monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 lut 2008, 23:46

hej dziewczyny
widze ze t troszke nerwowo
martuchafrost pisze:ech szkoda słów tylko sie poryczeć moze przejdzie

to porycz sie niektorym pomaga,mi czasami tez
lucy to ci sie trafil cham :ico_zly: fafloniacy turban :ico_zly: mnie tez tacy wkurzaja,mam takiego sasiada on pracuje w counsilu,nie sympatyczny ze szok i kiedys gadalam z nim wieczorem ,bo telewizor za glosn gral a on slyszal przez sciane i jak mu tlumaczylam i zabraklo mi slowa w pewnym momecie to taka mine zdobil glowa zakercil jak bym jakas glupia byla bo nie mowie plynnie po angelsku,a jego zona to nosa z domu nie wysciubia i po angielsku ani slowa :ico_szoking: a on wielki pan anglik :ico_zly:
pprostu tzeba takich olac i sie nie przejmowac to o nich swiadczy ich beznadziejne zachowanie

[ Dodano: 2008-02-29, 22:52 ]
dziewczyny mam nadzieje ze bedzie jak mowicie[madziorka i jasnie pani] z tym porodem wywolywanym ze wcale nie bedzie dluzszy i bardziej bolesny,ale ja poprostu panikuje i jak ktos powiedzial mi cos takiego to ja odrazu wzielam do siebie i pomyslalam ze u mnie tez napewno tak bedzie i bede sie tak meczyla :ico_olaboga:
a to przeciez roznie moze byc i nie ma co snuc przypuszczen,niedlugo sama sie przekonam :ico_oczko:
ale stracha mam juz konkretneg :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 23:55 przez monika83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 lut 2008, 23:53

no juz mi przeszło :ico_brawa_01: zaraz se martini zapodam :ico_oczko: ale tylko troszkę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 lut 2008, 23:56

marta a tobie co? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
moze to przesilenie zimowe co? hihi
a tak na powaznie mam nadzieje ze szybko wroci dobry humorek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja mam akurat takie usposobienie ze szybko mi mija chandra czy jakas tam zlosc hehe
ale rownie szybko moge sie wsciec hehe

jasnie pani tobie sie nie dziwie, choc nie sadzilam ze az tak sie bidna stresujesz... oby szybko nadszedl kres waszej rozlaki hihi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

a propos katowania na gg.. mnie tez sie to tyczy hehe
hehe ale czekam juz na chuste i dluzej meczyc nie bede
napisze ci szzcegoly na dniach hehe
a tak se zebys wiedziala co i jak nie?

a wlasnie.. dzisiaj jak tak chodzilam z lelkiem po morissons to zatesknilam za ta mei tai hehe przyda sie jak nic w takich sytuacjach hehe
ja zawsze leleka w wozku trzymam ale tatus wiadomo. nadrabia czas i od rtazu raczkzi, zabawy i rozczulanie.. a potem do wozka ciezko go wepchac z powrotem hehe

my dooiero obiad (drugie danie) gotujemy hehe ale na szybko wiec lada minuta bedzie
pesto z makaronem mniam mniam
a w oczekiwaniu.. pochlonelismy najpyszniejsze lody na swiecie heh

dodam jeszcze ze lelek nie spi
po tym jak wpadl w placz nieziemski po kapieli, wyglodnialy wrecz
wydoil butle i zachcialo mu sie zabaw wiec tak siedzi z tatkiem.. hihi i czekamy az padnie

a kupilam mu na to przeziebienie vick , posmarowalismy plecki i klatke piersiowa i lepiej oddycha

poza tym kilka kropli olbas pokropilam po pieluszce i zawiesilam nad lozeczkiem

marta widzialam dzis kilka rodzajow syropow na kaszel, a myslalam ze tylko ten tyxilix maja hehe

lucy masz racje ang sluzba zdrowia tez mnie powoli przekonuje do siebie

a co do badania ginekol to podobno nie ma takiej potrezby
jak sie nic nie dzieje
no i cytologie wykonuja
ponoc to wystarczy hehe

dobra ide
jesc a potem mala domowa imprezka hehe
chyba lelek wyczul klimaty stad jego wzmozona aktywnosc hehe

dobranocka papa

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 lut 2008, 23:57

martuchafrost pisze:no juz mi przeszło

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze: zaraz se martini zapodam

nie ma to jak odrobina alkoholu na humorek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 mar 2008, 00:01

marta to super ze juz przeszlo.. a martini tylko troszeczke?? walnij se porzadnie hehe
ja tez dzis zakupilam hehe i jeszcze bailysa hehe
bo my tak se lubimy saczyc od czasu do czasu drina hehe
teraz musze tych lekkich alkoholi kosztowac hehe

monika bedzie dobrze!!! juz wkrotce! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 mar 2008, 00:34

Hej kobitki :-D

Wzięłam nadgodziny w pracy i od środy praktycznie jestem gościem w domu a już o czasie na TT nie ma nawet mowy :ico_olaboga: ale cóż, wydatki się zbliżają to trza wiecej kaski zarobić...
W wekkend mam męża w domciu więc powinnam coś więcej napisać :-D

A tymczasem buzialki dla Was i dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-02-29, 23:36 ]
Nie, no kurka, sorki ale nie mogę się powstrzymać :ico_sorki:

Trochę ironicznie i z przymrużeniem oczka DZIĘKUJĘ za pamięć o mnie i Vikulce (która dzisiaj właśnie kończy 10 miesięcy :-D ).

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 mar 2008, 01:52

Kasik wybacz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat dla naszej pieknej Vikusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdrowka,zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla niej :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja spadam spac,bo rano praca ,a potem przeprowadzka :ico_brawa_01: moze rano wejde na tt hi hi ale nie obiecuje :ico_oczko: jak sie nie odezwe ,to dopiero jak mi neta przylacza,powiedzieli,ze za tydzien,ale nie wiem czy im wierzyc :ico_oczko:

Monia trzymam kciuki,bedzie dobrze....ja mialam porod wywolywany,tzn przyspieszany i na dodatek kleszcze i zyjemy hi hi bedzie dobrze...nie taki porod straszny :ico_oczko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

01 mar 2008, 02:24

VIKUNIA TO SPECJALNIE DLA CIEBIE KOCHANA KSIEZNICZKO

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-03-01, 01:33 ]
WOOW A moje dziecie obchodzi oczko dwadziescia jeden miesiecy hi hi

Madziorka dzieki za odpowiedz, zapisze sie na ten kurs a co dam rade, nie na tym kursie oczywiscie tylko Maye zostawic, .... chyba... hi hi

Jasnie Pani no nie pozostaje mi nic innego jak napisac fajny art. hi hi
Ja wciaz lapie sie na tym samym, ze tez naduzywam tego slowa, ale teraz pomysle o tym sloniu i ugryze sie w jezyk.

Lucy to i tak mialas szczescie, ze wiedzial gdzie Cie badac, ja juz chyba pisalam, ze mi glupiej cytologii nie umieli zrobic, co idiotce istrumeny wypadal, to po praweie roku przyzszedl list, ze mam sie raz jeszcze zglosic :ico_sorki: debile. oczywiscie bylam na szczescie w Polsce wiec zrobilam tam i juz wiecej w Londynie na zadne badanie nie pojde.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 mar 2008, 08:24

Hej laseczki :-D

Ja za chwilkę do pracy (zadzwonili wczoraj czy bym nie wzięła nadgodzin)... Nie chce mi się jak jasna cholera, ale cóż kasa,kasa i jeszcze raz kasa... Dobrze, że tylko do 14 a potem juz reszta dnia z rodzinką :-D


Dzięki za życzenia dla Vikulki :ico_sorki:
hihi, ja właśnie weszłam w zasadzie po to by ten dodatek do posta usunąć coby nie narazić się którejś :ico_oczko: ale jak już częśąc widziała to trudno, zostawiam... najwyżej mi się oberwie za to "ironicznie" :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Miłego dzionka

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 mar 2008, 14:04

ja tak szybko,poczytalam was ale nie mam czasu na odpowiedz.....
tak wiec tylko was pozdrowie i ucaluje maluszki :ico_haha_02:
a jak tam przezylyscie emme,bo dzisiaj do pl nadchodzi az sie boje i mam nadzieje ze nas nie zwieje z powierzchni ziemi :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość