Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

31 lip 2008, 12:22

hej witam laupinkę :ico_oczko:
Ja jem ostrożnie, mało przyprawione i bez tych wszystkich wzdymających produktów, bez miodu, czekolady, orzechów itp ale też stopniowo nowe rzeczy wprowadzam i też wczoraj akurat spróbowałam zieloną sałatę :ico_oczko: i na razie OKMój cyca max. co 3 godziny a najczęściej co 2 godziny, też w nocy, więc trochę jestem niewyspana i rośnie jak na drożdżach, w 1szym tyg. życia przytył 0,5 kg !!!, więc teraz pewnie już z 5 kg. waży, bo je jak smok !!!
pozdr.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

31 lip 2008, 15:14

hej mój Synuś rano strasznie sie spłakał-prawie 2 godz. z przerwami na herbatkę koperkową-potem zrobił kupkę i mu przeszło. teraz moje dzieciaczki spia a ja odpoczywam... w koncu :) jakas dzis nie do zycia jestem :/
Laupina-super że juz tyle zgubiłas... ja z tej ciąży też juz wszystkie kg zgubiłam z czego baaardzo sie cieszę... ale jeszcze chciałabym zgubic te kg z pierwszej ciąż :)

[ Dodano: 2008-07-31, 15:16 ]
a co do diety to juz bardzo dużo jem nowych rzeczy-chociaż ostatnio się boję, bo coraz czesciej Mateusz ma kłopoty z brzuszkiem :(
a dziś moj Skubaniec-jak polozylam go na brzuszku-to przekrecił się najpierw na boczek-a za chwilkę z boczku na plecki :ico_szoking: -szybko

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

01 sie 2008, 09:37

Hej
mojamaja.corcia, ja wciąż uważam na dietę i Mała na razie odpukać kolek nie ma choć nie wiem czy to jest związane z moją dietą, dziś na sniadanko zjadłam fileta śledziowego w śmietanie i zobaczymy co Ania na to?
Moja Mała stwiedrdziła chyba,że wcale w nocy wstawać już nie będzie, poszła spać jak zwykle o 20-tej, ja się obudziłam o 4-tej zalana na maksa mleczkiem,aż musiałam się przebierać i brać prysznic, Ania śpi jak Aniołek, obwąchałam, (bo zawsze byla kupa), kupy nie ma, więc ją obudzilam i do cyca dostawiłam pojadła, mnie ulżyło,bo miałam kamień,a nie pierś i poszła spać wstała o 7,30 przewinęłam ją, tym razem kupka już była, zrobiłyśmy poranną toaletę, zjadła, pobawiłyśmy się trochę i znowu śpi jak Aniołek.
jasma, Ania po wprowadzeniu zielonej sałaty zrobiła zielonkawą kupkę, początkowo się przestraszyłam,ale później skojarzyłam,że to po sałacie

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 sie 2008, 12:14

hej :)
ja właśnie mogę chwilkę odpocząć... Córcia pojechała ze szwagrem do jego teściow na kawkę, a Mateusz tez właśnie zasnął-tylko ciekawe jak długo :)
byłam dziś z Mateuszem w ośrodku-spytać czy to normalne, że jeszcze pępuś nie odpadł przez 4 tyg.-choć przemywam przy każdym przebieraniu-ale lekarka powiedziała, że niektórym dziciaczkom odpada już po 3 dniach, a niektórym po kilku tygodniach-wiec jeszcze poczekamy :) Mateusz waży już 4.800 gram :ico_szoking: :) czyli przytył kilogram przez 4 tygodnie :) :ico_brawa_01: no i wzięłam od razu receptę na witaminki :) dziś w nocy Mały coś sie budził :( ale to chyba dlatego, że strasznie gorąco było-już spi nawet w samym pampersie i bluzeczce na krótki rękawek i cała noc odkryty...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

01 sie 2008, 12:27

A ja już się zaczynam niepokoić,bo moja Mała dalej śpi przebudziła się na moment ja akurat gotowałam Filkowi pierogi i jak za 5 min podeszłam do niej to już spała,we wtorek ide do lekarza to się dowiem,czy to normalne :ico_szoking:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 sie 2008, 13:11

laupina, mojemu Synusiowi tez się tak nie dawno zdarzało, że calutki dzień spał :) ale za to w nocy pobudkę sobie robił na 2-3 godz :/

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

01 sie 2008, 13:42

Ania wstała pojadła teraz rozrabia

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 sie 2008, 13:52

laupina pisze:Ania wstała pojadła teraz rozrabia

no widzisz.. wyspała się... to teraz czas się troszkę zabawic :)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

02 sie 2008, 08:18

Hej ale tu pustki Dziewczyny do raportu!!!!!!!!!!!!!
Moja Ania dziś ładnie w nocy wstawała na cyca, tak,że już się o nią tak nie martwię, wstała o 2 i o 5 teraz jeszcze śpi, a ja pościerałam kurze i umyłam sobie łazienkę, tak,że mi tylko odkurzanko, podłogi i kuchnia zaostala, bo mm dzis w pracy do 20-tej, dwie zmiany mu się trafiły i zdana jestem na siebie.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

02 sie 2008, 12:16

hej
ja dzis juz mam dość!! jestem wykończona! Małego od rana brzuszek bolał- i nawet infacol nie pomógł :( płakał prawie non stop 3 godz. przed chwilką zasnął-ale chyba juz sie budzi :( głowa mi zaraz pęknie. dobrze, że Majka chce dzis u Dziadków siedziec :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość