Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

30 lip 2008, 20:14

Ale jestem padnięta. Mały ma jakieś ostatnio problemy ze spaniem w południe. Byliśmy 2 godziny na spacerze, próbowałam nawet przy cycku Go uspać ale się nie dało.
Padnięty i marudny był jak nie wiem co ale jak tylko Go położyłam to od razu się wkurzał.
Teraz wreszcie zasnął ale pewnie przez to obudzi się o 5.00 :ico_zly:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 lip 2008, 20:41

hejka,

Gosiaperełka teraz przynajmniej wiemy że nas nie opuściłaś :ico_oczko:

Eve ale Szymon ślicznie ubrany, kurde zazdroszcze ci tych angielskich ciuszków :-) Ja ostatnio zamówiłam Olusiowi piżamki z Early Days i są super tylko jesczze troszke duże.

U nas też upały ogromne, ale w takie dni to my własnie ciągle na podwórku jestesmy, tzn Olek (no bo ja w pracy :ico_zly: ) Kocyk w cieniu i czasem basenik :ico_brawa_01:
Jutro mam wolne to i ja będę sie wylegiwać na kocyku :509:
Na razie tyle bo ogromną kupe prasowania, :ico_olaboga: i chciałabym to dziś wyprasować.
Mamy już quada, ale wyobrażałam go sobie troszke inaczej, myślałam że będzie taki bardziej masywny hmm na razie nie narzekam bo jeździlismy tylko troche, ale najgorsze w nim to że po trawie cięzko się jeździ , więc ogródek raczej odpada :ico_placzek: trzeba będzie wychodzić na boczne uliczki :ico_noniewiem: Trudno ważne że Olo zadowolony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 lip 2008, 21:48

Hej dziewczynki.
Od nas upały już odeszły,tzn przynajmniej dziś,było pochmurno ale ciepło to mogliśmy trochę sobie pospacerować.
Dziewczynki jutro postaram sie popisać więcej bo dziś dalej sie źle czuję coś nie chce odemnie odejść to chorupsko :ico_noniewiem:
Kacperek nauczył się nowego słowa "kot" :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 lip 2008, 21:51

Kocyk w cieniu i czasem basenik
och, gdybym ja miała domek to też bym siedziała na kocyku :ico_placzek:
Ja ostatnio zamówiłam Olusiowi piżamki z Early Days i są super tylko jesczze troszke duże.
linka poproszę :-)
ważne że Olo zadowolony
i to najważniejsze :ico_brawa_01:
Ae Ci zazdroszczę jutrzejszego wolnego!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 lip 2008, 21:53

http://www.ziaja.com/offer/pl/kosmetyki ... rniajacy_1

Proszę to link do tego produlktu na stronie Ziaji. Zapłaciłam za to 11,45zł z Ziaji są nonono kosmetyki tanie ale skuteczne :)


Wkleję Wam pare zdjęć :)
JAKARTA- One Desire ULUBIONA PIOSENKA MARCELKI
Obrazek
PIERWSZE SIUSIU DO NOCNICZKA
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 21:56 przez Justyna_Bochnia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 lip 2008, 21:53

Kicia10, ale z Kacperka gaduła! Zuzanka to se tak gada po swojemu, zwłaszcza jak się rano obudzi, bawi się grzeczniutko i gada, a ja przy takim gadaniu to już nie pośpię. Zuzia to tak gada papa, tata, baba, hau hau (a na punkcie psów to szaleje, wszędzie je wypatrzy!) i czasem cos tam powtarza jak się do niej mówi.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

31 lip 2008, 10:17

hehehe pusto!!ja już rano zdążyłam wstać posadzć Marceline na nocniku ta grzecznie zrobiła siusiu i potem pobiegłam dop osrodka zaniesć do badania. Zrobiłam zakupy i zrobiłam wielki słój ogórków małosolnych heheh Zaraz biore sie za obiad bo szkoda dnia na leniuchowanie hehe acha i pranie w pralce juz bedzie do powieszenia :D:D Ale mam dzis bojowy dzień.

Moja mróweczka stasznie marudna wiec narazie tylko tyle wiecej pj.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 lip 2008, 10:59

Ale mam dzis bojowy dzień.
Jak poczytałam co już zrobiłaś i co chcesz jeszcze zrobić to normalnie mi się udzieliło :ico_brawa_01: Choć ja też wstałam z takim nastrojem bo zaraz po przebudzeniu pralka poszla w ruch, teraz ide zupke robić a potem może jakieś sprzątanko i obowiązkowo ciacho ze śliwkami (jutro po pracy zaprosiłam koleżankę wiec do kawy by się coś przydało :ico_oczko: ) Olek spi wiec lece korzystać.
Za rzadko tu zaglądam
tak tak, zgadzam się z tobą w 100% i apeluje o poprawe :ico_sorki: :ico_sorki:

Kicia super rozgadany ten twoj synus, Olek tez raczej gada po swojemu, jedynie co potrafi powiedziec wyraznie to -auto- chyba dlatego ze szaleje na punkcie samochodow :-)


Kocura link pizamek, Olkowi kupilam takie http://www.allegro.pl/item408385246__ea ... 18_23.html
a coreczce kuzynki zamowilam te http://www.allegro.pl/item407770060__sh ... _nowe.html

[ Dodano: 2008-07-31, 11:01 ]
JUstyna ale Marcelinka ma ciemną karnacje, laska z niej bedzie ze hoho. Super zdjecie to przy kompie :ico_brawa_01:

a mi klawiatura Znowu szwankuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 lip 2008, 11:24

ja sie melduje
pospalismy dzisiaj do 9.00 :ico_brawa_01:
dzisiaj ide na wazenie, ciekawe ile Szymon przybral w ciagu miesiaca :ico_noniewiem:
pozniej do apteki odebrac mleko
pogoda u nas pochmurna, zastanawiam sie czy wstawiac pranie, bo chce na sznurki powiesic a jak bedzie padac to co z tym pozniej zrobie...ehhhh

eska fajne te pizamki :-D ja jak na razie kupuje Szymonowi ciuszki na rozmiar 12-18 mies. a i tak jeszcze chodzi w tych 9-12 i sa dobre.

Justyna_Bochnia, super foty i ta karnacja Marceli...super! a ja wlasnie sie ostatnio zastanawialam kiedy u nas bedzie czas na nocnik bo nawet jeszcze nie kupilam, mysle ze Szymon jeszcze nie jest gotowy, poczekam az zacznie chodzic :ico_oczko:

majandra, nadrabiaj szybko i pisz co nowego u was :ico_sorki:

Kicia10, oby ta grypa zoladkowa szybko cie opuscila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

31 lip 2008, 12:49

eve81, ja kupiłam ten nocnik głównie dlatego że nie mogłam złapać jej siusków do tych woreczków przyklejanych.

Wczoraj jak lałam jej wodę do wanienki to też do nocniczka zrobiła :)

Ja już zrobiłam co miałam zrobić hehe mała wstanie to zje Pange na parze i pójdzie do bnaseniku a mama sie poopala a poten koło 17:00 na spacerek :)

Wiecie co babeczki mi chyba źle Marceline zważyły bo powiedziała że waży 8,5kg A wczoraj widziałam się z koleżanka i ona ma 7 meisięczna andree i ona waży 8,2kg a jest taka drobniutka. I jutro muszę iść jeszczeraz jak pójdę po wyniki.

eSKa, super te piżamki bede musiała sprawić i Marcelinie bo jak narazie to śpi w samych bodach.

Co do karnacji Marceliny to Ona ma taka po M, ale jest też opalona, smaruje ja filtrem ale i tak ja szybciutko łapie i odrazu na taki brąz więc mama zazdrości jej bardzo bo mnie nie hce tak chwytać :ico_placzek: Mała jeszcze śpi a ja chyba idę ugotować makaronik do rosołku bo taki pyszny wielki gar ugotowałam już 3 godziny pyrka sobie powoli mniam... zapraszam na obiadek a później może poopalamy sie na balkoniku a dzieciaczki zajmą się basenem ze zjeżdżalną co Wy na to!!?? No to czekam i juz stroję rosołek :-D

[ Dodano: 2008-07-31, 13:41 ]
Mała już wstała i wiecie co tak zajadała tą rybkę co jej zrobiłam że aż byłam w szoku bo prawdę mówiąc pierwszy raz zrobiłam jej na parze cokolwiek. Pangę połozyłam na sitku metalowym posypałam lekko wegetką tak tyci tyci na to posiekaną pietruszkę i obłozyłam marchewką i tak uparzyłąm hehe chyba sie przestawię na gotowanie na parze bo nawet mi spamowało :D:D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość