Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 10:05

Wlasnie wcinam jajecznice :ico_brawa_01: , Piotr mowi ze go cos glaowa boli, powiedzialm ze to pewnie od chrapania bo w nocy az sciany dudnily :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 10:08

Piotr mowi ze go cos glaowa boli, powiedzialm ze to pewnie od chrapania bo w nocy az sciany dudnily
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: hahahah ale sie usmialam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 10:11

:ico_brawa_01: no Pati ja wierze w sny-wiec moze czeka cie bezbolesny porod :ico_brawa_01: -albo cesarka :ico_noniewiem: bo cos w tych snach jest mowie Ci :ico_brawa_01:
mowisz ze jest cos w tych snach, hmmmmmm :ico_noniewiem: ja za bardzo w to nie wierze ale sie zobaczy, pozyjemy zobaczymy :-D
wiesz co to bialako pojawia sie zawsze pod koniec ciazy
Ja mam jutro tez wizyte u GP -i te wyniki krwi odbieram wiec tez jestem ciekawa co tam bedzie :ico_noniewiem:
no to bede trzymac kciuki za dobre wyniki i po wizycie daj znac, ja tez zdam relacje z wizyty :-)

Moja polozna pytala sie ile ja mam tego bialka, a ja mowie, ze nie wiem, bo mi nie powiedzieli i ona mowila, zeby teraz jak pojde to przed wizyta duzo pic wiec zastosuje sie do jej zalecen i sie okaze, bo jesli bedzie i to wysokie to nie dobrze jest, czytalam o zatruciu ciazowym i wtedy albo robia cesarke albo wywluja porod bo to niebezpieczne dla dziecka i dla matki :ico_olaboga:

Mowilam jej tez o tych bolach miesiaczkowych to sie pytala czy wszystko jest pozamykane i kazala mi jak najwiecej lezec i wypoczywac i gydyby brzuch caly czas sie stawial to mam do szpitala przyjechac, a w niedziele jade do szpitala w ktorym bede rodzila i polozna mi wszystko pokaze i mnie oprowadzi i mowila, ze podlaczy mnie do KTG i sprawdzi czy nie ma skorczy :-)

[ Dodano: 2008-07-30, 10:12 ]
Piotr mowi ze go cos glaowa boli, powiedzialm ze to pewnie od chrapania bo w nocy az sciany dudnily :ico_zly:
hehe dobre to :-D
Wlasnie wcinam jajecznice :ico_brawa_01:
ale mi smaka narobilas, a ja jestem taka glodna, a chleb jeszcze sie nie odmrozil :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 10:14

z tymi snami to nigdy nic nie wiadomo, ja mam ostatni jakies dziwaczne a to ze piotr bierze slub z kims innym albo moja babcia ktora nie zyje, a ostatnio snilo mi sie ze maly zazal sie obnizac i widzialam wybrzuszenie na dole brzucha zaczelam je masowac i mowic do nie go ze jeszcze nie czas i ze musi posiedziedziec w brzuszku jeszcze troche :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 10:16

a gdzioe to nasza miszka sie podziewa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 10:16

ale mi smaka narobilas, a ja jestem taka glodna, a chleb jeszcze sie nie odmrozil
_________________
wloz do piekarnika bedzie chrupiacy i swierzy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 10:17

a w niedziele jade do szpitala w ktorym bede rodzila i polozna mi wszystko pokaze i mnie oprowadzi i mowila, ze podlaczy mnie do KTG i sprawdzi czy nie ma skorczy
:ico_brawa_01: no to Ci zazdroszcze Pati bo u nas tak nie ma
Jak zaczne rodzic i podjedziemy pod szpital to nawet nie bede wiedziala gdzie mam isc :ico_noniewiem: bo mi nikt nie powiedzial :ico_noniewiem: no trudno najwyzej zaczne rodzic na parkingu a Marcin w tym czasie odszuka wlasciwy dziel-chociaz jemu moze to zajac sporo czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 10:22

Jak zaczne rodzic i podjedziemy pod szpital to nawet nie bede wiedziala gdzie mam isc :ico_noniewiem: bo mi nikt nie powiedzial :ico_noniewiem: no trudno najwyzej zaczne rodzic na parkingu a Marcin w tym czasie odszuka wlasciwy dziel-chociaz jemu moze to zajac sporo czasu :ico_noniewiem:
nie no ale sie usmialam :-D

ja tez bym nie wiedziala gdzie isc, u nas mozna wlasnie zwiedzic oddzial, wszysko Ci pkazuja, sale porodowe itd
loz do piekarnika bedzie chrupiacy i swierzy :ico_brawa_01:
a sie nie spiecze, bo ja nie chce takiego spalonego, a na dlugo mam wlozyc :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 10:24

Jak zaczne rodzic i podjedziemy pod szpital to nawet nie bede wiedziala gdzie mam isc bo mi nikt nie powiedzial no trudno najwyzej zaczne rodzic na parkingu a Marcin w tym czasie odszuka wlasciwy dziel-chociaz jemu moze to zajac sporo czasu
jatez nie iwem gdzie mam isc ale mam jeszcze kilka wizyt w szpitalu wiec mysle ze sie dowiem na czas :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 10:24

a gdzioe to nasza miszka sie podziewa
Miszka mowila ze moze jej nie byc bo jej maz na urlopik :ico_brawa_01: i pewnie gdzies razem spedzaja czas :ico_brawa_01:
Nie tak jak ja ciagle sama w domu siedze :ico_placzek:
Ale jeszcze troszke i bede miala moja Igusie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość