłam wszystkoch z domu do zoo, a sama siedze i czekam na telefon, kiedy mam po nich wrócić.

Pogoda u nas dzis wmarzona na opalanie, ale ja słonac nie lubie :ico_nienie: to siedze przed kompem i zdjecia segreguje.

Marta, a jak ty wracasz do pracy? Na nocki? Kogos masz do Franka?

Emilka juz troche lepiej. Ta franca co nam awanure zrobila to wytrzezwiala i sie uspokoila, ale zauwazylam, ze tak 1/3 ulicy przestala odpowiadac na moje pozdrowienia :ico_noniewiem: A reszta przy lada okazji mowi mi, ze Irlandczycy wcale nie sa tacy zli i mam olewac tych, co cos do mnie maja.

mmarta81, kurcze, rzeczwiscie... ja tez pamietam pierwszy raz do nas zawitalas z mini brzuszkiem, a tu juz córa sie na swiat szykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eve81, dobrze,z e chociaz ty cos do domu przyniosłas :ico_oczko: A gdzie pracujesz?

Moi sasiedzi (Polacy) na dniach oczekuja przyjscia na swiat potomka (juz 5 dni po terminie) i pojechali do polskiego ksiedza zalatwic chrzest na sierpien. Nie maja slubu i polski ksiadz im odmowił chrztu, nawrzeszczal na matke, ze jak ona tak moze w grzechu zyc, cala splakana od nieg wyszla :ico_zly: :ico_zly:
Poszli do irlandzkiego ksiedza (do Sw. Paryka - przypis dla belfascianek :ico_oczko: ) i od rek chrzest zalatwili, zadnych formalnosci, ksiadz o nic nie pytal. Jak im powiedzieli, ze polski ksiadz odmowil prz to ze slubu nie maja to on :ico_szoking: :ico_szoking: takie oczy na nich i powiedzial, ze slub nic do rzeczy nie ma, ze to sakrament dla dziecka , a nie dla rodzicow i ze nie mial prawa tak zrobic. Jeszcze ją poblogoslawl i olejkami namascil, zeby maial szczesliwy poród.
Kurde, Polska tak daleko stad, a polskie durne zwyczje chca tu przeszczepiac zacofan Polacy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-27, 18:00 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-07-27, 18:04 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lip 2008, 18:48

hej laseczki

sorki, ze nie pisalam, ale czytalam na biezaco tylko wieczorami nie mialam juz sil na dluzsze przesiadywanie przed kompem
pogoda piekna ale daje tez niezle w d... hihi
ale nie narzekam :ico_nienie:
spedzamy dni pluskajac sie w basenie, cale dnie poza domem
w czwartek u kumpeli
a w piatek urodziny rocznych blizniakow, az do polnocy hihi
lelek szalal i trzymal sie twardo, ale o 22 juz padl i nic go nie ruszylo nawet przenosiny do auta hehe
wczoraj wkurzylam sie bo adam musial isc do pracy. co prawda nie na dlugo ale dzien rozwalony a ja musialam biegac ze szmata po domu. bo przez caly tydzien nie bylo czasu nawet na odkurzanie hehe
ale wieczorem sobie odbilismy
pogrillowalismy na maxa
pierwszy raz sasiedzi nawiazali z nami blizsza znajomosc hehe zaczeli od powitalnego kieliszka jacka daniellsa hehe potem my wyskoczylismy ze wscieklym psem hehe
oni angole wiec glowy nie takie mocne
wiec po tym to juz ledwo na nogach sie trzymali
facet jeszce byl w formie ale ona.. normalnie ledwo zywa, w kolko tylko gadala jaki leonek jest boski a ja wspaniala hehe az nudzila
a na koniec nabrala ochoty na pluskanie sie w basenie leona
i noge wystawiala za siatke hehe dobrze ze koles ja trzymal bo ona byla niezle wstawiona
a ze porusza sie o kulach wiec nie jest zbyt wygimnastykowana
ale bylo wesolo

ale oni jako Anglicy imprezke zakonczyli dosc szybko hehe nic dziwnego skoro juz w dzien piwkowali na sloncu hehe
a my dopiero sie rozkrecalismy
chlopcy pospiewali, udany wieczorek

tylko dzis zaspalismy i musielismy na szybko mopowac, itd bo juz samolot mamy wyladowal hehe

no ale jestesmy juz w komplecie
Mama zadowolona, cieszy sie ogrodem bo jej tego w bloku brakuje najbardziej hihi

pogoda wciaz upalna, ale towarzystwo zazyczylo sobie piwkowanie i ogrodowanie wiec nigdzie nie wybywamy hihi
no coz.. lekko niepocieszona jestem
ale z drugiej strony nad morze i tak nie bylo szans jechac bo o tej porze to za daleko hihi
moze jeszcze zdarzy sie taki cudny weekend

ja zmykam robic chinszczyzne bo idziemy z lelkiem na rower a po kapieli
wybywamy TYLKO WE DWOJKE do miasta
hihih

bo zdradze ze dzis SWIEtujemy nasza 6ta rocznice slubu
:ico_oczko:

pozniej odpowiem na posty bo teraz czas nagli buziaki papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lip 2008, 20:19

madziorka hihi, Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My tez jak Luska zasnie wybywamy TYLKO WE DWÓJKE, ale nie do miasta tylko do Tesco 24, bo sie chleb skonczyl :-D :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość