poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

31 lip 2008, 00:05

poccoyo, a tobie nie potwierdzili w UK chlopaka??? Zreszta, najwazniejsze, zeby byl dzidzius zdrowy :ico_brawa_01:
potwierdziła owszem na 80%...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:34 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 lip 2008, 09:29

Wita,m w gorący poranek, dziś też się będę chować przed słońcem. Przedwczoraj, jak połaziłam na słońcu, to dostałam wysypki na ryjku. Ach to uczulenie. A muszę się doprowadzić do stanu używalności do soboty bo na to wesele idziemy :) Dobrze ze wieczory juz chłodne to raczej wskcze w długą suknię :)

I nie mam dziś koncepcji na obiad a nie chce mi sie gotowac w ten ukrop bo juz całkiem w mieszkaniu bedzie jak w piekle.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 lip 2008, 10:10

Ja dzis znowu robie leczo. Wczoraj bylam na targu i kupilam duuuuuuzo papryki. Dzis kupilam miesko i koncentrat. Leczo zawsze wychodzi mi pyszne i licze ze i tym razem tez tak bedzie :-) zaraz zaloze sobie tego fotosika :ico_olaboga: moze mi wyjdzie :ico_haha_02:

Tutaj grzechotka (prezent slubny), mieciutki reczniczek i przywieszka do smoczka
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-31, 10:59 ]
no udalo sie - tylko jakis maly rozmiar , teraz sprobuje wiekszy :-) i to beda kompleciki - moze na wiosne - lato beda dobre
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-31, 11:02 ]
nie wiem jak zrobic wieksze - beda takie :-) i tak odnioslam sukces :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Teraz kmpleciki nr 2
Obrazek

Dresik i spodenki na chlodnijsze dni
Obrazek

Buciki - to tez na pozniej - moze jak Oliwierus zacznie chodzic, lub probowac chodzic :-)
Obrazek

No i poprostu bodziaki. Wszystkie z krotkim rekawkiem, ale mam nadzieje ze i takie sie przydadza.
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-31, 11:03 ]
:ico_brawa_01: UDALO SIE :ico_brawa_01:

Wszystkie zdjecia robione sa na mieciusienkim kocyku - milutki ze hoho

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2008, 11:19

tylko jakis maly rozmiar
jak klikniemy to sie w nowym oknie otworzy duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec super ze sie udalo!!! ale wyprawke masz super :ico_sorki: Kubusiowa :-D No i ja tez koszul szukalam dla malego - ale w rozmiarze 0-3 nie znalazlam nic ciekawego :ico_haha_01: :ico_oczko: Mama mowi ze jestem rabnieta, a ja strasznie lubie malego faceta jak tak "doroslo" jest ubrany :ico_oczko:
poccoyo, wiesz, te 80% to chyba dlatego ze w uk w ogole nie chca plci podawac... bo na tych fotkach co pokazywalas to jednak widac cos miedzy nozkami i to dosyc wyraznie :ico_oczko:
blumek, uczulenie na slonce dosyc szybko przechodzi (te krostki) ale wapno nie zaszkodzi :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 lip 2008, 11:43

osita, - no właśnie nam nie zabardzo mozna wapno :( bo juz kiedys pytałam bo mialam straszne uczulenie na brzuszku. Mam tylko taki roztwór z sody oczyszczonej i smaruję buźkę.
betka, - piękne mawsz rzeczy :)

A ja piorę suknię na to wesele. Przygotowałam sobie dwie kreacje w zależności od tego jak będzie pogoda :) Bo za trzy tygodnie kolejne weselicho, i nasza rocznica slubu po drodze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 lip 2008, 11:46

osita, ja tez lubie jak juz od malego uczy sie dziecko ze np. w niedziele trzeba byc ladnie i czysto ubranym. Moj maz zawsze w kantach w niedziele, ja sie jakos dopasowuje. A zawsze jest okazja zeby zalozyc te ladne, eleganckie ciuszki :-) Jak nie niedziela to imieniny, urodziny, swieta czy zjazd rodzinny :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 lip 2008, 12:49

ELLO!!

Ależ upał,wściec się można.. chociaż i tak jest dużo lepiej niż wczoraj.. Potwornie mi stopy spuchły, ze od rana siedze z nogami w misce w zimnej wodzie, może troche przejdze ;-)

My wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele do kuzyna, na 18 października i chyba nie pójdziemy, bo to będzie początek 9 miesiąca i nie daj Boże jeszcze zaczne się rozdwajać na imprezie, po za tym to w Policach prawie 200 km od nas..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 lip 2008, 13:06

Witam :-D

osita ciuszków masz naprawdę dużo :ico_szoking: i fajniutkie te spodenki :ico_brawa_01: i ciuszki które się suszą na balkoniku :-)

betka wkońcu się udało :ico_brawa_01: superowe ciuszki !!! Też bym chciała troszkę takich "dorosłych" ciuszków kupić :ico_oczko: ale narazie nic nie kupuje dopóki nie dostanę siaty od siostry. Wtedy będę wiedziała czego jeszcze nam brakuje.

Byłam wczoraj w sklepie z wózkami i znalazłam świetny wózek, a jak usłyszałam cenę to spodobał mi się jeszcze bardziej. Wózek nazywa się Toledo firmy Coneco. Waży 14kg czyli standardowo na tego typu wózek, ma skrętne przednie koła, wszystkie cztery pompowane, jest zgrabniutki i ładniutki :ico_brawa_01: Kosztował w tym sklepie 800,-
http://www.allegro.pl/item409853679__no ... rier_.html

[ Dodano: 2008-07-31, 13:12 ]
#ania# my też mamy wesele tylko we wrzesniu i się wybieramy :ico_brawa_01: aqle mamy bliziutko no i to jednak miesiąc wcześniej. Nie wiem tylko jak się ubiorę, chciałabym jakąś sukienusie ładną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 lip 2008, 13:20

Motylek22, #ania#, tez mam wesele pod koniec wrzesnia. Tylko to 200 km od nas. Chcialabym pojechac. Ale wszystko zalezy jak bede sie czula. W sumie 2-3 godzinki drogi to nie tak dlugo jeszcze, a z wesela zawsze mozna wczesniej wyjsc. W kazdym badz razie maz mi powiedzial ze najwyzej sam pojedzie :ico_olaboga: i to jeszcze w mojej rodzinie :ico_haha_02:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 lip 2008, 13:31

A ja zawalona robotą jestem :ico_placzek: Jak ja sie wyrobię do wieczora z tyloma papierami do tłumaczenia :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość