Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:44

no to elegancko, spytaj sie poloznej czy taki pas bedziesz mogla zakladac po porodzie, moze akurat bedzie dobry to juz jednen wydatek odejdzie
nie no ten pas nie nadaje sie do chodzenia w nim bo jak sie pocisz to potem mozna miec odparzenia wiec jak juz na 2 godzinki bym go zakladala bo biegac nie zaczne wczesniej niz po mieiscu-chociaz czytalam ze niby po 3 dopiero mozna :ico_szoking: zreszta zobaczymy jak sie bieha z cycorami pelnymi mleka :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:46

zreszta zobaczymy jak sie bieha z cycorami pelnymi mleka :-D
no patrz zeby Ci mleko nie kapalo :-D :-D

czytalam na sierpniowkach, ze to jest pas, co sciska skore zeby nie zwisala i mozna go kupic w aptece i najlepszy jest na rzepy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:49

czytalam na sierpniowkach, ze to jest pas, co sciska skore zeby nie zwisala i mozna go kupic w aptece i najlepszy jest na rzepy
:ico_haha_01: no wlasnie ja tez to czytalam -ale chodzi mi o to czy myslicie ze to cos daje wogole czy to taka sciema :ico_noniewiem:
no patrz zeby Ci mleko nie kapalo
no wlasnie sie boje tego :ico_oczko: -czytalam ze od 32 tyg powinna pojawic sie ta siara :ico_noniewiem: a u mnie nie ma to moze ja mleka nie bede miala :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:51

no wlasnie sie boje tego :ico_oczko: -czytalam ze od 32 tyg powinna pojawic sie ta siara :ico_noniewiem: a u mnie nie ma to moze ja mleka nie bede miala :ico_placzek:
kochana nie martw sie bo ja tez nie mam i nic mi nie leci,pytalam sie o to ploznej i ona mowila, ze nie u wszyskich to jest i zebym sie nie martwila, bo jak urodze to wtedy od razu mleko poleci, moja znajoma tez tak miala

a co do tego pasa, to mysle,ze to cos na pewno daje, trzeba by bylo popytac dziewczyn, ktore tego uzywaly, moze watek trzeba bedzie zalozyc taki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:53

kochana nie martw sie bo ja tez nie mam i nic mi nie leci,pytalam sie o to ploznej i ona mowila, ze nie u wszyskich to jest i zebym sie nie martwila, bo jak urodze to wtedy od razu mleko poleci, moja znajoma tez tak miala
:ico_sorki: no to dobrze :ico_sorki: w sumie to dobrze ze nam nic jeszcze nie leci :-D a jaki ten organizm madry ze po porodzie zaraz zaczyna leciec :ico_brawa_01:
a co do tego pasa, to mysle,ze to cos na pewno daje, trzeba by bylo popytac dziewczyn, ktore tego uzywaly, moze watek trzeba bedzie zalozyc taki
dokladnie-sama nie wiem co o tym myslec-a nie wiem czy po porodzie bede miala czas zeby pomyslec o tym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 13:56

dokladnie-sama nie wiem co o tym myslec-a nie wiem czy po porodzie bede miala czas zeby pomyslec o tym :ico_noniewiem:
no ja tez nie wiem, spytalam na sierpniowkach moze ktoras odpisze :ico_noniewiem: moze sie znajdzie czas zeby wyskoczyc i kupic jak bedzie trzeba :ico_oczko:

Kurcze maly uciska na zoladek bo pali mnie zgaga :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 13:58

Kurcze maly uciska na zoladek
wiesz co od kilku dni jak mnie Iga w jajnika kopnie to normalnie :ico_zly: po tej malej dupce bym jej dala :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 14:02

wiesz co od kilku dni jak mnie Iga w jajnika kopnie to normalnie :ico_zly: po tej malej dupce bym jej dala :ico_brawa_01:
oj mam to samo, jak nie na zoladek, to po jajniakch, albo w pecherz to tak boli, a teraz spi maly Eryczek, bo jak do tej pory to niezle dawal w tany :-D

[ Dodano: 2008-07-30, 14:03 ]
noi nasza miszka znow gdzies uciekla i to bez pozegnania :ico_placzek: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 14:05

a teraz spi maly Eryczek, bo jak do tej pory to niezle dawal w tany
Jgusia tez spi juz tak gdzies od godzinki :ico_brawa_01:
Pati spadam rozprostowac nogi na ogrodek :ico_haha_02: do potem :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 14:06

Pati spadam rozprostowac nogi na ogrodek :ico_haha_02: do potem :-D
ja tez spadam, bo juz nie moge wysiedziec tak goraco, jak cos to do potem.
Milego relaksowania :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość