Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 lip 2008, 16:44

hejka
my zaraz idziemy do basniku znowu....
Oskar spal 3,5 godzinyw dzien, caly spocony bidulek sie obudzil, choc spal tylko w pieluszce samej niczym nie rpzykryty

ja w tym czasie pomylam prawie wszystkie okna i na dole mi tylko 3 sztuki male zost5aly.. kurde wkurza mnie to ze jak myje okna to zamiast myc 15 szt to mam do mycia prawie 30, bo tylko na dolw w2 pokojach sa nowe a reszta to stare ktorwe trzeba rozkrecac i myc w srodku :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

piesio wykapany, teraz go z 3 razy dziennie bede musiala wyczesywac, wyglada jak niedzwiedz tak ma teraz puszyste futerko :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i w koncu ladnie pachnie hehe

obiadek skonczony tylko czekamy na T , pojechal po literki aby nakleic na samochod :ico_haha_01:

Gabi faktycznie w taki upal to kiepsko cos wybrac aby bylo i eleganckiego i dobrego na pogrzeb aby czlowiek nie plynal..choc w sumie ja chyba we wszystkim bym plynela.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 lip 2008, 19:45

Oj Natalia ty to amsz co robic !! :ico_olaboga: urwanie głowy. Kiedy konkretnie macie ten chrzest Oskarka?

U nas upały nie z tej ziemi !!!! Ciężko w taką pogode wytrzymać na podworku.
Gabrysiu tobie wspolczuje w tym upale i na czarno ubranej...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 lip 2008, 21:12

no dokładnie czasem lepiej zamknąć buzie i zrobić co się należy, i spokoj.
Emi bedzie z babcia?

Julia wykapana, zaraz idzie spac. Ona juz tak fajnie mowi np :
patrzy na wiwe, pije mleczko i nagle woła na cały dom MAMA!! MAMA
wołam co???
Julia: MAMA CHOĆ!!
przychodze a ona daje mi butelke i mowi: MASZ, NIE MA :-)

albo patrzy na tv i mówi MAMA PUSC BAJA :-D

tak już fajnie łączy te wyrazy ze mozna sie z nia juz super dogadac.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 lip 2008, 21:44

Gabi pisze: MOJA MAMA - ale jestem dumna


tez bym była :-D

a kocham jeszcze powtarza??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 lip 2008, 08:27

dziendoberek
u nas od rana goracZka
ja juz posprzatalam tylko na pozniej zostawie sobie jeszcze kurze...
a zaraz idziemyz Oskim do przedszkola do kolezanki...
potem wrocimy poloze go spac i sie poopalam znowu :ico_haha_01: chociaz z godzinke

Brawa dla Juleczki za zdanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas sie zatrzymalo jakos... wczesniej nawet wiecej skladal niz teraz..ale i tak mozna sie z nim dogadac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-29, 11:46 ]
hejka
wrocilismy z przedszkola,Oskar padl....chyba toslonce tak na niego wplywa ze padniety.....ja wlasnie pompuje sobie materac, odkrylam basen i zaraz ide poopalac sie..
z godzinke poleze i zajme sie robota w domu :ico_oczko:

a wyjak znosicie upaly??

[ Dodano: 2008-07-30, 09:46 ]
dziendoberek
nie wierze nie bylo zadnej wczoraj :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jestemw szoku

my zaraz z Oskim na miasto jedziemy bo musze do ginka pojechac a potwm na zakupy bo musze upolowac jkakas "kreacje" na chrzciny... :ico_haha_01:

dzis mniejszy upal i odrobinke cienkich chmurtek na niebie ale i tak cieplo.... moze i lepiej ze tej goraczki juz nie ma to bedzie przyjemniej troche :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 lip 2008, 15:40

:-) oj rzeczywiście pustki tutaj :ico_olaboga: ja też rzadko zagladam ... remont to łatwo zacząć,ale gorzej skończyć :ico_zly: myślałam,że krócej to potrwa,ale cóż... u nas dzisiaj też trochę chłodniej ,ale to lepiej :-)
Natalia wielki dzień dla Was już tuż tuż :-) na pewno cała rodzinka będzie ślicznie wyglądała :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2008, 09:22

Faktycznie pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Ja zapracowana, w nastepnym tygodni wyjezdzam w delegacje z czego sie bardzo ciesze bo cos ostatnio P. mnie irytuje i wkurza :ico_zly:

Wiecej napisze pozniej...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

31 lip 2008, 15:44

pustki pustki... zapracowane mamuśki są, albo urlopują :-)

U nas akurat to pierwsze się sprawdza. Upal nie z tej ziemi, na podwórku nie daje rady siedzieć a szkoda bo idzie się fajnie opalić.

My z nocnikiem mamy pełen sukces, Julia już woła :-) z czego się bardzo ciesze. Niestety na ubikacji sie nie wysika, zatem nocnik jest naszym wiernym towarzyszem podczas każdego wyjazdu :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

31 lip 2008, 16:43

U nas tez upaly!!! Ostatnie noce sa tragiczne maly sie budzi i ryczy nie widomo czego i tak ze 2 godziny juz wysiadam chyba musze isc z tym jego spaniem do lekarza bo juz nie wiem co robic
:ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2008, 17:22

Ewelinko, a może Pawełek wyczuł, ze jak sie obudzi i zacznie płakac to Ty go wezmiesz na ręce, ukołyszesz i dlatego tak płacze... sama nie wiem ale przeciez to jest niemożliwe zeby Pawełka co noc coś bolało :ico_noniewiem: Ewelinko, ja wiem ze to trudne ale moze po prostu jak sie obudzi i zacznie płakac zignoruj to i może ustąpi i usnie...

Ksiu, Juleczka juz zdrowa?

Maja wczoraj zrobiła dziwną kupe, dzis tez - tak jakby miala nieiwelka biegunke... teraz troszke z noska jej leci i pokazuje na policzka, ze ja boli, może 5-ki jej wychodzą :ico_noniewiem: ale od kilku dni je za dwóch :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość