Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lip 2008, 10:05

czesc dziewczyny, melduje sie juz z hiszpanii :ico_brawa_01: zaraz lece na usg, wpadlam tylko powiedziec ze zyje, choc ledwo ledwo, tak tutaj goraco :ico_olaboga: Spoznione zyczonka dla Caro :ico_brawa_01: Odnosnie ruchow, moj maluch kochany wie jak kopac, bo wczoraj nawet dumny tata dostal kopniaka :-D (o tutaj, tutaj mnie kopnal! powiedzial dumny tatus pokazujac palcem na dlon :ico_oczko: ) Ale ja mam maly brzusio i raczej jestem szczupla, ponoc to wlasnie pozwala na wczesniejsze wyczucie ruchow, choc bez jakiejs reguly. A! Dziewczynki sie czuje pozniej :ico_oczko:
Mam dla mlodego Taaaaaaka wyprawke :-D wlasnie sie pierze... postaram sie pozniej popstrykac fotki i wam wkleje :ico_brawa_01:
kasiulek, to co, wpuscilas meza do waszej sypialni??? :-D :ico_brawa_01:

my tez imiona nie mamy... na razie na tapecie Carlos, nie jestem przekonana ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

30 lip 2008, 12:02

Witam!
Ja tylko chcialam oficjalnie pogratulowac kolezance Anifs dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiem juz od dawna ale jakos nie mialam okazji :-)
Aniu ciesze sie ze dolaczysz do grona szczesliwych mamus :ico_brawa_01:
No i jak sie fajnie zlozylo ze sa tu dwie Siedlczanki-Anie na dodatek :-D

Osita widze ze jestes juz w domku :-) odezwij sie na Emigrantkach jak bylo na USG :-)

A dla wszystkich oczekujaczych mamus zycze samych pozytywnych wrazen ciazowych :-D

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

30 lip 2008, 13:56

osita hahaha rozbawilas mnie ...nie na to jeszcze nie zasluzyl przychodzi do dzidzi i faktycznie szok rozmawia z brzusiem drazni sie i cieszy jak dziecko jak dostanie kopniaka i mowi o tu o tu ...hahaha ale narazie idzie ku lepszemu wiec sie ciesze chocby dla dzieciakow noi jestem troche spokojniejsza ale oczywiscie jeszcze twardziela zgrywam przed nim zeby nie myslal ze tak latwo mu bedzie..

[ Dodano: 2008-07-30, 14:57 ]
wiecie co ja dopiero zerknelam na suwaczek ciazowy i tak patrze i nie wierze jak ten czas leci jeszcze nie dawno byl 6 tydzien :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lip 2008, 16:32

kasiulek247, chyba przegapiłam :ico_wstydzioch: mąż narozrabiał ??

osita, witaj. Ciekawe czy Twój ginekolog zauważy tym razem siusiaka między nóżkami Twojego synka.

A ja właśnie wstawiłam rybkę do piekarnika. Dziś na obiadek zjemy pstrąga :-D ostatnio bardzo mi zasmakowały rybki więc sobie nie odmawiam bo wiem że są zdrowe :-D

A ja dziś zaszłam z Tymonkeim do mojej babci i ona jak by mi było mało nerwów jakie mam do piątku do wizyty u lekarza stwierdziła że wyglądam na dziewczynkę bo idzie mi w biodra a nie w brzuch jak za pierwszym razem :ico_olaboga: ucieszyłam się ale przez to co powiedziała teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać tego usg :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lip 2008, 16:59

Ciekawe czy Twój ginekolog zauważy tym razem siusiaka między nóżkami Twojego synka.
hmmmmmmm. pokaze to co pokazal ginek w pl :-D
[center]
Obrazek
Obrazek
[/center]

dzis tylko "rutynowe" potwierdzenie :ico_oczko: bedzie chlopak - na pewno :ico_oczko: chyba ze mojej pannie wargi baaaaaaaardzo spuchly i paluszek wystawila do dolu :ico_haha_01: :ico_oczko:

Magda Sz., kurcze, zobacz jak to glupio wyszlo - bylas w pl w tym samym czasie a ani ciebie nie zobaczylam, ani asi, ani ani... tylko goska jakos sie uchowala, pewnie dlatego, ze miala akurat urlop i byla najbardziej "dyspozycyjna" :ico_haha_01:
kasiulek247, no to twarda jestes :-D tak trzymaj :ico_brawa_01: :ico_oczko: Niech chlop sie stara i na laurach nie osiada zbyt szybko :ico_oczko:
mąż narozrabiał ??

cofnij sie do jakiejs 3 -4 strony :ico_oczko:
a tak w ogole to po co sie denerwujesz???? jak jest dziewczynka, to super, a jak chlopak to przeciez SUPER :-D :ico_oczko: wazne, zeby zdrowy dzieciaczek byl i tyle.

Dzis mi lekarz powiedzial ze moj maluszek jest jak najbardziej zdrowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: maly to maly, ale zdrowy i ladnie sie rozwija. Wazy 400 gr wiec spoko. Jest tak pomiedzy terminem z om i usg :ico_oczko:

pokaze wam "kawalek" mojej wyprawki :ico_brawa_01:
[center]
samych spiochow jest ze 20 :ico_olaboga: mysle, ze na grudzien beda wygodniejsze niz kaftaniki i pajacyki, mam taka nadzieje.
Obrazek

kilka par spodenek :ico_brawa_01:
Obrazek

i takie fajne ogrodnisie i coscik tam jeszcze :-D
Obrazek

a tutaj reszta sie suszy jeszcze na sznurku :ico_haha_01: w pl zostaly kombinezony i kilka jeszcze drobiazgow, musze tez przejrzec te maciupki po Carmen, ale niewiele tego bylo :ico_oczko:
Obrazek
[/center]

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

30 lip 2008, 18:01

osita widze ze u ciebie przygotowania juz ida pelna para a ja jeszcze nic i jakos nie moge sie zebrac co jestem na zakupach to chce cos kupic a pozniej sie rozmyslam i mowie sobie aaa jeszcze mam czas hehe wiec pewnie bede w grudniu na szybkensa biegac po sklepach

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 lip 2008, 18:59

Witajcie kobietki!
Osita, cieszę się, że mały jest zdrowy,pieke fotki z usg :ico_brawa_01: a i wyprawkę masz już porządną...a ja myslałam, że mam dużo zanim zobaczyłam Twoją :ico_szoking: Szkoda, że spotaknie nie wypaliło, myslę że jeszcze kiedyś bedzie taka okazja.
Evik, nie martw się z dzidzi napewno wszystko dobrze. Ja nadal nic nie czuje a tu już 19 tydzień leci. Znam dziewczyny, które w pierwszej ciązy czuły o wiele wczesniej. Narazie się staram nie martwić. Napisz koniecznie jak wrócisz od ginka w piatek co i jak.
Magda, dziękuję bardzo za gratulacje. Zagladaj częściej na grudniówki. Pozdrawiam mocno!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 lip 2008, 21:12

Evik nie przejmuj się- mi ostatnio pani w sklepie jak kupowałam strój kąpielowy (z normalnego cycki wylewają mi się wszystkimi stronami :-D ) powiedziała "oj będzie dziewczynka jak nic, bo ja też jak chodziłam z córcią w ciąży to miałam taką oponę wokół pasa :ico_zly: a jak z synkiem to tylko piłeczkę" Teraz to się śmieje z tego ale jak mi powiedziała to myślałam że jej rzuce gaciami od stroju w twarz... Małpa jedna no :ico_haha_01: Eh ale co tam Powiedziałam jej tylko że syn na 150% bo to już 5 m-c i że wogóle tak się synuś pokazał że nie ma wątpliwości itd. Ale co tam- nawet gdyby niech będzie co chce byleby zdrowe było:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 lip 2008, 23:07

Ja też słyszałam tysiące teorii na temat "kształt brzucha a płeć dziecka" śmiechu warte!
W sobotę mam wesele kuzynki, dzisiaj przymierzałm wszystkie kiecki jakie mam. Oczywiste żadna się nie dopina :ico_olaboga: zostaje jedna czarna, poczciwa sukieniuszka więc tragedii nie ma. Obędzie się bez zakupów,ufff.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

31 lip 2008, 08:00

ja ruchy czuję juz wyraźnie narazie takie delikatniuskie są potem dadzą nam te maleństwa popalić :-D czas leci nie ubłąganie moj synek juz skończyl roczek a ja czuje jak bym rodzilą go miesiac temu jeszcze tamtego nie zapomnialam a tu juz połowa kolejnej ciąży za mną :ico_olaboga:
ostatnio mam problemy z żołądkiem - jak jestem glodna to jest mi tak nie dobrze że wymiotować mi się chce a oczywiście nie mam czym i męczę sie okropnie

a co do kształtu brzucha to naprawdę często sie zgadza

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość