Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 lip 2008, 20:27

Motylek22, tak to bywa....moj synek koncertuje na żebrach. bardzo boleśnie :ico_olaboga: blaganie i masowanie nie pomaga....i jestem przerazona bo on jest jeszcze taki malutki, a wykop ma! co będzie potem, jak będzie 3 razy cięższy!!!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 lip 2008, 21:53

zirca dokładnie, teraz to przecież mały okruszek 0,5 kilogramowy a co to będzie jak dobije do 3kg. Ale ja tak sobie troszke po marudzę ale jestem wstanie dla mojego synka wszystko wytrzymać i cieszę się z Jego brykania w brzuszku, chociaż jak boli to radość jest mniejsza ale jest :-)

Łazienka już się błyszczy i pachnie świeżością :-) Teraz zamarynuję sobie mięsko na szaszłyki i idę spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lip 2008, 22:35

:ico_brawa_01: bedzie chlop :ico_brawa_01: ale sie ciesze. Oliwier :ico_haha_02: Takze kolejny do pary dla Mai :-) U niego wszystko ok. U mnie w sumie tez oprocz powiekszonej prawej nerki... Lekarz narazie prosil o spanie na lewym boku.

Ale jestesmy szczesliwi!!! malutki wazy 556g :) i wedlug obliczen lekarza waga i rozmiary wkazuja na to ze maly rosnie jak z zegarkiem w reku. Ale jest sliczny. Dzis nawet zjadlam pol snikersa zeby tylko sie ruszal a od rana poczulam go zaledwie 2 razy. A lekarz powiedzial ze ledwo mogl zlapac klatke zeby mu zdjecie zrobic bo tak sie kreci :ico_haha_01: ach ten rozrabiaka.

Nie pisalam wczesniej bo nie mialam mozliwosci.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

26 lip 2008, 23:22

betka, gratuluje okreslenia płci... no to będzie brygada ... prawie sami chłopcy...

ale ostatnio słyszałam historię że kobiecie w 6tym miesiącu powiedzieli że urodzi synka, a urodziła córeczke...
więc chyba się wolę nie nastawiać...

dziękuje za komplemenciki co do ubranek... zdjęcia śłabej jakości bo robiłam je komórką i na dodatek przy sztucznym świetle...
moze jutro zrobie lepsza jakość...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:25 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 lip 2008, 09:01

betka, - ale się z Mają cieszymy :) Gratulacje serdeczne :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 lip 2008, 09:57

poccoyo, pytalam sie lekarza czy moze sie cos zmienic jeszcze a on powiedzial ze niemozliwe bo wyraznie widac 2 JAJKA I FUJARKE :-) Pytalam sie go jeszcze czy czesto zdaza sie ze jest pomylka - a on tak zmruzyl oczy (wygladal jakby myslal) i kiwajac glowa z prawa na lewo powiedzial ze moze... w wyjatkowych sytuacjach, ale raczej sie nie zdaza.
Mamy nawet zdjecie zrobione (lekarz nawet pokazal na mnie gdzie jest aparat) pomiedzy nozkami od dolu i widac tego siusiaka i jajusie. Maz mi musial pokazac pozniej w domu gdzie ten malutki siusiaczek, bo mnie sie tak nogi trzesly z wrazenia, ze patrząc na ekran myslalm o tym zeby nie bylo widac tego drzenia. Przezywalam jak dziecko to USG. I co chwile patrzylam na ekran - na meza - na ekran - na meza.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 lip 2008, 10:11

betka, 0 u m nie podobni wizyta z M wyglądała :ico_brawa_01: Ale u nas wyraźnie cipulka i mam nadzieję że to sie nie zmieni bo gin na super sprzeci robił usg i nawet mamy zdjęcie cipulki. Ale wiem że pomyłki się zdarzają, ale zrobimy jeszce sobie 3D we wrześniu :ico_haha_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 lip 2008, 12:46

zrobimy jeszce sobie 3D
no my mieliśmy już 4D w 17tym tygodniu i moj mąż nadal nie dowierza
mówi ze cóka będzie z kwaszoną miną...
a jak pytam innych co widza ntym nagraniu to mi mówią ze cycka... więc
o co chodzi mojemu staremu???
nie chce syna?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:25 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 lip 2008, 12:50

betka, witamy kolejnego chłopa na naszych wątkach :ico_brawa_01:
KTO W KOŃCU BĘDZIE MIAŁ CÓRKĘ???? to juz sie robi dziwne.... :-D
Motylek22, moj Bejbik waży już ok 1,5 kg więc ma juz prawo mocniej walnąć....ale przecież będzie 3 razy cięższy!!!! :ico_olaboga: poza tym dziecko tak szybko tyje w tym ostatnim okresie....na poprzednim usg moj Syn wazył 600 g, trzy tygodnie później-1200 g....oj, czuć tę różnicę.....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 lip 2008, 15:02

betka, gratuluje Synka!!!!

My jeszcze troszeczke poczekamy na USG połówkowe ale 5 sierpień zbliża się wielkimi krokami, więc ten tydzień zleci nam jak z bicza strzelił!! W wtorek msmy USG, s w środe wizyte u ginki więc będzie wszystko za jedym zamahem..

zirca, wcale się nie dziwie, że Wasz Synek tak ładnie przybiera, pamiętam jak nasz znajomy się dziwił, że ich synek przybrał 0.6kg w tydzień. Teraz nasze brzdące to już tylko tyć będą, a my z nimi :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość