Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 17:39

Ane ja,ale na poczatku to mnie maz pytal,czy aby tak juz nie zostanie Na szczescie nie
:ico_haha_01: :ico_haha_01: chcieli mniec dziecko to niech sie teraz tez troche pomecza :ico_oczko:
ale to podobno juz nigdy nie bedzie to samo co przed porodem,przynajmniej dla faceta
aaaa taaaammm wazne ze dla nas bedzie tak samo albo lepiej :ico_brawa_01: zobaczymy jak to bedzie nie ma sie co lamac narazie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-30, 17:39 ]
Idz Pati,idz i wracaj z wazelinka
:ico_brawa_01: wlasnie Pati nie zaponij zakupic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 18:31

Umieram dziewczyny dzisiaj :ico_olaboga: Znow goraco,jestem jakas rozbita i niewyspana.Ociezala do tego,jak usiade to nie moge wstac,chodze powoli,w ogole wszystko powoli robie.Nie,ta koncowka ciazy to faktycznie meczarnia,przynajmniej dla mnie.Do tej pory jakos tak niezle bylo,ale teraz.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 18:45

Miszka59 Ci zostalo :ico_brawa_01: to nie duzo jakos zleci :ico_sorki: staraj sie nie mysle o przeszkadzajacych rzeczach :ico_sorki: a pewnie i tak urodzisz tydzien albo 2 wc`zesniej wiec mysl sobie ze jeszcze 30pare dni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 19:02

a pewnie i tak urodzisz tydzien albo 2 wc`zesniej wiec mysl sobie ze jeszcze 30pare dni
O wlasnie tak musze myslec :ico_brawa_01: Moja mama urodzila i mnie i moja siostre 2 tygodnie przed terminem,moze i ja tak urodze :ico_sorki: Ide Martunia zrobic mojemu chlopu kolacje bo mi tutaj sapie :ico_noniewiem: Do pozniej :ico_papa:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 20:27

:ico_brawa_01: mam samochod naprawiony :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 20:38

mam samochod naprawiony
No to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A my wlasnie musimy kupic nowy,bardzo nam to nie na reke,ale juz nie bede wkladac w naszego 10 letniego grata ani pensa.Dopiero wlozylismy 400f w nowe hamulce,a teraz cieknie z chlodnicy.Mam go dosc, kupimy nowy i juz :ico_noniewiem: Bo cos czuje ze po tej chlodnicy znow cos wylezie...

[ Dodano: 2008-07-30, 20:39 ]
Martus a robili Ci poziom cukru chociaz raz?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 21:13

jej dziewczyny ale sie rozpisalyscie :ico_brawa_01: , fajne tematy poruszyłyscie , ten pas poporodowy musze miec nie chce miec sflaczalego brzucha :ico_noniewiem:
ja tam mam post post i jeszcze raz post moj chlop sie boi i tyle bo on sie rusza i bedzie mnie bolec i takie tam, meczy sie cholernie :ico_noniewiem: i jak ja cos zaczynam to ucieka :-D , jak nie to nie :ico_oczko:
bylismy w miescie jakies 5 godzin :ico_szoking: ale udalo sie pozalatwiac kilka spraw,banki itd. kupilismy tez materacyk do lozeczka taki nie przemakalny kolderke ochraniacze na szczebelki i poszewke na podusie :ico_brawa_01: , samej podusi w zestawie nie bylo :ico_olaboga: po co robia takie zestawy kiedy podusi nie ma? :ico_puknij: dorwalam tez kilka bodziakow dla malego i buciki :ico_brawa_01: , zakupy mialam udane.
Na ten deserek obiecany mnie nie zabral, ale za to dostalam fajne lniane biale spodnie, mowie mu ze bede stringi biale do nich wkladac zeby troche nonono poswiecic :-D :-D moj pan na to nie w zadnym wypadku :ico_nienie: ale sie usmialam z niego :ico_haha_01:
Ide wziac kapiel, padnieta jestem, mam nadzieje ze uda mi sie z niej wyjsc :ico_oczko: bo wygladam w niej jak potwor z Loh Ness (nie wiem jak sie to pisze) buziaki

[ Dodano: 2008-07-30, 21:14 ]
mam samochod naprawiony
Supre bez samochodu jak bez reki, sama nie mam prawka :ico_placzek: ale nie wyobrazam sobie tarabanic sie codziennie autobusem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 22:25

A my wlasnie musimy kupic nowy,bardzo nam to nie na reke
no ja tez musze kupic corsa ma juz 8 lat i tez ciagle cos ja boli :ico_olaboga: ale teraz jak mi naprawili to nie musze nic kupic na gwalt i moge sie porozgladac a juz chyba wiem jaki samochod chce a to polowa sukcesu :ico_sorki:
Martus a robili Ci poziom cukru chociaz raz?
co ty !!!!Nie nie robili :ico_noniewiem: -jutro na 9 mam wizyte u GP co do tych wynikow krwi :ico_noniewiem: zobaczymy co mi ciekawego powie :ico_oczko:
:ico_brawa_01:
zakupy mialam udane.
:ico_brawa_01: ale nakupowalas :ico_brawa_01: ale pewnie sie wymeczylas tyle godzin w miescie-jeszcze sie dziwie ze Twoj facet to znosi moj by w zyciu ze mna nie lazil tyle godzin :ico_placzek:
Na ten deserek obiecany mnie nie zabral, ale za to dostalam fajne lniane biale spodnie,
no to dobra wymiana ale wiesz z tymi stringami to uwazaj :ico_nienie: wiesz ile jest napalencow na kobiety w ciazy :-D
Supre bez samochodu jak bez reki, sama nie mam prawka ale nie wyobrazam sobie tarabanic sie codziennie autobusem
no najgorsze to sie przyzwyczaic...potem trudno gdziekolwiek nonono na nogach poniesc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-30, 22:26 ]
popijam piwko bezalkoholowe i mam zgage :ico_noniewiem: to chyba od pieczarek w occie :ico_puknij:
Maz pojechal do tych swoich madrych kolegow :ico_puknij: i jeszcze go nie ma...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 22:38

Moje kochane niestety z przytulanek nici, nie da rady, za bardzo mnie boli jak sie rusza :ico_wstydzioch: i nie moge sie skupic na niczym innym jak tylko na tym okropnym bolu, nic trudno wytrzyma jak juz tyle wytrzymal a to juz od lutego :-D pozniej mu to jakos wynagrodze :-)

mmarta to super, ze auto naprawione, teraz nie bedziesz sie nudzila, bedziesz mogla skoczyc do miasta :-D :ico_brawa_01:

adia no to wifac zakupki udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie dziwie ze wytrzymalas tyle godzin w miescie, ja to padam po godzinie, nogi mnie strasznie bola :ico_olaboga:

Ja jutro mam wizyte na 9.30 jak wroce to sie zamelduje a tymczasem zycze Wam kochane moje kolorowych snow i spokojnej przespanej nocy :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-07-30, 22:39 ]
Umieram dziewczyny dzisiaj :ico_olaboga: Znow goraco,jestem jakas rozbita i niewyspana.Ociezala do tego,jak usiade to nie moge wstac,chodze powoli,w ogole wszystko powoli robie.Nie,ta koncowka ciazy to faktycznie meczarnia,przynajmniej dla mnie.Do tej pory jakos tak niezle bylo,ale teraz.... :ico_placzek:
ja mam kochana tak samo, ledwo co sie podniose z lozka tak ciezko mi wstac, tocze sie jak kaczka :ico_olaboga: czuje sie jak jakas inwalidka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 22:51

Moje kochane niestety z przytulanek nici,
:ico_sorki: my tu z Miszka Ci kibicowalysmy :ico_brawa_01: ...no ale masz racje jak nie ma byc z tego przyjemnosci to poczekaj :ico_sorki:
Miszkaa ogladalam wczoraj te kamery i powiedz mi bo tet tenie to maka tylko zoom 10 :ico_noniewiem: i ja nie wiem czy to starczy-i pewnie te teanie do 200F to nie maja tez nagrywania w nocy nie???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość