Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

30 lip 2008, 21:57

dziś u mnie sądny dzień
moi kierowcy mieli wypadek
Basiu ostatnio to jakies fatum wisi az sie boje zeby wszystko bylo ok bo my w sobote wyjezdzamy na wakacje.A gdzie ucho przystawic tam jakas katastrofa.Na najpierw moj szwagier zgubil w mozu obraczke._niby nic ale ten sentyment .A potem moja mama bardzo powaznie zlamala noge w 2 miejscach z przemieszczeniem i zamiast na plazy to lezy w szpitalu do tego cala obolalom wozili ja od szpitala do szpitala bo musi mies to skladane operacyjnie totalnie sie podlamala bo najblizsze pol roku ma wyjete z zyciorysu.Jutro operacja a powrot mieli przewidziany w sobote wiec musza czekac kiedy ja wypisza no i ten transport z wybrzeza do krakowa :ico_olaboga: musze naklamac moim babcia dlaczego nie wracaja zebysie nie denerwowaly bo i tak kiepskie maja zdrowie Mam nadzieje ze bedziemy miec spokojny wypoczynek :-)

[ Dodano: 2008-07-30, 22:16 ]
A to zaległe zdjęcia czyli wesoly watek
22lipca ...przed dmuchaniem...
Obrazek
wypociny Taty-czyli moj torcik...
Obrazek
mniam mniam ...pyszny..
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-30, 22:18 ]
PS. Ulka chyba kupowałysmy w tym samym sklepie świeczki :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 lip 2008, 10:49

Witajcie...

coraz bardziej męczy mnie ta allergia...chyba jednak musze się wybrać do lekarza...codziennie z rana z nosa mi cieknie... :ico_olaboga: oj niedobrze :ico_olaboga:

zaraz idziemy na zakupki...bo póżniej będzie upał....

Moniw śliczne zdjęcia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a gdzie jedziecie na wakacje???


ale mnie przed chwilą Milena rozbawiła...wzięła Mikołaja buta i próbowała sobie załozyć na nóżkę... ha ha ha :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 lip 2008, 11:58

Witam maluszek juz na drzemce wiec mam chwilke :-D bo obiadek z mama wczoraj ugotowałysmy :-) wiec dzis laba, dolałąm juz troszke ciepłej wody do baseniku wiec jak maluszek wstanie to bedziemy sobie szalec :-D

Basiu oj to masz nowy problemik na głowie, dobrze ze nikomu sie nic nie stało a niektórzy to niepowazni sa szkoda ze ci ta babeczka nie kazała na rowerze tego towaru przywieź :ico_olaboga:

Violu oj dobrze ci tak bez @ u mnie to juz ponad poł roku jest :ico_noniewiem: ale trzeba sie wziasc do roboty :ico_ciezarowka: i znowu bedzie na rok spokój :-D
A z tym katarekiem to cie rozumiem u mnie naszczescie troszke sie ten katarek uspokoił ale nie wiem w koncu co na neigo podziałało bo w sumie jak brałam leki to mi z nosa ciekło a jak przestałam to sie uspokoiło :-)

Monika to świeczki takie same nam sie trafiły :-D a ja w kauflandzie kupowałam a ty :-D
I trzymam kciuki zeby urlopik wam sie super udał bez zadnych zbednych problemów :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 lip 2008, 13:02

Czesc kobitki :):) my odliczamy dni do urodzin Kubusia zostalo ich 6 :) niedlugo moze jutro zamowimy torcik...KUba jeszcze nie chodzi ..owszem przy meblach tak a sam nie cche za rewce sie go trzyma to kawalek idzie isiada zaraz bo woli na 4 biegac...len ehh a myslama ze roczek przetupta a tu guzzikkk ehh zlaa :(

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

31 lip 2008, 16:22

No to tak jak moja :-D ona tez woli czworaczkowac! :-D
No i dalej taka ociupinka z niej jest, ale mam wrazenie, ze troche przybrala, 9kiloskow mi sie marzy :-D bo chce fotelik samochodowy zmienic! hihihi!! zobaczymy moze we wrzesniu bedzie mozna :-D

Violu, to nie bylo jeziorko tylko morze! w weekendzik podjechalismy, bo ode mnie to 1.5godzinki autem i juz :-D a u mnie to tez juz od ponad pol roku sa @

Basiu, ale straszny klopot :ico_olaboga: trzymaj sie i nie daj sie!!!

Ula to milego pluskanka :ico_brawa_01: my tak kolo 17-18tej nad jeziorko pojedziemy, bo wczesniej to za goraco, a od 17.30 mam plaze w cieniu :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 lip 2008, 18:26

witajcie
czytam was na bieżąco, ale nijak nie mam czasu odpisywać
fotki prześliczne
u nas nadal problemy, na dodatek dziś robię jedną z większych reorganizacji na magazynie i w fakturach i dowodach (dziś założyli nowy programik w komputerze), więc przez tydzień może nie będę miała kiedy spać
dziś jestem po nocy, całym dniu pracy i lecę na kolejną nockę (na razie śpię po 4 godzinki i mam nadzieję, że jak już uda mi się dokonać zmian, to szybko się to zmieni)
pozdrawiam was cieplutko i do następnego napisania

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 lip 2008, 22:23

witam wieczorkiem, chwili spokoju dziś nie miałam :ico_olaboga: rano ostatnie przed wyjazdem zakupy, potem pakowanie Natali, wyjazd do ciotki, pakowanie nas ...... Wreszcie chwila..... A jeszcze Natala dziś mało spała i wieczorem był sajgon! Od 20 jak ją położyłam byliśmy już ją utulić trzy razy :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieję że uśnie wreszcie spokojnie........
Basiu biedactwo..... Niech już ci się skończą te nocki bo się wykończysz :ico_nienie: :ico_nienie: przesyłam ci kabelkiem uściski kochana.
Viola ja miałam już 2 @..... Pierwszy w maju, czyli dwa miesiące po ograniczeniu cyca, a drugi po 46 dniach od pierwszego.......... Czekam na następny mam nadzieję że po równie długiej nieobecności.... :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 lip 2008, 22:35

Hej hej
A ja dopiero dzis tu wpadam bo wczoraj mialam dosc.Juz Wam pisze.U nas upaly jak co dzien ale wczoraj to sie tak klebilo i zbieralo ze szok.Czlowiekowi we wlasnej skorze bylo upalnie a moja przez to wszystko dostala jakiegos szalu.Ryczala na wszystko i na wszystkich i to tak nagle.Juz mowimy brzuszek wiec goraca cherbatka ale nic .No nic nie pomagalo wiec tak po godz a nawet i moze dluzej noszenia padla i usnela ale to nas tak wykonczylo z tym moim ze szok.A dzis wstala jak gdyby nigdy nic.Wiec dzis przesiedzielismy do poludnia w domciu i co jakis czas do wanny a po poludniu do basenu i chlodzenie przymusowa.No i jak reka odjal.No a jutro mam termin na kolejne szczepienie Juli ciekawe jak to bedzie :ico_noniewiem:

Basiu ale sie u Ciebie dzieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Dobrze ze chlopaki zyja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Abegano milego wypoczynku i wracajcie cali i zdrowi no i naturalnie wypoczeci.

[ Dodano: 2008-07-31, 22:36 ]
A co do @ to mialam juz 4 razy i za tydz powtorka z rozrywki :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

01 sie 2008, 06:39

:ico_haha_01: Hej widze ze my dzis pierwsi :) o ktorej wasze malenstwa wstaja?? bo moj to ranny ptaszek jest godzina 6 albo 6.30 no czasem pospi do 7 to wtedy jest cud:)
Wczoraj kupilismy kubie prezent na urodzinki " garnuszek na klocuszek" dalismy mu wczoraj bo po co czekac do dnia urodzin... mial zajecie na dlugo naprawde fajna zabaweczka :) Juz seidzi w lozeczku i sie bawi hihi ide za ten czas mu kaszunie zrobic moze przy zabawie zje bez protestu... :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2008, 09:30

Witajcie....
ale się męczę z tą allergią...
byłam wczoraj u lekarza pediatry spytać jakie leki mogę brać jak karmię...
no i kupiłam Nosaller... ale nic mi nie pomaga....
chyba muszę przejśc do internisty po skierowanie do allergologa....
bo ten katar jest straszzzzzzzzznie męczący... :ico_olaboga:

Hej widze ze my dzis pierwsi :) o ktorej wasze malenstwa wstaja?? bo moj to ranny ptaszek jest godzina 6 albo 6.30 no czasem pospi do 7 to wtedy jest cud:)
Sylwia u nas Milenka śpi przeważnie do 9 rano....
a wieczorem zasypia między 20-21

no ale w dzień mało śpi... :ico_olaboga:

wczoraj mi niespodzianke zrobiła bo jak zasnęła po południu to spała 2 godziny...jak nigdy :ico_szoking:
ale jak wesoła wstała :-D
mogłaby tak codziennie spać....
u nas nadal problemy, na dodatek dziś robię jedną z większych reorganizacji na magazynie i w fakturach i dowodach (dziś założyli nowy programik w komputerze), więc przez tydzień może nie będę miała kiedy spać
Basiu podziwiam cię.......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość