Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 lip 2008, 23:07

Szymeczku wszystekiego naj naj naj!!!!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dziewczyny dostalam sie na uj!!!!na dzienne.Jestem przeszczesliwa!!!
Zostawilam Nel na 3 dni z dziadkami!I wiecie co???Nawet nie zauwazyla.Tak dobrze sie bawi ze nie placze w ogole o jest super grzeczna!!!Super!!!!

Kasia1983 glupio mi dalej z powodu tej mojej gafy :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch: .Sztucce super pomysl i faktycznie bedzie pamiatka!!!!

zaraz zobacze zdjecia.

Ale tesknie za Nel :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-30, 23:15 ]
super zdjecia!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 lip 2008, 08:00

Wszystkiego najlepszego dla Szymka i Łukasza :ico_prezent:
dzisiaj Kacper stawia... :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

31 lip 2008, 08:08

niestety dopiero dziś ale dla wszystkich stawiamy z Łukaszkiem :ico_tort: z okazji roczku :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

trzeba zmienić lokalizację z rówieśników na "pierwsze kroczki czyli roczek za nami"

urodzinki przełożylismy na niedziele i dobrze zrobiliśmy bo wczoraj troche posiedzieliśmy z babcia i ja dopiero na 19 bylam w domu

no i dzisiaj dla Kacperka sto lat sto lat niech żyje żyje nam lalalal :gitara:
wszystkiego dobrego i zdrowka przedewszystkim :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 lip 2008, 08:16

a ja jestem wsciekla na babke prosilam aby wyslala szybko bo jest to prezent na urodzinki ale nie u nas tak jest ze ludzie robia z geby cholewe.... no i nie mamy prezentu dla Kacpra... ale za to pokoj przystrojony w serpentyny i balony... dzisiaj mamy imprezke z znajomymi w niedziele rodzinka wiec Kacper dwa razy dmucha swieczke....

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 lip 2008, 09:20

Kochane, sorki, ze nie piszę, ale muszę skończyć swoją pracę. Podczytuję regularnie.
No i przede wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla naszych jubilatów Szymcia, Łukaszka i Kacperka.
Sto lat i jeszcze dlużej i samej radości w życiu i przede wszystkim szczęścia, zdrowia, zrozumienia i dużo dużo miłości i uśmiechu.

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

31 lip 2008, 09:28

STO LAT STO LAT wszystkim jubilatom!! :ico_tort:
Sorki, że dopiero teraz, ale czasu trochę zabrakło.
Jak te bable rosną szybkoniedawno czekałysmy niecierpliwie, aż się pojawią, a tu juz roczek! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 lip 2008, 09:51

STO LAT STO LAT NIECH żYJą żYJą NAM!!!!!WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANE BABELKI LUKASZKU I KACPERKU!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 lip 2008, 10:53

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: DLA LUKASZKA I KACPERKA!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: Sto lat!!!!!

Anita, nie martw sie tym prezentem. Czasami tak bywa, ale Kacprowi na pewno sie bedzie podobalo nie wazne kiedy dotrze :ico_oczko:

Kasia, nie wiem jak one to zrobily, ale fajnie wyglada. Moze trzeba zapytac :ico_haha_01:
Niedlugo sie przeniesiemy, tylko trzeba jakos zorganizowac ta pierwsza stronke

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 lip 2008, 14:06

Dla Lukaszka i Kacperrka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[glow=red]Sto Lat Sto Lat !!!!!!!!!!!!!!!!![/glow]

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 lip 2008, 14:50

Sto lat sto lat dla Łukaszka i Kacperka !!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-07-31, 14:54 ]
A ja dzisiaj ledwo co widze na oko, moje dziecko wczoraj wpakowało swojego malutkiego paznokietka pod moją powiękę i teraz mam czerwone i nie mogę za bardzo batrzeć bo mam pewnie bardzo podrażnione, ale numer . Będę chyba musiała iść do lekarza. :ico_szoking:
Zosiaczek zaczyna być bardziej odważny w sprawie chodzenia, tak miło na nią patrzeć jak sobie pomalutku spaceruje.
Anito prezęt będzie i będzie cieszył, teraz i tak Kacperek pewnie dostanie 1100 prezentów. Głowa do góry !!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość