Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

28 lip 2008, 21:52

Motylku ja na razie nie pracuje , odpoczywam .... i uwazam na siebie.
Bo boje sie ze historia moze sie powtorzyc.
Chociaz co ma byc to bedzie ....
ja ze swojej strony zrobie wszystko zeby ciaze donosic.

A czuje sie fatalnie , cycuchy bardzo bola , mdli mnie strasznie , i czasami brzuszek pobolewa,

Powiedzialyscie juz o swojej ciazy?
Bo ja jeszcze nie , tzn wiecie tylko wy :ico_oczko: i moj maz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 lip 2008, 15:27

Noemi bardzo dobrze że odpoczywasz, nastawienie masz bardzo dobre, a to że tak źle się czujesz zwiastuje że maluszek Ci zdrowo rośnie i się rozwija. Ja w tej ciązy od początku czułam się znacznie gorzej niż w tej straconej. Teraz właśnie wracam na krótki czas do pracy, bo wszystko jest wporządku i Filipek rozwija się prawidłowo :ico_brawa_01:

Ja najbliższym powiedziałam odrazu, najpierw mężowi a potem reszcie rodziny. Znajomi dowiadywali się systematycznie kiedy się podpytywali, w pracy dowiedzieli się praktycznie odrazu bo poszłam na zwolnienie. A teraz wszyscy cieszą się razem z nami :-D Teraz już ukryć brzuszka nie da rady :ico_haha_01:

kathi26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:15

29 lip 2008, 21:43

Witam wszystkie marcowe mamusie :)
Mnie tez czasami pobolewa brzuszek ale wtedy zazywam no-spe, jako srodek rozkurczajacy chroni ciaze przed poronieniem. Wiem wiele kobiet, osob mysli ze leki w ciazy to nie dobry pomysl, ogolnie tak, ale nie w przypadku no-spy. Przejzalam wiele stron na temat przyjmowania no-spy w czasie ciazy, moja lekarka rowniez mi ja zalecila ... wiec mysle ze warto sie posluchac i przyjac no-spe na pobolewajacy brzuch. :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 lip 2008, 12:02

Witam!
Majorowa wpadłam pogratulowac Ci drugiej ciązy! Tak się cieszę i zyczę Ci, zeby to co powiedział ten gbur nie sprawdziło się. Trzymam kciuki za fasolkę. Buziaki dla Oskarka :-)

Dziewczyny, marcowe mamusie Wam równiez zyczę spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania. Widzę , ze moja kolezanka z wątku BeWu jest pośród Was. Piękne towarzystwo tu macie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 lip 2008, 15:53

hej dziewuszki jak sie czuja marcówki? ja to tak sobie jak na styczniowke tzn samopoczucie oki ale zlapalam infekcje bo bylam nad jeziorem i cewka moczowa piecze mnie juz 4 dzien bylam u rodzinngeo dala tantum rosa i masci i cos na na nerki...a w aptece dowiedzialamsie ze tego na nerki nie mozna brac.... jutro ide na analize moczu....

i znow do ogolnego ... moj ginekolog jest na urlopie a panstwowo nie wiem do kogo pojsc a poreszto ciezko jest sie dostac mam nadzieje ze moje malenstwo jest zdrowe i to mu nie zaszkodzi.... co o tym sądzicie?

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

31 lip 2008, 19:48

Witam marcówki! Mam ogromny sentyment do marca bo właśnie w marcu urodziłam dwoje moich dzieciątek! Córeczke w tym roku a syna 3 lata temu. Trzymam za Was kciuki :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

02 sie 2008, 00:34

Majorowa gratulacje!!
nie przejmuj się konowałem!co do torbieli to ja miałam,ale się sama wchłoneła,brałam duphaston,duże ilości chyba 3 czy 4 razy dziennie tak na wszelki wypadek bo on działą jak taka "podusia" ochraniająca dzidzię.Jeśli chodzi o to czy nie zaszkodzi to zalezy to do hormonów,tylko teraz nie chce Ci namieszać bo nie wiem czy dobrze pamiętam o które chodzi,ale chyba jak ma się za wysoki progesteron to wtedy duphaston,natomiast jak ma się za niski to duphaston nie pomoże i inne leki na podtrzymanie..zmień lekarza -to chyba najlepsze wyjście

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 sie 2008, 14:31

Lalka pisze:ale chyba jak ma się za wysoki progesteron to wtedy duphaston

duphaston lub luteine bierze sie wtedy gdy progesteron jest za niski :-)

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

02 sie 2008, 15:12

Witam marcówki po parodniowej przerwie :-)

Nie odzywałam się bo padam z sił strasznie źle się czuje zamiast Duphaston w tabletkach dostaje w zastrzyku :ico_placzek: i do tego wyniki badań kiepskie :ico_placzek: . Nie mam już sił a to dopiero początek boje sie co będzie dalej :567: Ale trzeba być dobrej myśli USG mam za tydzień.
pozdrawiam marcóweczki :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 sie 2008, 15:36

julia.l masz mdłosci ? i stąd to złe samopoczucie ? a zastrzyki dostajesz profilaktycznie ? trzymam kciuki, by wszystko było OK :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość