Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 12:00

Czesc dziewczynki kochane :ico_brawa_01:
Ale sie za Wami stesknilam :ico_sorki: Nawet jeszcze Waszych postow nie poczytalam,najpierw sie melduje z powrotem :ico_brawa_01: Moj maz dzis pierwszy dzien w pracy po urlopie,wiec moge z Wami slonka polotkowac :ico_brawa_01:
Kurcze znow spuchlam jak balon, tak mi prawa reka spuchla, ze nie moge zgiac i nogi znow grube jak balony, ludzie od czego tak mi pouchnie, przeciez dzis nie ma upalu jejku oby to nie bylo to zatrucie ciazowe
Pati lepiej to sprawdzic,to podobno w wiekszosci ciaz normalne w 3 trymestrze,ale lepiej dmuchac na zimne.Ja sobie ostatni wkrecilam ze mam za wysoki cukier na pewno,a nie mialam robionej glukozy,moze dlatego ten moj maly czasami taki niemrawy :ico_olaboga: Nareszcie sie troszke ochlodzilo,dziewczynki co ja mialam za tydzien ciezki......Nie spalam w zasadzie w ogole,nawet wiatrak nie pomagal.Moj bedny maz znosil moje przewracanie sie z boku na bok i chodzenie do kibelka co 5 minut ze zrozumieniem,ale widze,ze tez juz ma dosc tej ciazy powoli.Jak chodze to sie kiwam na boki,taka jestem wielka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 lip 2008, 12:25

[scroll]ZAPRASZAM SERDECZNIE[/scroll]

Kochane, jeżeli jeszcze nie zapisałyście się do odliczanka to proszę o zapisanie. Zapisanie się jest dobrowolne, ale jest nas coraz mniej i wątek może umrzeć a przecież tak fajnie jest odliczać razem z innymi zaciążonymi z podobnym terminem.

[scroll]ZAPRASZAM SERDECZNIE[/scroll]

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 12:45

:ico_brawa_01: ja jestem na odliczanku,Pati tez,adia26 tez i tak to reszty nie widze :ico_noniewiem: szczegolnie Miszka ty sie tam nie pokazujesz :ico_nienie:
Kurcze znow spuchlam jak balon, tak mi prawa reka spuchla, ze nie moge zgiac i nogi znow grube jak balony, ludzie od czego tak mi pouchnie, przeciez dzis nie ma upalu jejku oby to nie bylo to zatrucie ciazowe
moze byc zatrucie :ico_noniewiem: a moze za malo pilas wody w te upaly :ico_noniewiem: dobrze ze jutro idziesz do lekarza to sie dowiesz :ico_sorki:
Czesc dziewczynki kochane
witaj Miszka wlasnie dzisiaj rano o Tobie gadalysmy :ico_brawa_01:
Jak chodze to sie kiwam na boki,taka jestem wielka
jeszcze troszke nam tego kiwania na boki zostalo a potem bobaski :ico_brawa_01: to juz na prawde niewiele :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 12:47

ja jestem na odliczanku,Pati tez,adia26 tez i tak to reszty nie widze szczegolnie Miszka ty sie tam nie pokazujesz
Jestem zapisana,ale sie nie mam ostatnio czasu udzielac w dyskusji :ico_placzek: Musze to szybciutko nadrobic!!!

[ Dodano: 2008-07-30, 12:48 ]
Moj maz wlasnie zadzwonil z pracy i powiedzial ze jak zasne w nocy na 10 minut to tak chrapie,ze musi mnie szturchac,bo go budze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:07

miszka, kochana witaj fajnie ze juz jestes z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jejku co ten moj synek wyprawia normalnie juz nie mam sily, boli .................

mmarta i miszka lepiej zeby to nie bylo zatrucie, bo ja dopiero skonczylam 33 tydzien a to chyba za wczesnie, zeby maly sie urodzil co????

miszka Ty kochana cos pisalas, ze mialas zatrucie ciazowe tak??? I jak to sie skonczylo???

[ Dodano: 2008-07-30, 13:08 ]
Moj maz wlasnie zadzwonil z pracy i powiedzial ze jak zasne w nocy na 10 minut to tak chrapie,ze musi mnie szturchac,bo go budze :ico_noniewiem:
to u mnie jest na odwrot, ja musze meza szturac bo normalnie spac nie mozna :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:08

Moj maz wlasnie zadzwonil z pracy i powiedzial ze jak zasne w nocy na 10 minut to tak chrapie,ze musi mnie szturchac,bo go budze
:ico_haha_01: moj mi wczoraj powiedziel ze sobie zatyczki do uszu wlozyl bo nie mugl mnie suchac a i tak slyszal bo lozko podskakiwalo :ico_haha_01: mowi ze chramie i jecze cala noc :ico_szoking: jecze jak sie przewracam z boku na bok to wiem :-D a chrapie cala noc to on :ico_oczko:
PATI ty sie dowiedz jutro co i jak u Ciebie z tym zatruciem bo sie teraz zdenerwowoalam -zobacz co kolezanka na emigrantkach napisala-boze ja bym chyba umarla :ico_placzek: cytuje jej wypowiedz
,,Wicie co zastanawialam sie czy to wam napisac bo mamy kilka ciezarowek i balam sie ze moga sie wystraszyc czy cos ale nie moge musze sie wygadac.
Teraz jak bylam w Pl moja kolezanka za 2 tyg miala rodzic.Poszla juz nawet na urlop i nastepnego dnia do ginka i wtedy wlasnie sie okazalo ze dzidzia nie zyje dostala zatrucia ciazowego i lozysko sie odkleilo Lekarz powiedzial ze od 2 dni moze juz nie zyc.Zrobili Marcie cesarke i po 2 dniach pogrzeb strasznie to przezylam,wszystko miala przygotowane w domu na pojawienie sie corci i tu taki cios...nie wiem jak ona wrocila do domu,jak mozna spojrzec na puste lozeczko ,nie moze sie pozbierac i sie nie dziwie potworne przezycie i skad ta niesprawiedliwosc na swiecie???dlaczego matki alkoholiczki rodza zdrowe dzieci a inne maltretuja a kiedy ktos naprawde pragnie malenstwa dotyka ja takie cierpienie??? ,, :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-30, 13:09 ]
mmarta i miszka lepiej zeby to nie bylo zatrucie, bo ja dopiero skonczylam 33 tydzien a to chyba za wczesnie, zeby maly sie urodzil co????
no widzisz kochana to zatrucie czasem takie niebezpieczne

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:12

mmarta81, ojejku to straszne :ico_placzek: :ico_placzek:

moj syncio sie rusza i fika, bo czuje az boli, jutro sie spytam lekarza o te bialko, mam nadzieje, ze juz go nie bedzie, a to ze puchne to po prostu przez upaly.

Nie wyobrazam sobie, taka tragedia :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-30, 13:13 ]
no widzisz kochana to zatrucie czasem takie niebezpieczne
skad te cholerstwo sie bierze wogole :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

U nas znow upal, sie wypogodzilo, slonko grzeje, ale tez sie chmurzy, pewnie dzis tez bedzie padalo, ale to dobrze, troche deszczu nie zaszkodzi dla ochlody :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:13

moj syncio sie rusza i fika, bo czuje az boli, jutro sie spytam lekarza o te bialko, mam nadzieje, ze juz go nie bedzie, a to ze puchne to po prostu przez upaly.
nie no Pati wogole nie przyszlo mi na mysl ze Ty to masz ze Ci sie lozysko odkleilo :ico_sorki: ale zobaczcie laski co moze jeszcze na nas czychac na samej koncowce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:15

nie no Pati wogole nie przyszlo mi na mysl ze Ty to masz ze Ci sie lozysko odkleilo :ico_sorki: ale zobaczcie laski co moze jeszcze na nas czychac na samej koncowce :ico_placzek:
+

nie kochana, ja wiem, ze Ty tak nie pomyslalas, ale wiesz co kurcze czlowiek sie tyle naczyta o tym, ze potem to juz sam nie martwi, bo wszystko bylo dobrze do tej pory, a tu nagle bialko w moczu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 13:19

miszka Ty kochana cos pisalas, ze mialas zatrucie ciazowe tak??? I jak to sie skonczylo???
Nie ,ja nie mialam ,mialam infekcje wewnatrzmaciczna.Urodzilam w 32 tygodniu,ale moje synek mial niedowage po kuracji antybiotykowej i wazyl tylko 1400g.Wiekszosc wczesniakow urodzonych w 33 tygodniu ciazy osiaga wage ok 1800-2 kg i w wielu wypadkach potrafia nawet samodzielnie oddychac,wiec sie nie martw,nawet w razie czego to juz nie bedzie zle.Ogladalam 800gramowe wczesniaczki urodzone 27-28 tygodniu ciazy i dawaly rade :ico_brawa_01: Pewnie ze lepiej zeby nasze kaczorki siedzialy do konca ale juz mozemy spac spokojniej :ico_brawa_01:
moj mi wczoraj powiedziel ze sobie zatyczki do uszu wlozyl bo nie mugl mnie suchac a i tak slyszal bo lozko podskakiwalo mowi ze chramie i jecze cala noc jecze jak sie przewracam z boku na bok to wiem a chrapie cala noc to on
Straszne to chrapanie,ja nigdy wczesniej nie chrapalam :ico_noniewiem:
zobacz co kolezanka na emigrantkach napisala-boze ja bym chyba umarla
Lepiej Martunia nie czytajmy takich opowiesci bo wszystko mozna sobie wkrecic,lepiej kupic cisnieniomierz niz sie zadreczac,jezeli ciscnienie w normie to nie powinno byc zatrucia.nadcisnienie,bol glowy,zaburzenia widzenia,opuchlizna przede wszystkim twarzy to podstawowe oznaki zatrucia,na ktore nalezy zwracac uwage.Ja kupilam cisnieniomierz i mierze 2 razy dziennie,jestem spokojniejsza :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość