Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lip 2008, 21:01

cos dzisisj sie czuje jakby mi cos od srodka zebra rozpychalo :ico_noniewiem: czy to to moje dziecko czy sie rozrastam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 lip 2008, 09:00

Witam

u nas za oknem piekna pogoda, noc bylaby zaliczony do udanych, gdyby nie nasza psinka, cos jej sie stalo, jest chora, zwymiotowala na posciel, musialam zmieniac, poszlismy o 4.30 z nia na spacer zrobila siusiu jest jakas dziwna, potulna, taka smutna i nie wiem co jej sie stalo w lapke, bo kuleje, a wczoraj bylo wszystko dobrze, jeszcze szalala a dzis :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: martwie sie o nia, chyba pojedziemy do wterynarza jak maz wroci z pracy.

Zaraz ide jesc sniadanko bo glodna jestem jak wilk, pralka juz sie druga pierze i misze ogarnac troche mieszkanko, ale nie za duzo, mam mocne bole tak jak na okres, wczesniej mialam slabsze a teraz czuje sie tak jakbym okres miala, w nocy tez mnie bolalo :ico_noniewiem: nie wiem o co chodzi


Milej soboty WAM kochen zycze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 09:35

:ico_brawa_01: Witam witam :ico_brawa_01:
mocne bole tak jak na okres, wczesniej mialam slabsze a teraz czuje sie tak jakbym okres miala, w nocy tez mnie bolalo nie wiem o co chodzi
:ico_noniewiem: kurcze to ja nie wiem ja jak narzie nie ma takich boli :ico_sorki:
Ale zato jaki skurcz nogi w nocy mialam :ico_olaboga: tak sobie pomyslalam czy te skurcze nogi maja cos wspolnego ze skurczami do porodu????Znaczy czy to tak samo boli???Bo jak tak to ja wymiekam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-26, 14:44 ]
:ico_noniewiem: ale cisza :ico_noniewiem: to pewnie przez ta ladna pogode :ico_brawa_01: ...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 lip 2008, 16:03

witajcie!!! okropne pustki ogólnie na forum....
ja sie pochwalę, że mam 90 cm w najszerszym miejscu brzucha-kolejne 2 cm więcej w tydzień :ico_brawa_01:
Kochane, macie jakieś utwory muzyczne które często puszczacie swoim Bejbikom? ja przepadam za Joshem Grobanem i codziennie słucham "You raise me up"
http://www.youtube.com/watch?v=jkZ6SmvXOEY
"Mi mancherai" http://www.youtube.com/watch?v=EJwNS-FPXOI
"Un Giorno Per Noi" http://www.youtube.com/watch?v=T4YhZIRq ... re=related
i w ogóle wszystkie jego utwory :ico_sorki:
Poza tym "caruso" Lary Fabian http://www.youtube.com/watch?v=6Hg3DNNrH1M

czasem, jak tylko wstane zapodaję Michaela Buble "Feeling good" :-D
http://www.youtube.com/watch?v=w3BH9hKN ... re=related

Wierzę, że Kropek zapamięta te utwory i potem będzie ładnie przy nich spał :ico_oczko: a "Feeling good" wybrałam, bo słyszałam gdzieś że warto wybrac jakiś utwór "poranny", bo to bardzo pomaga w układaniu dziennej rutyny dla dziecka :ico_oczko: potem załapie, że ta piosenka oznacza dzień i przestanie wstawać w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2008, 16:41

witam sie z wami ja jestem po pracy padam z nog :ico_olaboga: pogode mielismy piekna az do tej pory teraz to juz tylko chmury i zaraz zacznie padac pewnie :ico_noniewiem:
mmarta81, z okazji imienin :ico_prezent:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 18:17

mmarta81, z okazji imienin
:ico_haha_01: SORY laseczki falszywy alarm :ico_noniewiem: to moja wina bo napisalam wczoraj ze jutro sa moje imieninki ale mi sie pokrecilo i myslalam ze dzisisj jest 29 a tu dzizisj 26 :ico_haha_01: a ja mam 29 imieninki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: -ale bardzo dziekuje :ico_sorki:
Kochane, macie jakieś utwory muzyczne które często puszczacie swoim Bejbikom?
Iga nie ma swojej ulubionej piosenki :ico_noniewiem: bo ja czesto zmieniam plyty w samochodzie...ale juz nie bedziemy jezdzic samochodem bo umarl :ico_placzek: rozrusznik nawalil :ico_noniewiem: pozostanie nam jezdzic z tatusiem samochodem-a tam ciagle Matalica albo Nirvana :ico_oczko:
Miszkazalatwilam sprawe z kamera :ico_brawa_01: wczoraj znowu zaczelam o niej gadac a M ze mam sie zamknac i juz mu o tym nie mowic i ze na poodowce bedzie zwarty i gotowy z nowa kamera :ico_brawa_01: no mam nadzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2008, 18:32

mmarta81, oj to sie pospieszyłam ale to tak na zapas gdym ja sklerotyczka zapomniala :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 18:46

, oj to sie pospieszyłam ale to tak na zapas gdym ja sklerotyczka zapomniala
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja i tak dziekuje bardzo :ico_sorki: ...to zamieszanie to przeze mnie :ico_sorki:
Oj dzizisj mam zje%$#@ humorek cos... :ico_placzek: przez ten samochod znowu :ico_olaboga: ach co zrobic :ico_noniewiem: Igol tez dzisisj jakis ospaly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2008, 18:54

Oj dzizisj mam zje%$#@ humorek cos... przez ten samochod znowu ach co zrobic Igol tez dzisisj jakis ospaly
kurcze nie dziwie ci sie ,ale nic juz sie nie da z nim zrobic?
Moj tez dzis jakis nie mrawy raz jak tylko przycisnelam brzuszek to mnie kopnal, zlosnik jeden :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lip 2008, 18:59

pogode mielismy piekna az do tej pory teraz to juz tylko chmury i zaraz zacznie padac pewnie
Jej a u mnie znow upal :ico_noniewiem:
Iga nie ma swojej ulubionej piosenki bo ja czesto zmieniam plyty w samochodzie...ale juz nie bedziemy jezdzic samochodem bo umarl rozrusznik nawalil pozostanie nam jezdzic z tatusiem samochodem-a tam ciagle Matalica albo Nirvana
No to super kochana :ico_brawa_01:Ja sie wlasnie zastanawiam czy brac ta kamere na porodowke,samego porodu i tak bym nie pozwolila uwieczniac,ale chwile po juz tak.Moze to bedzie fajna pamiatka zobaczyc sie tak 5 minut po urodzeniu :-D A w ogole u nas mozna miec kamere przy porodzie?
Zaraz ide jesc sniadanko bo glodna jestem jak wilk, pralka juz sie druga pierze i misze ogarnac troche mieszkanko, ale nie za duzo, mam mocne bole tak jak na okres, wczesniej mialam slabsze a teraz czuje sie tak jakbym okres miala, w nocy tez mnie bolalo nie wiem o co chodzi
Pati gdzie Ty jestes?Juz sie lepiej czujesz?Bo pol dnia o Tobie myslalam :ico_olaboga:
ach co zrobic Igol tez dzisisj jakis ospaly
Ja co codziennie pol dnia sie martwie,bo smrodek w ogole nic ,potem godzinke pokopie i znow nic :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość