Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 lip 2008, 14:26

Mała Mysz co do wagi 10 kg, to naprawdę idealna waga i nie przejmuj się idiotycznym gadaniem, że mało. Moja Ami Waży niecałe 8.5 i jest to ok.
Kasiu naprawdę Ci zazdroszczę. Mój aniołek potrafi tez wstac już o 5.30 i sie bawic w najlepsze.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

25 lip 2008, 21:41

witajcie:)
Martunia a jakim cudem ta rybka znalazla sie w buzi???? sama sobie wylowila i czy zywcem jadla?
Kacper tez wcina rozne rzeczy dlatewgo chowam wszystkie drobiazgi zwlaszcza monety...
co do spania to sie u nas pozmienialo... od 2 dni kacper spi raz wczoraj od 12 do 14 dzisiaj od 11.30 do 13 i tyle ale usypianie go to bajka o 19.30 co do tej pory bylo koszmarem moze i mogłoby mu tak zostac...
Mala Mysz ja tez mysle ze 10 kilo na dziewczynko to przyzwoita waga...
Oj biedne te dziewczyki z tymi serduszkami dzieci to nie powinno spotykac...

[ Dodano: 2008-07-25, 21:45 ]
a ja kupilam wlasnie jezdzik Disneya z Kubusiem na urodzinki...mam nadzieje ze dojdzie do środy... zamierzam kupic balony i nadmuchac caly pokój rano bedzie taka niespodzianka ze hej... wiec szykuje mi sie środowy wieczór na dmuchaniu :ico_oczko: ...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 lip 2008, 19:00

witajcie, u nas pogoda dzis piekna, pelna plaza, ludzi u nas mnostwo, super, bylam z Amelka na spacerze 3 godziny :ico_szoking: stopy mi sie opalily od japonek, masakra :ico_szoking:
Amelka dzis byla na placu zabaw, najpierw krazyla po kocyku, potem mnie gonila na czworakach wkolo wozka, potem mi uciekala a ja ja gonilam, ale bylo smiechu :-D a potem u patrzyla sobie pania i raczkowala do niej, co ja wzielam do siebie to leciala tam, ale bylo fajnie, teraz ledwo zyje bo w pracy sie dzis narobilam i wogole ledwo zyje ale co tam, jutro chcemy isc na kryty basen ale jak bedzie taka pogoda to mzoe pojdziemy na plaze, sama nie wiem :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-26, 19:12 ]
wkleje kilka fotek z plazy ostatnio jak bylismy, wprawdzie sa na naszej klasie ale nie wszyscy tam sa :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-26, 19:16 ]
Obrazek

a to przymiarka kirteczki jeansowej, kupionej jakis czas temu, jak bedzie chlodniej to powinna byc juz w sam raz :ico_haha_02:

wklejam fotki bo nie mam za bardzo czasu pisac a ja uwielbiam ogladac zdjecia waszych pociech wiec sie tez chwale moimi :ico_oczko: :ico_oczko: mala spi w wozku ale pewnie zaraz bedzie na chodzie, :-D

a Polsce chyba tez pogoda dopisuje bo tu cicho...........lece, milego wieczorku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-26, 19:17 ]
OOO MATKO, moj stanik widac na jedej fotce, sorki :ico_olaboga: patrzcie na Amelke :ico_haha_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

26 lip 2008, 19:59

Karolina, fajowskie zdjęcia. Stanika bym nie zauważyła, żebyś o nim nie wspomniała ;)
My też się dziś wybraliśmy na plażę nad zalew szczeciński. wydawało mi się to świetnym pomysłem, zalew jest płytki, więc woda jest ciepła itp. Niestety okazało się, ze w jedyne zacienione miejsce zgrabiono odłamki czcin i nie dało się tam chodzić (skaleczyłam sobie stopę, więc małej nie próbowaliśmy puszczać), Chwilę Hania tuptała sobie nóżkami w wodzie, po czym zauważyłam tabliczkę, że zakaz kąpieli bo woda brudna. Niestety tablica wisiała tak, że trudno było ją wypatrzyć. Mam nadzieję, że nic niuni nie będzie. Nie siedzieliśmy tam długo, ważne, że mino wszystko Hani się podobało.
Teraz właśnie Sebastian z nią wojuje, usypianie od paru dni to istna wojna - Hanka nauczyła się wstawać w łóżeczku.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

26 lip 2008, 22:35

Dziewczyny ale tyego ze macie tak blisko na plaze to wam zadroszcze ja to tylko te gory :ico_oczko: Karolina super zdjecia co wklaeisz zdjecia to Amelka ma wiecej wloskow:)
a co sie dzieje z Wisienka bo jej dawno nie bylo?
Kacper jednak musi spac raz dzienie dzisiaj polozylam go dwa razy i byl znowu cyrk pzy usypianiu niedawno dopiero go polozylam bo po godzinie usypiania wygral i rozrabial do 22.
Ale mam jakies ciezkie dni z mezem ciagle na siebie warczyny i licytujemy kto ile zajmowal sie dzieckiem albo co robi... czekam strasznie na ten wyjazd nad morze moze tam troche odreagujemy...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lip 2008, 00:11

Anita rybka wyskoczyła z akwarium i Nel sokolim okiem wypatrzyła noi postanowiła się bliżej poznać z nią :-D i tak to właśnie było!
Czasem tak jest że wszystko Nam przeszkadza w 2 osobie ale jestem pewna że po burzy wyjdzie słońce i będzie ok.Albo po prostu pokłócić się trzeba na maksa,powiedzieć wszystko co leży na sercu i powinno być lepiej.Albo właśnie wyjazd złagodzi wszystko!!!Tak czy siak coś zadziałać musi więc się nie martw!!! :-D

Karolina Amelka jest cudowna!!!Bardzo wesołe dzieciątko z niej!!!!A stanik??Hmmm..jakbyś nie powiedziała to myślałabym że to Amelki :-D

Mała myszo ja miałam taka samą sytuacje z Nel że moczyła nóżki sobie a potem w radiu powiedzieli że gronkowiec tam jest.tabliczki niestety brakowało.Ale Nel nic nie było!

A ja wkleiłam nowe zdjecia Nelci i zamiast się uczyć to siedze i wklejam wszedzie zdjecia :-D
Alez ile mozna się uczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 lip 2008, 13:27

Czesc Sierpnioweczki!!!
Przeczytalam wszystko, a zaleglosci mi sie porobilo :ico_szoking:
U nas niestety od jakiegos czasu same klopoty. Od 3 tygodni Szymek praktycznie caly czas choruje. Zaczelo sie od biegunki. Biegunka przeszla, to okazalo sie, ze Szymo nie mial szczepienia przeciwko gruzlicy i dostal szczepionke no i sie zaczelo... Goraczka do 40 stopni, kaszel, biegunka, nie chcial jesc. Poszlismy do pediatry i ma zapalenie jamy ustej i trzydniowke jednoczesnie :ico_placzek: Teraz juz trzydniowka mu przeszla wiec chociaz goraczki nie ma, ale za to wczoraj wyskoczyla mu jakas alergia i caly jest wysypany krostami. Koszmar normalnie, mowie Wam. :ico_placzek: Biedny Szymcio. na szczescie pomalu wszystko mu mija. Najwazniejsze, ze apetyt wraca i goraczki nie ma.
Ale uwazajcie na Maluchy, bo to zapalenie jamy ustnej jest okropne. Szymek wypinal jezyk i widac ze go bolalo wszystko w buzi...

Zdjecia macie cudne!!! Dzieciaczki nam porosly ze hoho :-D

My urodzinki robimy 9 sierpnia, bo Rysio wraca do Polski 6, wiec chcialam zeby byl na pierwszej imprezie urodzinowej dziecka :ico_haha_02: Na urodziny kupilismy mu rowerek :ico_haha_01: zobaczymy czy sie Maly brzdac ucieszy :ico_oczko:

Co do spania, to przez te choroby wszystko sie nam poprzestawialo. Szymo w nocy sie budzi kilka razy, a w dzien i tak malo spi, ok 2,5 godziny to max. Teraz najwazniejsze zeby szybko wyzdrowial :ico_haha_02:

Przesylam Wam buziaki!!!
mam nadzieje ze teraz juz sie wszystko pouklada i bede miala czas zeby wpadac regularnie. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 lip 2008, 18:19

karolina-ch, zdjęcia przecudne, to prawda malutka ma więcej włosków i piękne kolorki .
mala-mysz, powodzenia w usypianiu, zosiak też sprawia mi kłopoty, ale ja się nie daje i wkońcu usypia po tym jak się podrze z 15 minutek.
A dzisiaj to ją aż wyśmiałam jak płakała i wiecie co pomogło , skapneła się że nie pomoże to skrzeczenie, hihi.
79anita, każde dziecko śpi inaczej, zosiak czasem też spi raz dziennie a innym razem śpi 2 razy dziennie.
Zależy od chumorku i od tego jak się rano zbudzi.
martuunia1, Nelcia jest przecudna na tych zdjęciach, tak jak zosiak widać że szuka aby coś skombinować.
wisienka24, tak dobrze słyszeć że Szymkowi się poprawia, oby tylko do urodzinek wyzdrowiał, i wtedy będzie wszystko super.
A ja mam wiadomość !!!
Zosia w piątek spadła z wózkiem ze schodków 3-ch przed domem. Ja odwróciłam się zamknąć drzwi, a wózek zjechał z nią, biedactwo strasznie się potłókło i przecieła sobie bardzo warge w jamie ustne i ma zdarte usta i wygląda jak dziecko wojny. :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_puknij:
Najważniejsze że była przywiązana do wózka, to nie stało się jej prawie nic, inaczej by był szpital na 100%, a tak to teraz tylko marudzi troszke przy jedzeniu, bo boli ranka w buzi, a teraz znowu rozrabia jak pijany zajączek. :-D
Potem wam pokarze mojego maluszka jak wygląda po wypadku!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 lip 2008, 18:19

wisienko a moze ta wysypka od tej trzydniowki, bo mala na koniec wlsanie tak wysypalo bo tez miala trzydniowke kiedys :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 lip 2008, 18:21

79anita, zapomniałam , ja też od gdzieś kwietnia miałam kłutnie z moim mężem, rozłąka i wyjazd do polski nie pomógł ale wkońcu właśnie jak oboje się wydarliśmy nasiebie to tak może od 2 tygodnie mam spokój.
Życze powodzenia!!! :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości