Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

25 lip 2008, 20:42

asiab ale miałaś przezycia brrr ale widzisz dobrze że tak cie przepraszał i płakał, napewno było mu źle i dobrze, miał za swoje, kara musi być, ale nawet jak by Cie zdradził to tylko z głupoty pewnie i nie byloby to nic poważnego, tak myśle, ale szczerze mówiąc gdyby moj mnie zdradził to bym to jakoś przemilczałą chyba, nie wiem, udawała ze nie wiem, chyba bym go nie wygnala :ico_noniewiem: bo bym wiedziala że to by była pomyłka że naprawde nas kocha i że to był błąd, poki co wiem ze to nie grozi bo jest szalony za nami ale wiadomo ze kazdej z nas moze sie cos takiego przytrafic, oby jednak nie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 lip 2008, 21:08

lalunia, własnie że jest to dla mnie dziwne że mielismy do siebie zawsze 1000 % zaufanie przeciez jestesmy ze sobą 10 lat i zawsze szalał za mna i szaleje to poprostu pod wpływem tej małolaty zawróciła mu na moment w głowie jak ja byłam 3 tyg w szpitalu echh. Tylko najgorsze jest to że ja strasznie jestem pamietliwa i nie potrafie przy jakiejsc drobnej sprzeczce nie wypomniec mu tego a tak chciałabym o tym zapomniec.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 lip 2008, 22:00

Tylko najgorsze jest to że ja strasznie jestem pamietliwa i nie potrafie przy jakiejsc drobnej sprzeczce nie wypomniec mu tego a tak chciałabym o tym zapomniec.
ja mam tak samo i wiem co czujesz. ja cos podobnego przezylam jak bylam w ciazy... nie jest latwo wybaczyc i zapomniec. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 lip 2008, 09:45

Asiab współczuję i sama niewiem jakbym sie w takiej sytuacji zachowała. Ja to sprawdzam mojego męża choc mu ufam ale mimo wszystko... Ja wiem, że chłopa to trzeba pilnować i chłop musi miec zajęcie bo inaczej w głowie mu się psuje :ico_puknij: :ico_olaboga:
A co do spania na boku to moj Kubs inaczej nie usnie jak na boku. A i strasznie mu posmakował ten deserek z jabłuszkiem malinką i jagódką - normalnie jak już widzi łyżeczkę to od razu buźkę otwiera i czeka kiedy jedzonko znajdzie sie w niej :ico_brawa_01: i jak fajnie przy tym mlaska.

[ Dodano: 2008-07-26, 09:56 ]
A wiecie co? Przez ostatnie dwa dni moje dziecko nie miałao wogóle apetytu wczoraj np jak zjadł o 8.30 tak poxniej dopiero i to na siłe zjadł o 17 :ico_szoking: i to samo było przedwczoraj. Niewiem co by sie stało? zobacze co będzie dzisiaj :ico_noniewiem:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

26 lip 2008, 10:05

Ja wiem, że chłopa to trzeba pilnować i chłop musi miec zajęcie bo inaczej w głowie mu się psuje
o, tak, święta racja. Wiecie co, ja kiedys puściłam męża na jakąś imprezę i potem dowiedziłam się, ze przystawiała się do niego jakas dziewczyna.Podobno pokazywał palec z obrączką, hmm...i nic nie zaszło. Ale sobie tak pomyslałam, ze chocby nie wiem jak facet był za swoją ukochaną, to znajdzie się jakas lampucera (sorki za słownictwo), która potrafi omotac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A ja mam dzis chyba chandrę ogromniastą. Jestem psychicznie i fizycznie wykończona. Ciągle chodzę i sprzątam, prasuję, składam. A mojemu lubemu, to wyleciało z głowy odkładanie naczyn, złożenie ubran, a potem jescza jakies pretensje ma,ze mi się nic nie chce (zwłaszcza przytulania). Dzis jeszcze jdziemy na grilla do znajomych i jak zwykle on większosc czasu będzie się raczył trunkami itd, a ja z dzieckiem. Najchętniej to posiedziałabym w domu. Wczoraj powiedziłąm mu,z e marzymi się kilka godzin bez
dziecka i jego.
Oj, dzis mam dzien narzekania na meża (ale podtrzymuję, ze ogolnie zły nie jest).


Stawiam :ico_tort: , bo Bianka kończy 5 m-cy! :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 lip 2008, 10:54

to my tez stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na te 5 miesiecy

[ Dodano: 2008-07-26, 10:56 ]
Anuszka sto lat sto lat, wszystkiego najlepszego w dniu imienin

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

26 lip 2008, 11:30

marzymi się kilka godzin bez
dziecka i jego.
oj mi też :ico_haha_02:
8.30 tak poxniej dopiero i to na siłe zjadł o 17 i to samo było przedwczoraj.
u mnie to samo tylko inna godzina jedzenia. moja rano jadła o 4 i potem o 13 zupke zapakowałam bo cyca nie chciała mimo, ze próbowałam jej dawac kilka razy

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 lip 2008, 12:37

Dona, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla córeczki :-)

Dziekuje za zyczenia kochana Emilko :-)

[ Dodano: 2008-07-26, 12:40 ]
zirafka, moj tez je malo, za to duzo pije.

A zrobil juz maly kupe? moj robil ostatnia w srode :ico_szoking: ale purka i nie placze

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

26 lip 2008, 13:01

zirafka, moj tez je malo, za to duzo pije.
a moja nie chce pić. Z butelki jej nie wychodzi z niekapka tez nie umie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 lip 2008, 13:13

Dona, emilia7895, wszystkiego naj dla dzieciaczków za 5 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzieki dziewczyny za pocieszenie dobrze jes sie komus wyzalic mam nadzieje ze zrobiłam nie miłej atmosfery na forum :ico_sorki: bo przeciez o dzieciaczkach mamy rozmawiac :ico_oczko:

Franuś tez mało je ale duzo pije u nas jest upał bardzo gorąco mało spi po 15 min i jest :ico_olaboga: marudny

oj mi tez sie marzy kilka godzin relaksu polezałabym na plazy i poopalałabym sie tak beztrosko ahhh :-) pomarzyc dobra rzecz :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość