Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 lip 2008, 07:09

Dzien dobry z ranca :-)
Moje dzieci jeszcze spia ale juz niedlugo sie Marcusek obudzi :-)
Dzisiaj u nas znowu bedzie Upal na calego.. i chyba znowu sie wybierzemy na Plac Zabaw... Pozatym to Ok.

Maggie dzieki za milutkie slowka ,a Nicole to prawda ma sie gdzie bawic.. nasz ogrodek to juz prawie ze zapelniony ten na gorze mam na mysli.. mamy juz zjezdzalnie,piaskownice i hustawke..

Ok ja teraz ide sie wyszykowac i malutki sie tez zaraz obudzi tak podejrzewam..
Wpadne jak bede miala czas Buziaki i milego dnia dla was papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2008, 11:36

dzieńdoberek Baboski.
My lecimy zaraz na spacerek bo jest piękna pogoda.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 lip 2008, 15:02

Hej a my juz po spacerku znowu bylismy na Placu Zabaw.. bylo fajnie,ale strasznie goraco i Nicole wytrzymala tylko okolo 1 godzinki :-) ale i tak wybawila sie i pohustala i bylo ok,a teraz moje dzieci slodkie spia,Marcusek zasnal niedawno.. dzisiaj nawet udalo sie najpierw uspac Nicolke,Marcusek byl cicho tylko czasami pomarudzil ale Nicolinka zasnela.. i Marcusek tez juz spi..
A ja juz przygotowalam do obiadku teraz maly odpoczynek tak wam szczerze powiem ze to ta pogoda ten Upal bardziej mnie meczy niz moje slodkie dzieci.. no ale radze sobie i jest ok.

Maggie my tez mamy dzisiaj Upal,i w ostatnich dniach jest bardzo Upalna Pogoda :ico_haha_02: I tez latam z dziecmi na spacerki na Plac Zabaw..
Pozniej Nicole lepiej spi..

A jutro to chyba bede kosic trawe..mialam niby sprzatac.. bo zawsze w czwartki sprzatam w mieszkanku .. ale niemam jeszcze brudno.. :-D wiec chyba pokosze trawe.. a Nicole pojdzie z dziadkiem na loda :-D
Uciekam papa

[ Dodano: 2008-07-30, 15:07 ]
Maggie gratuluacje z okazjii 3 rocznicy Slubu :-) Buziaki dla was :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2008, 17:26

Kristi, dzięki.
Moje dziecie się wybawiło a teraz padło na kanapie przy bajce....trochę już pozno na drzemkę, ale cóż niech pośpi...
Może i ja się myknę koło Niego. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-30, 17:29 ]
Kristi, piękne zdj ęcia w podpisie.
Nicolka wygląda ślicznie i Marcusek też.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2008, 20:38

Dzięki dzięki.
My jeszcze bylismy na spacerze i w ogródku, troszke Antolek pobiegał.

Pochwalę się że Antoś poptrafii liczyć do 5 :ico_brawa_01:
I rozumie ile jest 1 i ile to 2 . Jak wywieszamy pranie to zawsze podaje mi po dwa spinacze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 lip 2008, 21:10

Maggie, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Dobrze, kochana, że byłaś u lekarza. Oj, współczuję Ci... :ico_brawa_01: Antosiowi za liczenie. Kindze też się udaje policzyć , ale do 10, chociaż czasem trzeba jej podpowiedzieć. Jest też na etapie pytania o kolory. O ich nazwy.
Kristi, zazdroszczę Twoim maluszkom placu zabaw. My teraz codziennie od rana siedzimy u mego taty. On na wczasach a my w jego domu, z moim dziadkiem i wujkiem. Oj, Pyza ma zabawę. Wcale nie chce wchodzć do domu. Ale umęczy się przez cały dzień. Nie mam pojęcia, skąd bierze na to siłę. Wcale nie śpi w ciągu dnia.
Gabi, dobrze, że już jesteś podłączona.
Diem, to już końcóweczka ciąży, a wydaje się, że dopiero kilka dni temu obwieściłaś nam wiadomość, że będziesz miała dzidziunię... Jejku, jak ten czas pędzi...

Moje dzieci pokąpane. Patryczek śpi, Kinga jeszcze snuje się po domu. Ale pewnie też zaraz będzie szukała swojej podusi i kocyka.
Niestety, u nas jeszcze są pampersy. Chociaż teraz, jak biega po ogrodzie, to mogłaby z gołą pupą. Tylko czy to pomoże na odpampersowywanie???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 lip 2008, 00:47

Gabi nie załamuj się, z moim Antkiem bywa podobnie....czasem płacze bo ma coś tam innego do roboty, ale za chwilę sam usiądzie i zrobi. Kupy już wogóle nie potrafii zrobić do pieluszki czy majteczek.
Myślę że są dzieci które mają takie charakterki że muszą same zechcieć...przekonać się. Daj Jej jeszcze czas. Niech się nie zrazi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-31, 00:51 ]
Chociaż teraz, jak biega po ogrodzie, to mogłaby z gołą pupą. Tylko czy to pomoże na odpampersowywanie???
Aniu z goła pupka albo w majteczkach...u nas pomaga.

Dziewczynki nie załamujmy się, wierzmy w nasze dzieci. BĘDZIE DObrzE, NAUCZĄ SIĘ :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 lip 2008, 13:59

Hej Babeczki :-)
Ja tylko na sekundke bo dzisiaj bardzzoo pracowita jestem ;-)
Od rana juz kosze trawe na moim ogrodku.. najpierw rano pokosilam na gorze i na dole kawalek.. a tesciu moj byl z moimi dziecmi na spacerku.. ale szybko przyszedl spowrotem bo Marcusek sie obudzil..a dokladnie go Nicole obudzila i maly zaczal plakac tak mocno a Nicole tez zaczela plakac zeby nie bylo Marcusowi nudno.. :-D i tak szedl tesc z placzacymi moimi dziecmi.. o rety.. no ale pozniej sie juz uspokoili Marcusek zjadl kaszke a ja pozniej dalej dokonczylam kosic.. i teraz moje kochane dzieci spia sobie.. wiec ja pomyslalam ze moge jeszcze dokonczyc to koszenie i pokosic do konca moj ogrodek.. a sasiadka z gory bedzie dogladac moich dzieci czy spia,tak co 15 minut :-)
Ok to ja ide dalej kosc.. a i tesc mi powiedzial ze juz nie pojdzie na spacer z dwojgiem dzieci tylko z jednym.. smiac mi sie chcialo.. no ale zdarza sie :-D :ico_oczko:
Jesli chodzi o nocnikowanie .. to my jeszcze nie uczymy sie.. :ico_wstydzioch: ale jak moj maz bedzie mial urlop to mala bedzie juz napewno latac bez pampersa.. i mysle ze sie uda.. zaczynamy tez niedlugo nocnikowanie .. i ja mam cierpliwosc i wiem ze sie uda ;-) Wierze w Nicolinke chociaz wiem ze mala jest bardzo wygodna :-)

Mama_Ania ja tez sie ciesze ze moje dzieci maja taki fajny plac zabaw.. :ico_oczko:
I brawa dla Kinguni za odroznianie kolorow i za liczenie :ico_brawa_01:

Maggie brawo dla Antosia za liczenie :-) :ico_brawa_01:
Mysle tak jak ty ze sobie poradzimy i bedzie ok z nocnikowaniem..

Ok ja uciekam bo musze pokosic ta trawe poki moje robaczki kochane sobie spia papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 sie 2008, 19:15

Kobietki, a co u nas taka cisza?
Pewnie piękna pogoda i wszystkie jesteście z maluchami na podwórku...
Wracajcie i odzywajcie się.
Kinga dziś w samych majtach chodzi. I co? I nic, stale zmieniam na suche. ZAŁAMKA>

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sie 2008, 21:19

Kinga dziś w samych majtach chodzi. I co? I nic, stale zmieniam na suche. ZAŁAMKA>
Anuś u mnie dzisiaj było to samo, coś sie Antkowi odmieniło dzisiaj, wogóle nie chciał na nocnik, tylko w płacz...a rano to kazał sobie pieluszkę założyć.... :ico_olaboga:
Tylko kupę robi na nocnik, jakos chyba nie potrafii zrobić w majteczki....
Mam nadzieje że mu się iodmieni na lepsze. :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości