Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 lip 2008, 08:10

No zobaczymy jak to będzie. Został mi jeden dzień więc chyba wytrzymam.

A ja wczoraj zajadałam się migdałami w karmelu :ico_brawa_01: ale to wciąga. Dobrze że dużo nie miałam bo chyba bym nie skończyła jeść. Nie mam zbytnio żadnych zachciewajek więc robię sobie czasem małą przyjemność

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 08:31

hej dziewczyny:) widze ze ja nie mam co martwic sie bo jestem w 17 tyg a ja mysle dlaczego dzidzius mnie nie kopie .... ale widze ze nie tylko ja sie tym martwie ...ale napewno jest dbrze.... jak dobrze pojdzie to dzidzia sie u mnie pospieszy i tez wyjdzie na grudzien:P ale wolalabym zeby to byl styczen:)

a co do wyprawki mam wszystkie ciuszki becik i posciel:D wiem ze za wczesnie ale to co:)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 lip 2008, 08:42

Cześć brzuchatki!

U mnie z nastrojem kiepsko odkąd mój mężulek wyjechał.........

u mnie z kształtem brzucha się nie sprawdza, przy Oskarku mialam oponkę i teraz też :-D :-D

Ciuszki prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja najbardziej lubię zestaw body i śpiochy :-) , tylko,ze u mnie niesprawdziły się spodenki dżinsowe, wogóle nie zakładałm ich chyba do 7 miesiąca :ico_noniewiem:

nic wiecej nie napisze bo mi smutno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2008, 11:12

caro pisze:u mnie z kształtem brzucha się nie sprawdza, przy Oskarku mialam oponkę i teraz też :-D :-D

ja z Carmen mialam pileczke z przodu, z tylu w 9 mcu nie bylo widac ciazy :ico_oczko: A teraz - mam oponke :ico_szoking: nigdy nie mialam talii szerszej od tylka, no to sie doczekalam :ico_oczko: (chodzi mi o to wciecie, nie o centymetry :ico_oczko: )
caro, nie smuc sie, wyjdz do parku, zrobcie sobie z malym piknik na trawie... wiesz, czasem moze byc fajnie spedzic ostatnie chwile z jedynakiem tylko we dwoje, ale niekoniecznie trzeba siedziec w domu i sie zamartwiac. Albo wejdzcie w autobus i przejedzcie sie na spacer w zupelnie inny zakamarek miasta :-D Ot tak, dla kaprysu. Maly bedzie zachwycony, a ty tez zmienisz rutyne :ico_oczko:
kasia1983, wszystkiego najlepszego dla Lukaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No prosze, roczek za nim, a teraz tak szybko poleci... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odnosnie jedzenia - ja juz mam wycwiczone, ze zanim mi cukier opadnie to go podnosze - jem mimo ze nie jestem glodna jakas kanapke na drugie sniadanie, przegryzam jakis owoc czy troche surowki. to samo z podwieczorkiem... Wtedy o wiele latwiej znosze napady glodu i opady cukru :ico_oczko: - po prostu sa coraz rzadziej :-D

kasiulek247, odnosnie biegania po sklepach... gdybym miala kupowac nowe, to bym jeszcze nic nie miala :ico_oczko: Pewnie pod koniec sierpnia na ostatnich wyprzedazach coskolwiek bym kupila... Ale jak mowilam, ja skarpeta jestem i wykorzystalam urlop w pl na wyprawke :ico_oczko: W sumie szybko poszlo, ze 3 godz w sumie i juz - jak cos tanie to nawet nie patrzysz na cene tylko ladujesz co ci sie podoba i tyle :ico_haha_01:
milutka204, witaj i tutaj - na grudniowkach jest fajnie, choc styczniowki bardziej o wiele plodne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 lip 2008, 11:32

caro, trzymaj się kochana. Mój mąż niby jest a przez ostatnie dwa tygodnie w ogóle go nie było. Wychodził jak spaliśmy, wracał jak już mały spał a ja prawie także też prawie jestem słomianą wdową. osita, ma rację, wyjście z domu to najlepszy sposób na chandrę szczególnie jak jest tak ciepło.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

hej

31 lip 2008, 14:36

Hej dziewczyny!ja jestem w 19 tyg i mam termin na 29 grudnia.To jest moja druga ciaza.W pierwszej byl chlopiec a teraz jeszcze nie wiem ale czuje sie zupelnie inaczej niz w poprzedniej ciazy i mam inny brzuszek.Wogole ostatnio rodzilam latem a teraz na zime.Tak wiec ta ciaza jest zupelnie inna.Najwazniejsze jest tylkpo to zeby dzidzia byla zdrowa,bo malutki urodzil sie chory i umarl po 2 tyg,dlatego bardzo sie boje i mam nadzieje ze tym razem uda sie...

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 lip 2008, 14:56

magda83, witaj wśród grudniówek. Mam nadzieję że tym razem wszystko będzie ok i dzidzia urodzi się zdrowa i śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam za ciebie kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

31 lip 2008, 16:17

Witaj Magda 83 srdecznie wsród grudniówek :ico_haha_02: Oby tym razem wszystko potoczyło się Wam szczęsliwie.
Milutka204 zaglądaj do nas częściej :ico_oczko:
Caro :ico_pocieszyciel: , głowa do góry. Podpisuj się pod radami Osity.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2008, 18:32

magda83, fajnie ze jestes z nami!!! witamy serdecznie!!! ja tez mam zupelnie "inna" ciaze (i to od samego poczatku :ico_oczko: ) no i plec inna - mam 3-letnia panne teraz bedzie facecik w domu i koniec naszego babskiego rzadzenia :ico_oczko:
przykro mi z powodu Aniolka :ico_placzek: [*]
widac ze pogoda w pl piekna :-D cisza w eterze az boli :ico_oczko: u nas az za goraco i nawet mi sie wyjsc z domu nie chce :ico_wstydzioch: zreszta, wstalam o 10 :ico_szoking: :ico_wstydzioch: a teraz cale popoludnie przespalam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-07-31, 18:50 ]
Magda, widze, ze juz sie witalysmy wczesniej :ico_oczko:

zmienilam liste, dobrze, ze Zirca ma uaktualniona to sciagnelam :-D

[center]Obrazek


Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia
Obrazek
Obrazek

Ania1980 - 6 grudnia
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek

Caro - 20 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia
Obrazek

Tosia - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek


[/center]

[ Dodano: 2008-07-31, 18:54 ]
Evik.kp, mam nadzieje ze jutro uaktualnimy twoj profil :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze troche rozowego nam sie wkradnie teraz, bo jak na razie same zolnierzyki :ico_oczko:

milutka204, to co, wpisac cie na grudniowki takze??? :ico_oczko: na kiedy masz termin z usg???

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 18:58

wiecie co ja to mam z Usg na 9 styczen 2008 lub 7 styczen:D ale jesli wyjdzie tak 2 tyg wczesnie czyli bedzie rowne 36 tygodni no to tak 24 grudnia!:P

a ja mam infekcje tam na dole juz 4 dzien tak mnie cewka piecze jutro ide na analize moczu caly czas w tantum rosa mocze i masci clotrimazolum i neumacynum.... mam nadzieje ze mi to przejdzie i malenstwu nie zaszkodzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość