Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sie 2008, 08:43

Czesc Dziewczynki!Jeszcze nigdy nie bylam pierwsza,
Miszkamnie wyprzedzila :ico_szoking: oj chyba sobie jutro nastawie budzik na 5 zeby byc wczesniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-01, 08:45 ]
pierwszych slowach kochane ,przypominam,ze od dzis mozemy mowic,ze w przyszlym miesiacu bedziemy juz mialy nasze malenstwa przy sobie Czekalam na ten sierpien jak na zbawienie,no i jest
czyli jak mam termin niby na 21.09 to 21.08 zaczyna mi sie 9 miesiac :ico_sorki:
od 1.09-zaczynam ostro pracowac nad tym zeby juz mala wylazla :-D ale pewnie i tak sie nie uda bo to zawsze na opak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 sie 2008, 08:52

Witam sie

ide zaraz zjesc sniadanko, jakos taka przymulona jestem, zle spalam w nocy, sie krecilam, duszno mi bylo i spacerki oczywiscie do kibelka.
Czesc Dziewczynki!Jeszcze nigdy nie bylam pierwsza
no to widzisz kochana, dzis Ci sie udalo :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w przyszlym miesiacu bedziemy juz mialy nasze malenstwa przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czekalam na ten sierpien jak na zbawienie,no i jest :ico_brawa_01:
oj faktycznie juz sierpien, ale leci, teraz to w ogole zleci i juz niedlugo nasze maluchy beda z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Dzis musze ogarnac mieszkanko, bo caly tydzien nic nie robilam wiec jest brudno az nie moge patrzec, musze tylko lazienke wymyc odkurzyc wszedzie i pomyc podlogi, ale wcale mi sie nie chce :ico_placzek:

Wczoraj bylismy w miescie i kupulismy dla malego do pokoju naklejki na sciane z Kubusiem puchatkiem, cudne, od razu pokoik inaczej wyglada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sie 2008, 09:06

Wczoraj bylismy w miescie i kupulismy dla malego do pokoju naklejki na sciane z Kubusiem puchatkiem, cudne, od razu pokoik inaczej wyglada
:ico_sorki: jak skonczysz sprzatanko wklejej foty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 sie 2008, 09:09

:ico_sorki: jak skonczysz sprzatanko wklejej foty :ico_brawa_01:
ok ale to jak oprzatne, bo jak zawsze mowie, ze zdaze to potem juz mi sie nie chce sprzatac :-D ale niestety dzis musze. Bede pozniej, ide jesc i zabieram sie za robote :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sie 2008, 09:11

:ico_nienie: tylko sie nie przemeczaj :ico_sorki:
Mnie tez dzisiaj sprzatanie czeka -zaczelabym juz teraz ale Marcin jeszcze spi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 sie 2008, 10:53

witam sie i ja :ico_sorki: noc mialam z glowy no tak chrapal ze chyba ogluchlam na jedno ucho :ico_szoking: , a nad ranem kiedy sie uspokoil mysle sobie oj to teraz sobie pospie i w tym momencie moj synek zasunol mi kopa :ico_noniewiem: , no chyba sie na mnie uwzieli. Szykuje sie teraz do miasta mam sie spotkac z kolezanka tez w ciazy :ico_brawa_01: wiec wspolnych tematow nie zabraknie

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 sie 2008, 11:16

hej dziewczyny! witam sie po dłuższej przerwie,ale już w nowym i dużym domku! ale sie przez te dni narobiłam,tyle było do sprzątania i w ogóle wieczorem wysiadałam,nie mogłam chodzić z bólu pleców!!! :ico_placzek: a rano sie podnieść z łóżka,i jeszcze wczoraj pomyłam aż 10 okien,wszyhstkie wokół domu,mądra jestem nie!!! :ico_puknij: ale lubie mieć porządek i wszystko na swoim miejscu,po niedzieli pojedziemy jeszcze kupić łóżeczko i przewijak i też pomału mogę szykować powitanie mojego synusia! na początku będzie spał z nami w sypialni:) ja też już nie moge doczekać się jego przyjścia na świat,bo tego stanu mam już chyba dość! a dotego te upały,już chyba tak drugi tydzień,dopiero dziś tak jakby troche chłodniej! ale sie rozpisałam :ico_haha_01: ale narazie kończe,pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sie 2008, 11:49

chyba ogluchlam na jedno ucho
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no to sie kurde nie wyspalas :ico_sorki:
Wiecie co ja sie w miare wysypiam -chode spac tak kolo 12 i zazwyczaj do 9 spie nawet siku nie wstaje :ico_haha_01: jak narazie tylko mi miejsca zaczyna brakowac w wyrku :ico_oczko: i jak sie obracam w nocy to musze sie nmy ud lozka chwytac :ico_haha_01:
hej dziewczyny! witam sie po dłuższej przerwie,ale już w nowym i dużym domku
Witam-wlasnie sie zastanawialam gdzie zniklas :ico_noniewiem: dobrze ze juz sie uporalas z ta przeprowadzka ale pewnie za duzo na raz robilas :ico_nienie: i uwazaj zeby za kilka dni sie skurcze nie pojawily :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 sie 2008, 12:17

Miszkamnie wyprzedzila oj chyba sobie jutro nastawie budzik na 5 zeby byc wczesniej
No,ale napisalam wam dzien doberka i padlam spac,wlasnie odkleilam oczy,wiec sie zanosi,ze jutro moge byc Martunia jeszcze wczesniej :ico_haha_01:
czyli jak mam termin niby na 21.09 to 21.08 zaczyna mi sie 9 miesiac
E chyba nie :ico_brawa_01: Ciaze liczy sie w miesiacach ksiezycowych-4 tygodniowych wiec 9 miesiac powinnysmy zaczac po 36 tygodniu a od 32 tygodnia to 8 miesiac tak?
Wczoraj bylismy w miescie i kupulismy dla malego do pokoju naklejki na sciane z Kubusiem puchatkiem, cudne, od razu pokoik inaczej wyglada
Ale fajnie,tez mysle co by tutaj jeszcze poprawic :ico_noniewiem: Jak cisnienie kochana?
noc mialam z glowy no tak chrapal ze chyba ogluchlam na jedno ucho
Ja sie musialam przeniesc do drugiego pokoju ze spaniem,ale dlatego ze to ja chrapalam :ico_brawa_01:
a rano sie podnieść z łóżka,i jeszcze wczoraj pomyłam aż 10 okien,wszyhstkie wokół domu,mądra jestem nie!!!
No nareszcie jestes z powrotem i od razu nalezy Ci sie ochrzan za te okna :ico_nienie: Wklejaj zdjecia zaraz po zakupach koniecznie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 sie 2008, 12:51

witam się "z rana"! no dziewczynki,faktycznie Wy już za miesiąc będziecie mialy swoje Bejbiki przy sobie :ico_brawa_01: czyli teraz czeka Was pakowanie torby do szpitala, bo trzeba być miesiąc wczesniej gotowym.... :ico_olaboga: Boże jak ten czas zleciał....
Ja mam teraz przedsmak tego, co będzie się u nas działo za parę tygodni, bo dobra znajoma z forum lada dzien rodzi i codziennie rano wchodze na forum z bijącym sercem....oj czeka nas jeszcze fiksum-dyrdum, jak nasze Skarby zaczną się spóźniać :ico_olaboga:
Buziaczki dla wszystkich wrzesniówek!

[ Dodano: 2008-08-01, 12:52 ]
acha-dzieki za komplementy :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość